Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Pozostałe » jazda na desce i odtwarzacze

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
jazda na desce i odtwarzacze
finger13

finger13

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to finger13 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak zabezpieczacie swoje odtwarzacze mp3 itp przed stluczeniem np. po upadku ze schodow. Zalozylem ten temat poniewaz dzis wrocilem z dechy i po glebie ze schodow sluklem szybke od mp3. Muza nakreca mnie do jazdy wiec chce jezdzic z mp3. Macie jakies swoje sposoby,rady?

Napisane Mar 18, 2007, 9:37 pm Ostatnio edytowane Mar 18, 2007, 9:38 pm przez finger13
pawel23

pawel23

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pawel23 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

po tym jak raz rozwaliłem mp3 creativa to juz nie biore na deske, bo nie mam :P

Napisane Apr 3, 2007, 7:16 pm
blunt92

blunt92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to blunt92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

BlackGang powiedział(a):
ja mp3 nie zabezpieczam niczym, dlatego, ze żadko ja biorę do jazdy, wole słyszećco sie dzieje ;D
ja też nie zabieram ze sobą mp3 bo wolę słyszeć odgłos mojej deski :cyclops:

*Napisane Apr 3, 2007, 7:22 pm
miloh

miloh

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to miloh zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no ja zwykle lece na drugi bok nie na tamten gdzie mp3 siedzi :Da tak w skarpete albo w rekawiczke:D

Napisane Apr 3, 2007, 8:17 pm
adamrapela

adamrapela

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to adamrapela zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zailczylem kikla powaznych gleb na mp3 i nic sie nie stalo ! dzial  nawet ryski nie ma!  xD sprobuje z ta skarpetra xD

Napisane Apr 5, 2007, 2:07 pm
Ivor

Ivor

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ivor zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A ja mam taki sposób jak jeżdże w bluzie i mam kieszeń z przodu to tam zawsze wsadzam mp3 robie tak dlatego bo jeszcze nigdy nie upadłem na brzuch (trudno tak upaść, upada się odruchowo na kolana i na dłonie) Poleccam tym co mają podobne bluzy

Napisane Apr 5, 2007, 3:09 pm
webster

webster

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to webster zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie dbam oto czy sie rozwali czy nie... jezdze z nim juz ponad rok i nic sie nie stalo poza tym ze obudowa sie rozwalila...

Napisane Apr 5, 2007, 4:22 pm
soad534

soad534

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to soad534 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja mam zawsze przy sobie ;)
Na desce jak jestem wpirdalasz go do
w kieszeń i koza...aha i kupiłem sobie ostatnio
takie ochronne etui w media marktcie za 10 zeta

Napisane Apr 5, 2007, 6:27 pm
ames17

ames17

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ames17 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja nie słucham mp3 bo mnie rozprasza i nie pozwala skoncentrować sie!!! Zamiast jeżdzic to mysle o du*** maryny raz bym wpadł na ulice :P a często musze spiepszać przed cieciami więc wole słyszeć czy ktoś nie drze sie przypadkiem "spier**** z tąd jeżdzij gdzie indziej B)

Napisane Apr 7, 2007, 9:16 pm
ddamaszk

ddamaszk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ddamaszk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mam gwarancje ;) haha
iPod spadl mi z 2metrow i sie nic nie stalo :D a kumplowi nano spadl... a drugi mu deska przejeachal :)
muza musi byc, nie wazne czy odtwarzacz sie rozwali czy nie... odtwarzacz : 800zika, a zajawka bezcenna

Napisane Apr 8, 2007, 7:40 pm
Skater410

Skater410

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Skater410 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zawsze jeździłem z mp3 ale od dziś nie bo rozwaliły mi się słuchawki . to już 4 para!! mp3 całe ale słuchawki !!  :mad:

Napisane Apr 8, 2007, 8:21 pm
teuki

teuki

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to teuki zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mam taka opcje ze mam w telefonie mp3 :P <lololol i problemy z głowy  :P

*Napisane Apr 30, 2007, 7:22 pm
Kancio

Kancio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kancio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kupujesz specjalnie do tego celu (jazdy na desce) najtańszy odtwarzacz nawet bez wyswietlacza (jak jexdzisz to sie w koncu nie gapisz na wyswietlacz-proste) za jakies 100zeta i jak sie rozwali to nie jest żal.......

Napisane Apr 30, 2007, 7:37 pm
lukhol

lukhol

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lukhol zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja sobię teraz kupuję mp3 taką specjalną na deske jak mi się rozwali to mało mnie to (taką za 60 zł) ;)

Napisane May 1, 2007, 8:55 am
Igordecha

Igordecha

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Igordecha zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

firma etnies stwozyła specjalne futerały na odtwarzacze MP3.jak nie chcesz zeby ci sie zepsuł to musisz sobie go kupić

Napisane May 1, 2007, 9:19 am
michal92

michal92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michal92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

teuki powiedział(a):
ja mam taka opcje ze mam w telefonie mp3 :P <lololol i problemy z głowy  :P

yyy a telefon to co ? tez mozna rozwalić

Napisane May 1, 2007, 9:22 am
Adik93

Adik93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Adik93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja chowam do kieszeni i nic się nie dzieje ^^)

Napisane May 1, 2007, 9:24 am
MargeraB

MargeraB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MargeraB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja owinjam czasem w kawałek szmaty i zmieniam  kielnie(bo jest strona na którą cześciej gleby zaliczam)

Napisane May 1, 2007, 9:35 am
kapek94

kapek94

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kapek94 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jeżdze na goofy, czyli prawą kieszonką do przodu.
Mp 3 wkładam do lewej i lajt.

Napisane May 1, 2007, 9:59 am Ostatnio edytowane May 2, 2007, 2:29 pm przez kapek94
Mrozek92

Mrozek92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mrozek92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja prawie zawsze mam mp3 w kieszeni ale narazie nic mi sie nie dzieje ale postaram sobie kupicj jakas oslonke czy co albo wsadze do skarpetki czy do czegos innego xD

Napisane May 1, 2007, 12:01 pm
Niko512

Niko512

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Niko512 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jeju masz problem :P kup sobie ochraniacz na mp3 (okolo 7-10 zl) i po sprawie ... mi jeszcze nic sie nie stalo przy skakaniu a bylo pare gleb ;P

Napisane May 2, 2007, 8:05 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja