Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Muzyka » Rock / Metal » Lady Pank

Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Lady Pank
jamie_thomas

jamie_thomas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jamie_thomas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

tak tak, chodzi o TEN Lady Pank :D dinozaury polskiego rocka, rozpoznawalne brzmienie Borysewicza, niesamowity głos Panasewicza. muzyka na której się wychowywałem, cały czas do niej powracam, znam większość tekstów na pamięć :) a jak wy się odnosicie do Lady Panka? :D

Napisane Mar 14, 2007, 5:32 pm
pita2000

pita2000

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pita2000 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Pozytywnie :). Zwłaszcza w duecie z Kukizem bardzo przypadły mi do gustu dźwięki z gitary Borysewicza.

Napisane Mar 14, 2007, 5:58 pm Ostatnio edytowane Mar 14, 2007, 5:58 pm przez pita2000
Royek13

Royek13

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Royek13 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

graja niezle...ale w moim otoczeniu nikt ich nie docenia;(

Napisane Mar 14, 2007, 7:24 pm
wrq

wrq

Beta tester
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wrq zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jest pare "hitow"...  za ktorymi moze niekoniecznie przepadam....ale... i tak najwiekszym szacunkiem darze gitarzyste ;] jeden z lepszych polskich gitarzystow ;-)

Napisane Mar 14, 2007, 8:40 pm
3fy

3fy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 3fy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja tego od "dziecka" slucham :D dzoei temu ze moj ojciec mial ich winyle. mi pozostal tylko jeden :/ ale na dysku mam plyty i czesto ich slucham. nie lubie tylko kawalka "mniej niz zero" blee 

a temat to raczej do dzialu hc.

Napisane Mar 15, 2007, 8:55 am
krakersik

krakersik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krakersik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

fajnie graja, barzdo podobaja mi sie ich kawalki

Napisane Mar 15, 2007, 2:10 pm
eddie0

eddie0

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to eddie0 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

"zamki na piasku" - geniusz hehe znam kilka drum n bassowych remixow lady pank :D - 1 :D

Napisane Mar 15, 2007, 2:42 pm
wrq

wrq

Beta tester
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wrq zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

eddie0 powiedział(a):
"zamki na piasku" - geniusz hehe znam kilka drum n bassowych remixow lady pank :D - 1 :D

tak, tez znam, i wcale mnie to nie cieszy... ;>  ble...

Napisane Mar 15, 2007, 2:49 pm
mmatt

mmatt

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mmatt zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

stare piosenki sa w pyte. vademecum skauta,zamki na piasku, raport z N,kilimandżaro itp.

Napisane Mar 15, 2007, 5:10 pm
MANIEK000

MANIEK000

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MANIEK000 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Lady pank  :mad: szczególnie nie lubie ich, kukiza i całej tej reszty.

Napisane Mar 15, 2007, 6:41 pm
jamie_thomas

jamie_thomas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jamie_thomas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

MANIEK000 powiedział(a):
Lady pank  :mad: szczególnie nie lubie ich, kukiza i całej tej reszty.

bo może znasz ich tylko z tego, co ostatnimi czasy serwowała telewizja.

oprócz wyżej wymienionych, polecam jeszcze Ohydę, Sztukę latania, Rozbitków i np. Rysunkową postać. kocham ten zespół!

Napisane Mar 16, 2007, 1:43 pm
rgz

rgz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rgz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

calkiem przypadkowo znalazlem sie w lato 06 na ich koncercie i musze powiedziec ze bylo super, koncert trwal 3 godziny i wybawilem sie strasznie (na co dzien nie slucham takiej muzki) ale szacunek dla nich za tyle lat na scenie ;)

Napisane Mar 17, 2007, 11:55 pm
wrq

wrq

Beta tester
Wyświetl posty

w srode u mnie w szkole jest karaoke, i bedziemy z mojej klasy w 10 osob spiewac wlasnie lady pank "zawsze tam gdzie ty" zapowiada sie rzeźź :P i błazenada :P

Napisane Mar 19, 2007, 3:02 pm
KarolaOsw

KarolaOsw

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KarolaOsw zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

lady pank słuchałam tego kiedyś :D teraz też lubiem posłuchać fajne mają kawałki ;] stary polski rock xD nieźli są ^^) pzdr :P

Napisane May 26, 2007, 9:59 pm
Karwan89

Karwan89

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karwan89 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No ja ostatnio, tak od 10 dni słucham sobie Lady Pank:) Ogólnie ostatnie słucham wszystkiego, żeby nie być ograniczonym gatunkowo. Bardzo mi podchodzi ten zespół:) "Mała Lady Pank", "Na co komu dziś", "Fabryka Małp" i "Zamki na pisaku" - mistrzostwo:) Muszę jeszcze sobie znaleźć gdzieś na półce inne ich płyty, bo rodzice raczej tego właśnie słuchali:P
PS. Czemu to nie jest w Hardcore? Rock się chyba do tego zalicza:)
PEACE

Napisane Jun 11, 2007, 7:23 pm
ostry16

ostry16

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ostry16 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zajeb*sty zespól szczególnie starsze piosenki :)

Napisane Aug 29, 2007, 2:11 pm
peavey11

peavey11

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to peavey11 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

pita2000 powiedział(a):
Pozytywnie :). Zwłaszcza w duecie z Kukizem bardzo przypadły mi do gustu dźwięki z gitary Borysewicza.

A Ja właśnie lepiej wspominam Janka z LP chłopaki fajnie grają, a Borysewicz to jeden z najlepszych polskich guitaristów, a co do moich ulubionych piosenek to:
Mała Lady Pank, Kryzysowa Narzeczona, Mała Wojna,Marchewkowe Pole

Napisane Aug 29, 2007, 3:18 pm
warchlak

warchlak

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to warchlak zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

według mnie najlepszy zespół w polsce wcześniej był jeszcze dzem ale ten coś ostatnio przychamował może z powodu tragicznej śmierci klawiszowca (pokuj nad jego duszą)

Napisane Oct 23, 2007, 7:29 pm
Maslana21

Maslana21

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Maslana21 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

świetny zespół moim zdaniem chyba jeden z najlepszych polskich

Napisane Nov 2, 2007, 10:39 pm
Rolmopsik

Rolmopsik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rolmopsik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ostry16 powiedział(a):
Zajeb*sty zespól szczególnie starsze piosenki :)

Zgadzam się z tą wypowiedzią i z innymi pozytywnymi też xD

Napisane Nov 3, 2007, 8:50 am
Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja