Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Tricki » Zima-jak to jest

Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Zima-jak to jest, czy po zimie zapomne wszystkietriki
MaRt

MaRt

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MaRt zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zbliza sie zima,czy przez ten czas az do wiosny zapomne wszystkie triki,czy moze bede robil nizsze ollie...?
wielu z was jezdzi dluzej ode mnie i dlatego sie pytam bo ja jezdze tylko 5 miechow.

piszcie bo to dla mnie wazne!!!

Napisane Jul 21, 2005, 10:19 pm
yoyo44

yoyo44

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to yoyo44 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Gdzie ta zima ?? :thinking:  :O
dopiero polowa lata, pozniej jesien...
Ale sie nie boj po kilku godzinach/dniach [ zalezy jaka przerwa ] sobie wszystko przypomnisz [ raczej ( ja sobie przypomnialem :P ) ]

Napisane Jul 21, 2005, 10:35 pm
Chomiczek

Chomiczek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Chomiczek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zacznij szukać miejscówek na zimię. Jakieś zadaszone miejsce z dobrą i dużą powiechrznią. Może jakiś nie zamykany parking podziemny itp. Jak będziesz miał miejscówkę i jak będziesz na niej jeździł to się nie zapomni to proste. Ale pozatym to ja nie jeździłem teraz 3 ( jebana kontuzja ) i jakoś po tygodni wróciłem do dawnego poziomu jazdy :D

Napisane Jul 22, 2005, 11:25 am
azs45

azs45

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to azs45 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja po zimie wsyztsko pamiętam ale na snowboardzie to po przeriw seznowoej wcale jeździć nie umiem B)

*Napisane Jul 22, 2005, 11:53 pm
Coupler

Coupler

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Coupler zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja raczej nie zapominam po zimie.

Napisane Jul 23, 2005, 9:47 pm
JWD

JWD

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to JWD zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja nie zapomniałem niczego po zimie bo...jeździliśmy w zimie nawet wtedy gdy na ulicach był śnieg...pamietam jak przy glebie deska wbiła mi sie w śnieg  B)

Napisane Jul 23, 2005, 9:51 pm
xxxRaVxxx

xxxRaVxxx

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to xxxRaVxxx zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja bede jeździł w piwnicy :cyclops: warunki nawet są

*Napisane Jul 24, 2005, 10:01 am
Punkd89

Punkd89

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Punkd89 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Gdy nadeszła zima, na desce jeździłem tylko czasami. Ale bardzo chciałem. Nie wyobrażam sobie życia bez deski. No ale co robić. Za oknami pruszy śnieg, zimno... i gdzie tu jeździć.
U nas w mięście znam jedno takie miejsce. Mówie o zakładach mięsnych. jest to plac 22X4m. Ma jedną ścianę odkrytą i jest zimno. Ale nic innego nie ma. trzeba sobie jakoś radzić. a tak w ferie to graliśmy w skateshpoie w skate'a.
Jeśli chodzi  o te pozapominanie trików, to jest w tym trochę prawdy. Gdy w zimę nie miałem gdzie jeździć, często siedziałem w domu. I na wskutek tego nie umialem paru trików. a najbardziej flip'a. Wychodził mi ale brzydtko, niepewnie.
Więc radzę wszystkim, jak nadejdzie zima, szukać koniecznie miejscówek. Sami przekonacie się dlaczego.

Napisane Jul 24, 2005, 10:21 am
frycol_hiphop

frycol_hiphop

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to frycol_hiphop zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja w piwnicy jezdze w zime
nawet zrobilem sobie (niby) bank :)
PozDrO :)

Napisane Jul 26, 2005, 10:19 am
Okti

Okti

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Okti zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie cierpie zimy  :mad:  dużo trików muszę sobie przypominać i wogle jest zjebanie ")

Napisane Jul 29, 2005, 11:59 am
maronskye

maronskye

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to maronskye zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

rada: szukaj z kumplami jakiejs nory do jeżdżenia, potem zrobcie se jakies przeszkody, a jesli beda dobre, to bedziecie mogli (za drobną opłatą B) ) udostępniać innym. bedziecie miec kase, miejscówkie i dobre miano w oczach innych skateów! ^^

Napisane Jul 29, 2005, 8:02 pm
warzywniak

warzywniak

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to warzywniak zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja bede jezdzil w garazu mam taki o powierzchni 60m2

Napisane Aug 11, 2005, 1:06 pm
zupek

zupek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zupek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja sobie zbudowalem miejscuwe n polu jest beton zadaszenie i mozna smigac w deszcz wiatr snieg

Napisane Aug 28, 2005, 10:02 am
BigTomis

BigTomis

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BigTomis zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mam tak ze jak sobie zrobie dłuzsza przerwe na desce (kontuzje, brak pogody itp.) to mi idzie lepij niz jakbym jedził codzinnie :) a w zime to po domu se smigam jak mam zajawke :)

Napisane Aug 29, 2005, 2:34 pm
Lukasz1991

Lukasz1991

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lukasz1991 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Trzeba szukac jakis miejscowek na zime np. jakies duze sklaepy i pod nimi na parkingu albo jakies iweksze tunele a jak tego nie ma to po paru dniach wszytko sie przypomni(RACZEJ :P :P :P :P :P)

Napisane Sep 17, 2005, 10:16 pm
Klimus

Klimus

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Klimus zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dlatego własnie sa takie Miejsca Jak Jutrzenka Czy Blue City !!! pozdro

Napisane Sep 28, 2005, 9:15 pm
wzp

wzp

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wzp zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zapomina częściowo ale tak żeby wszystkie to nie

Napisane Sep 30, 2005, 10:57 am
margera2

margera2

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to margera2 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

spox przypomnisz sobie w pare dni chociasz tez jezdze z 3 miechy

Napisane Oct 9, 2005, 5:31 pm
barttek

barttek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to barttek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja to będe smigał do bluecity w Warszawie

Napisane Oct 11, 2005, 12:00 pm
michal92

michal92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michal92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

deska jest jak jazda na rowerze... tego sie nie zapomina :D

Napisane Nov 2, 2005, 12:08 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja