Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Muzyka » Rock / Metal » Bullet For My Valentine

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Bullet For My Valentine
Gonzi

Gonzi

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gonzi zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Co sądzicie o zespole Bullet For My Valentine ??
Wg.mnie są zaje*****!!!

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Kilka teledysków:

Hand Of Blood

Scream, Aim, Fire

Waking The Demon

Four Words [To Choke Upon]

Tears Don't Fall

All These Things I Hate

Suffocating Under Words Of Sorrow

Napisane Mar 1, 2007, 9:57 pm Ostatnio edytowane Apr 22, 2008, 6:49 pm przez Gonzi
sk8ciara17

sk8ciara17

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sk8ciara17 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

moje skromniutkie zdanie.. --> są mega.. słucham ich od kilku miesięcy i bez wahania stwierdzam, że kawał porządnej muzyki..

Napisane Mar 1, 2007, 10:03 pm
Managga

Managga

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Managga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

.kiedyś byłam na etapie ich słuchania. Byli przeswietni, w sumie nadal są. uwielbiam 'tears don't fall' i 'suffocating under words of sorrow'

Napisane Mar 1, 2007, 10:15 pm
Royek13

Royek13

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Royek13 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mi sie jakos srednio podobaja....brakuje im czegos ;)

*Napisane Mar 2, 2007, 7:31 am
sk8gp

sk8gp

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sk8gp zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

uwielbiam ten zespol i piosenke "haaand oooffff bloooooood"  !!!!!!!

pzdr peace aaaaaaaaaa  ;)

*Napisane Mar 2, 2007, 12:39 pm
wrq

wrq

Beta tester
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wrq zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ze tak powiem..zee... wydaje mi sie ze juz byl kiedys taki temat... ale mniejsza o to , wypowiem sie...
lubie... sa dobzi...maja to "cos" .... kiedys ich czesto sluchalem...ale ile mozna? zbyt wiele nie wydali... wiec nudzi sie... maja to "cos", ale nie maja tego "czegos" co przyciagnie uwage na dluuuuugoooo.... dlaczego? bo sa lepsi od nich :)

Napisane Mar 2, 2007, 3:45 pm
2cool4sql

2cool4sql

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 2cool4sql zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Moim zdaniem są zaajebiści! :cyclops: Mogę ich słuchać i słuuuchać hehe :) ;)

Tak się składa, że nawet w tej chwili ich słucham :P ;)

Uwieelbiamm ich!

*Napisane Mar 4, 2007, 10:29 am
juniorsk8

juniorsk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to juniorsk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wg mnie najlepszy ich kawalek to "hand of blood"  =)) pzdr!!

Napisane Mar 4, 2007, 10:37 am
7metallic7

7metallic7

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 7metallic7 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kiedys słuchałem ale ile mozna słuchac 1 i 1/2 płyty???????????????

Napisane Mar 6, 2007, 3:53 pm
burbel

burbel

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to burbel zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Szczerze? Hardcore to nie jest. Wole troche cos innego...

Napisane Mar 6, 2007, 4:36 pm
Matek91

Matek91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Matek91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie lubie. Nie wkręca mi się ta muzyka i wogle jestem na nie  ;).

Napisane Mar 6, 2007, 5:58 pm
RuDa6

RuDa6

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to RuDa6 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

lubie ten zespół.. podoba mi się ich muzyka .. nie mam nic do zarzucenia, a moja najukochańsza ich piosenka (którą teraz ciągle słucham) to "tears don't fall" :P i "all these things i hate"

Napisane Mar 6, 2007, 8:29 pm Ostatnio edytowane Mar 7, 2007, 10:25 pm przez RuDa6
sic9

sic9

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sic9 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mnie rozbawił fakt gdy kiedyś przeczytałem jakiś krótki wywiad z jakimś członkiem tego zespołu (nie pamiętam dokładnie) i gdzie padły słowa , że są nowym iron maiden , padły też słowa o tym , że trivium to nowa metallica , a avenged sevenfold to nowy motorhead , taż ku*** tego gościa chyba piękne popier****** , jeśli jest wierzący to za te słowa powinien pójść do spowiedzi , a zespół ? niby ''nowoczesny thrash'' (buehehe) - jednym uchem wlatuje , a drugim wylatuje :] (iron maiden pfff.... :D:D:D:D:D )

Napisane Mar 8, 2007, 1:06 pm
7metallic7

7metallic7

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 7metallic7 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

sic9 powiedział(a):
(...) że są nowym iron maiden , padły też słowa o tym , że trivium to nowa metallica , a avenged sevenfold to nowy motorhead(...)

jesli to zeczywiscie prawda to ...straciłem do nich szacunek!! DO IRONOW NIKT NIE MA PRAWA SIE ROWNAC I ...basta ^^)

Napisane Mar 9, 2007, 11:04 pm
Artysta

Artysta

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Artysta zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

:cyclops: bardzo dobra kapelka ktora lubie bardzoooo mocnooo i kazdemu ja polecam  B) :band: a moja ulubiona piosenka to room 409 jest przekozacka :cyclops:

*Napisane Mar 10, 2007, 11:21 am Ostatnio edytowane Nov 11, 2007, 12:55 pm przez Artysta
poldek

poldek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to poldek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mają swój styl. Mają świetne partie gitarowe i odpowiedni wokal. Jestem na TAK :D

Napisane Mar 19, 2007, 9:38 am
davidek92

davidek92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to davidek92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mają fajne piosenki i wogole są spoko:)jakie są waszym zdaniem najlepsze??Bo moim zdaniem to:
-Tears don't fall
-4 words
-Her voice resides

Napisane Apr 20, 2007, 8:43 pm Ostatnio edytowane Aug 25, 2007, 12:38 pm przez davidek92
Karnaaa

Karnaaa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karnaaa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Są zajebiści ;D
Fajny wokal, boska gitara ;D
Najlepszego kawałka nie potrafię wybrać
Ale w kółko bez końca mogę słuchać
"All These Things I Hate"
;)

Napisane Apr 21, 2007, 5:27 pm
RockDiva

RockDiva

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to RockDiva zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

czasem żeby odreagować słucham...:) najlepsze wg mnie "Hit the floor", "Tears don't fall" i "Hand of blood"....ogólnie to wokalista ma zajefajny głos :*

Napisane Apr 24, 2007, 8:57 pm
KarolaOsw

KarolaOsw

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KarolaOsw zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zajebisty zespół ^^ superr wokal i wogóle cool najlepsza jest piosenka "All These Things I Hate" xDD

Napisane May 26, 2007, 10:10 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja