Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » Gdybym nie żył w Polsce to ta...

Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Gdybym nie żył w Polsce to takie rzeczy by mnie dziwiły..., 4-latka diabłem :/
FASTER

FASTER

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to FASTER zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

poczytajcie klik

*Napisane Mar 2, 2007, 12:53 pm
mikendy

mikendy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mikendy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

bez komentarza.. 4-letnie diabłem? nieee

Napisane Mar 2, 2007, 1:09 pm
karolina11

karolina11

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to karolina11 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Haha, a co ma wiek do tego. Jakby im zostawionio pod opiekę roczne dziecko, to też by zabili. Prostactwo umysłowe + alkohol = tragedia. Mam nadzieję, że ich skażą na dożywocie.

Napisane Mar 2, 2007, 1:13 pm
me4891

me4891

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to me4891 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a jezeli dziecko rzeczywiscie bylo opetane przez diabla i swoim czynem uchornili ludzkosc przed niechybna zaglada...

Napisane Mar 2, 2007, 1:39 pm
MAFIA1111

MAFIA1111

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MAFIA1111 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Powinni przywrócic kare śmierci :hang: :chop:

Napisane Mar 2, 2007, 1:52 pm Ostatnio edytowane Mar 2, 2007, 1:52 pm przez MAFIA1111
skejp

skejp

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skejp zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

MAFIA1111 powiedział(a):

tez tak myslalem ale stwierdzilem ze w wielu przypadkach nie winny ziomek idzie cdo pudla i co kiedys wyjdzie a jezeli by byla kara smierci to zabuil bys nie winnego czlowieka a co do tematu alkohol robi swoje z idiotami...

Napisane Mar 2, 2007, 2:02 pm
rgz

rgz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rgz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

MAFIA1111 powiedział(a):

kara śmierci to nie rozwiązanie. Przez kilka stuleci była kara śmierci i co pomogło cos? Przestepczosc nadal istniala. W niektorych krajach przeciez nadal jest kara smierci i jakos przestepczosc nie spada.

Napisane Mar 2, 2007, 2:39 pm
SkindzieL

SkindzieL

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SkindzieL zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

rgz powiedział(a):
MAFIA1111 powiedział(a):

kara śmierci to nie rozwiązanie. Przez kilka stuleci była kara śmierci i co pomogło cos? Przestepczosc nadal istniala. W niektorych krajach przeciez nadal jest kara smierci i jakos przestepczosc nie spada.

A nie było by ci lżej, gdyby morderca bliskiej dla ciebie osoby został zabity?
Na pewno jest lepszym rozwiązaniem, niż wypuszczanie morderców, pedofili i gwałcicieli na wolność.

Napisane Mar 2, 2007, 2:45 pm
ptaszek8

ptaszek8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ptaszek8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

''przyszedł sąsiad i oświadczył, że „zabił diabła”, a kiedy sama zajrzała do jego mieszkania, zobaczyła pełno krwi i leżące na podłodze dziecko''

wspanaile sie dzieje

*Napisane Mar 2, 2007, 2:46 pm
rgz

rgz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rgz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

SkindzieL powiedział(a):
rgz powiedział(a):
MAFIA1111 powiedział(a):

A nie było by ci lżej, gdyby morderca bliskiej dla ciebie osoby został zabity?
Na pewno jest lepszym rozwiązaniem, niż wypuszczanie morderców, pedofili i gwałcicieli na wolność.

nie chodzi o to czy by bylo lzej ale o to czy by sie cos zmienilo po wprowadzeniu kary smierci i nie mowie o wypuszczaniu takich scierw na wolnosc. czytaj uwazniej.

Napisane Mar 2, 2007, 2:54 pm
Erat0

Erat0

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Erat0 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

widze nadajecie sie do programow typu "pod napieciem"
łykacie pieknie medialny pic
radze podejsc do tego z dystansem

Napisane Mar 2, 2007, 2:58 pm
Karwan89

Karwan89

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karwan89 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ale się podniecacie, przecież policja się pomyliła, mimo że kobieta im mówiła że to manekin xD Nie było żadnego morderstwa xD Tak to jest jak się nie wie kiedy przestać...a z drugiej strony, może ten koleś miał jakieś widzenie i naprawdę zabił diabła, albo np. antychrysta xD Jestem podły, nieczuły i jakoś mnie to nie rusza...
PEACE

Napisane Mar 2, 2007, 3:13 pm
kubamichba

kubamichba

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kubamichba zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mikendy powiedział(a):
bez komentarza.. 4-letnie diabłem? nieee

oglądałeś omena???zart popieram

Napisane Mar 2, 2007, 3:39 pm
Paffcio90

Paffcio90

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Paffcio90 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Tak samo jak z tymi górnikami i wieszającymi sie dziecmi... Rozumiem że dla niektórych moze to byc smutne, ale codziennie wiecej osob ginie w Afryce z głodu, a nawet na polskich drogach... O Iraku nic nie mowie... I nie robi sie takiego halo :huh:

Napisane Mar 2, 2007, 3:41 pm
2Massey

2Massey

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 2Massey zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Rozumiem, że jest to przykra sytuacja, ale gdy umierają ludzie z głodu, szukają pożywienia w śmietnikach, skupują złom żeby otrzymać te parę groszy na jedzenie, dlaczego o nich się nie robi artykułów, dlaczego im się nie pomaga?! Czemu nie robi się artykułów o szczęśliwych rodzinach które mieszkają w domku na wsi, w pełni szczęścia? Bo sensacja goni sensację, a dobra sensacja = $$. Taki mamy polaczkowaty kraj, gdzie kasa się liczy, kasa i czyjeś nieszczęście. Koszt czyjegoś niepowodzenia. Jest mi wstyd za ten kraj, jest mi tak okropnie wstyd, że urodziłem się w takim a nie innym kraju.

Napisane Mar 2, 2007, 4:33 pm
karolina11

karolina11

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to karolina11 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

2Massey powiedział(a):
Bo sensacja goni sensację, a dobra sensacja = $$. Taki mamy polaczkowaty kraj, gdzie kasa się liczy, kasa i czyjeś nieszczęście. Koszt czyjegoś niepowodzenia. Jest mi wstyd za ten kraj, jest mi tak okropnie wstyd, że urodziłem się w takim a nie innym kraju.

A byłeś kiedyś za granicą? Czytałeś zagraniczne gazety? Jak myślisz, czy zjawisko paparazzi narodziło się w Polsce?

Cytuj:
Czemu nie robi się artykułów o szczęśliwych rodzinach które mieszkają w domku na wsi, w pełni szczęścia?

A niby czemu miałby taki artykuł służyć? Takie teksty powstawały kiedyś w Polsce Ludowej i miały cele propagandowe - o to Ci chodzi?

Napisane Mar 2, 2007, 4:45 pm
2Massey

2Massey

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 2Massey zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Cytuj:
A byłeś kiedyś za granicą? Czytałeś zagraniczne gazety? Jak myślisz, czy zjawisko paparazzi narodziło się w Polsce?

Oczywiście nie sądzę, że narodziło się w Polsce. Dobrze wiem, że nasz cały świat kręci się w okół kasy i mediów.

Cytuj:
A niby czemu miałby taki artykuł służyć? Takie teksty powstawały kiedyś w Polsce Ludowej i miały cele propagandowe - o to Ci chodzi?

Chodzi mi o to, ażeby ludzie byli szczęśliwi, a nie zdołowani takimi artykułami. A czy z kolei Ty uważasz, że artykuły o śmierci czemuś służą?

Napisane Mar 2, 2007, 4:51 pm
Paffcio90

Paffcio90

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Paffcio90 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Karolina, chodzi mu raczej o to, że media mowia tylko o tragediach i nieszczesciach, nie mowi sie o szczesliwych wydarzeniach bo to żadna sensacja... Takie mamy społeczenstwo, wszyscy leca na sensacje, a jakby poczytali o tym jak dobrze sie komus zyje pierwsza reakcja byłaby zazdrosc i knucie jak tu innemu zaszkodzic :sly:
Oczywiscie taka "straszna tragedia" musi byc bardzo makabryczna/barwna/w inny sposob interesująca, i nie moze sie zdarzac zbyt czesto, kiedy dziecko porąbią siekierą (bardzo oryginalne i ciekawe ;)) robia artykuły na całą strone, mowia o tym wiadomosciach przez kilka tygodni... A ludzie na polskich drogach, w Iraku i w Afryce giną codziennie w ten sam sposob, wiec o tym sie nie mowi, bo i po co? Co w tym interesującego? Tym wszystkim rzadza pieniadze i to sie nie zmieni....

Napisane Mar 2, 2007, 4:52 pm Ostatnio edytowane Mar 2, 2007, 4:53 pm przez Paffcio90
Ivor

Ivor

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ivor zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

MAFIA1111 powiedział(a):

i h u j ci potym jak ty bys wybieral miedzy latwa smiercia a gniciem do konca zycia w pudle je. ba. nym przez wspol lokatorowto celi co bys wybral???????
a co do tematu mieszkam w polsce i mnie to zdziwilo niech gnija  h u j e w pierdlu

Napisane Mar 2, 2007, 4:55 pm Ostatnio edytowane Mar 2, 2007, 4:56 pm przez Ivor
FASTER

FASTER

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to FASTER zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

me4891 powiedział(a):
a jezeli dziecko rzeczywiscie bylo opetane przez diabla i swoim czynem uchornili ludzkosc przed niechybna zaglada...
jakoś nie chce mi się wierzyć że akurat po alkoholu udało im się przejrzeć na oczy i ujrzeć w 4-latce diabelskie nasienie, me4891 zważając na to że jesteś starszy ode mnie dziwi mnie to że wypisujesz takie p-i-e-r-d-o-ł-y ;) (ale bez urazy w końcu to hydepark i nie można tu nikomu nic zabronić - ave wolności słowa ^^))

Napisane Mar 2, 2007, 5:05 pm Ostatnio edytowane Mar 2, 2007, 5:06 pm przez FASTER
Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja