Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » ZHP-ZHR

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
ZHP-ZHR
skiba_tenzdeski

skiba_tenzdeski

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skiba_tenzdeski zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Czy nalezycie do harcerstwa?

Napisane Jul 20, 2005, 8:57 pm
ixixix

ixixix

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ixixix zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

bylem na obozie " harcerskim" łęech nie mial on co prawda zwiazku z harcerstwem ale to byla  kaszana mysle ze harcerstwo te z opowiadan moich rodzicow bylo fajniejsze ;)

Napisane Jul 21, 2005, 8:32 pm
Chomiczek

Chomiczek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Chomiczek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Czuj czu waj ! czy jakoś tak :P
byłem zuchem w 2 klasie sp
szczerze wtedy było fajnie ale jak pomyśle o tym teraz to chujnia :D

Napisane Jul 22, 2005, 12:52 pm
FiLiPStG

FiLiPStG

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to FiLiPStG zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ahhhh...te harcerzyki....nie jestem harcerzem i nie bede

Napisane Feb 24, 2006, 7:17 pm
sXe

sXe

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sXe zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Moja siosra cioteczna jest...
Ja bym się w życiu nie dała wrobić, harcerz to ma przesrane - na obozach śpi na mokrej ziemi w śpiworze, musi se jeszcze na ten obóz zarobić pakując ludziom siatki w Real'u... Nie, nie i nie!  :O

Napisane Feb 24, 2006, 7:45 pm
eren1989

eren1989

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to eren1989 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

"należałam" rok temu- miesiąc ;] wow...
nie jara mnie to... jestem przysłowiową, niegrzeczną dziewczynką"(tylko bez skojarzeń proszę ;]) i to poprostu nie jest mój klimat...
a jeszcze jak się dowiedziałam o tym pier******m pedofilu u mnie w mieście to jestem wręcz wrogo nastawiona... ;/

Napisane Feb 24, 2006, 7:53 pm
krytyk

krytyk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krytyk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hehehe  potraktuje ten temat jako niesmaczny żart...:)

Napisane Feb 24, 2006, 7:53 pm
Rojek

Rojek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rojek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

byłem w ZHP (wodniak) ale juz niejestem

Napisane Feb 24, 2006, 8:15 pm
crooofca

crooofca

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to crooofca zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

należałam przez CAłE 3dni hehehe a teraz nie należe i jest greejt :D

Napisane Feb 24, 2006, 10:16 pm
Piotrel

Piotrel

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Piotrel zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie byłem harcerzem bo po co heheh  :P i nie chcem być :p

Napisane Feb 24, 2006, 10:20 pm
macant

macant

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to macant zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie należałem i nie chce należeć. Nie jest to dla mnie odpowiednie.  :)

Napisane Feb 24, 2006, 10:21 pm
kcz3

kcz3

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kcz3 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Bylem kiedys na jednym zebraniu. Pograłem w bilard, wpierdzieliłem goracy kubek, a jak byl czas na prace to sie zmylem do domu i juz tam nie wrociłem  B)

Napisane Feb 24, 2006, 10:58 pm
Kroolik182

Kroolik182

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kroolik182 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kcz3 powiedział(a):
Bylem kiedys na jednym zebraniu. Pograłem w bilard, wpierdzieliłem goracy kubek, a jak byl czas na prace to sie zmylem do domu i juz tam nie wrociłem  B)

hahahahaha - nie ma to jak czerpać korzyści z życia xD

Napisane Feb 24, 2006, 10:59 pm
blizzard1

blizzard1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to blizzard1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie i nie zamierzam:geek:

Napisane Feb 25, 2006, 7:47 am
mob

mob

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mob zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Raz chodze raz nie  :cyclops: :cyclops: :cyclops:

Napisane Feb 25, 2006, 8:56 am
patelnia88

patelnia88

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to patelnia88 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

niee...ale kiedyś chodizłam na to...:P

Napisane Feb 25, 2006, 8:58 am Ostatnio edytowane Feb 25, 2006, 8:59 am przez patelnia88
kpromil

kpromil

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kpromil zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja niebyłem ale muj nauczyciel od histori (wychowawca raczej )
jest 
posłuchajcie sobie :nagły atak spawacza-zhp

ten wychowawca nazywa sie Zommer napewno ktoś ho zna

Napisane Feb 25, 2006, 10:03 am Ostatnio edytowane Feb 25, 2006, 10:54 am przez kpromil
sXe

sXe

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sXe zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kpromil powiedział(a):
ja niebyłem ale muj nauczyciel od histori (wychowawca raczej )
jest ale pedał jest z niego widać że jest już wycwelony
posłuchajcie sobie :nagły atak spawacza-zhp

ten wychowawca nazywa sie Zommer napewno ktoś ho zna

Taaak, jakby jeszcze ktoś wiedział o co Ci chodzi...  :rolleyes:

Napisane Feb 25, 2006, 10:48 am
viotek

viotek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to viotek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja nie należałem, nie należe nie mam zamiaru należeć !!! B)

*Napisane Feb 27, 2006, 2:47 pm
Sitara11

Sitara11

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sitara11 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie i nie mam  zamiaru do g... chodzic

Napisane Feb 27, 2006, 4:09 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja