Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Pozostałe » jazda na desce i odtwarzacze

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
jazda na desce i odtwarzacze
finger13

finger13

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to finger13 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak zabezpieczacie swoje odtwarzacze mp3 itp przed stluczeniem np. po upadku ze schodow. Zalozylem ten temat poniewaz dzis wrocilem z dechy i po glebie ze schodow sluklem szybke od mp3. Muza nakreca mnie do jazdy wiec chce jezdzic z mp3. Macie jakies swoje sposoby,rady?

Napisane Mar 18, 2007, 9:37 pm Ostatnio edytowane Mar 18, 2007, 9:38 pm przez finger13
sheckler11

sheckler11

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sheckler11 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak biore to wkładam to kieszeni w spodniach a w kieszeń wpycham pełno miękich rzeczy  ^^)

Napisane May 2, 2007, 8:11 pm
mikisk8

mikisk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mikisk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja sobie przywiązałem sznurek do mp3 i zakładam go na szyje wiec odtwarzacz znajduje sie gdzies na wysokosci 5 cm od pempka (do gory)wsadzam go pod koszulke i w niczym mi nie przeszkadza ogolnie nie polecam noszenia mp3 w kieszeni bo przy upadkach na biodro moze nie wiele z niego zostac  według mnie najlepiej miec go na sznurku na szyi i tyle najprosciej i najskuteczniej

Napisane May 2, 2007, 9:06 pm
PawliQs

PawliQs

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to PawliQs zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mikisk8 powiedział(a):
ja sobie przywiązałem sznurek do mp3 i zakładam go na szyje wiec odtwarzacz znajduje sie gdzies na wysokosci 5 cm od pempka (do gory)wsadzam go pod koszulke i w niczym mi nie przeszkadza ogolnie nie polecam noszenia mp3 w kieszeni bo przy upadkach na biodro moze nie wiele z niego zostac  według mnie najlepiej miec go na sznurku na szyi i tyle najprosciej i najskuteczniej

Tylko, że wtedy ciągnie uszy w dół. Po za tym jest zagrożenie, że odczepi się i spadnie na ziemię, więc nie wiem czy to do końca dobry pomysł.

Napisane May 2, 2007, 9:48 pm
pietras14

pietras14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pietras14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja zazwyczaj jeżdże bez odtwarzacza ale z czasami mi sie zdarza. Nie osłaniam go wogóle bo nie mam takich mocnych gleb jeszcze. A co do słuchawek to mi sie rozwalają nawet jak nie jeżdże na desce.

Napisane May 3, 2007, 8:40 pm
PatrykM

PatrykM

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to PatrykM zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mp3 mam w kieszeni niczym do niczego go nie wkladam ale ostatnio rozgladam sie za jakims malym pokrowcem bo zaczynam uczyc sie powazniejszych trickow i bedzie pewnie duzo gleb  :P

Napisane May 3, 2007, 9:20 pm
czapla2222

czapla2222

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to czapla2222 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

panie ja to mam gites sposób ... nie biez ze soba mp3 nie no wiadomo ale ja jezdze bez  więc jeszcze problemów ni mam takich Elo pzdro ;)

Napisane May 3, 2007, 9:53 pm
GordonPzn

GordonPzn

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to GordonPzn zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja mam lepszy patent. Otóż, wkładam sobie odtwarzacz w "oczko" od paska i dodatkowo oplatam wokół tego oczka w taki sposób, że ni drgnie, a w żaden sposób nie uwiera w ciało. A rzadko uderzam tą częścią ciała po upadkach...

Napisane May 3, 2007, 11:46 pm
tomeckc

tomeckc

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to tomeckc zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

krzynowek powiedział(a):
tomeckc powiedział(a):
Es robi jakieś etui na ipody i mp3. Nie wiem czy to pełni funkcję ochronną czy estetyczną, ale warto przetestować. Jeśli ochronną to w porządku, a jeśli estetyczną to wzmocnić np. kawałkiem blachy.

a jak Ci sie ta blacha w noge wbije?
juz wole rozje bac mp3...

Jakim cudem? Skoro pisałem o zabezpieczeniu blachą to nie chodziło mi o nic innego jak zrobienie wewnątrz tego etui środka z blachy. Wbiło Ci się kiedyś metalowe pudełeczko w nogę? :O

Poza tym ja ze swoim już parę ładnych razy glebnąłem i świetnie działa. Więc w sumie jaka różnica pomiędzy jednym dobrym, a dwoma gorszymi? Zależy też od tego jak kto jeździ, tzn. z jakiej wysokości skakał, na co upadł. Tak naprawdę to jedyną 100% ochroną jest jeżdżenie bez odtwarzacza :)

Napisane May 4, 2007, 12:33 am Ostatnio edytowane May 4, 2007, 12:34 am przez tomeckc
Czacha11

Czacha11

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Czacha11 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No ja własnie chce sobie kupic mp3 bo mam N-gage ale to wielkie jak cholerka :D, a z tego co widzialem mp3 juz na prawde ostro staniało, bo modne jest teraz ipod albo mp4 :)

Napisane May 4, 2007, 9:48 pm
YezQsk8

YezQsk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to YezQsk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

frycol_hiphop powiedział(a):
Ja wkładam w chusteczki higieniczne, żadziej w rękawiczke, a raz zdażyło się w skarpetke... dla mnie to jest wystarczająca ochrona przed upadkami. Na schody i poręcze jej nie biore bo mi przeszkadza ;D.

ej to byly moje pomysly  :P ja pierwszy tego uzywalem jako ochraniacz  B)

ostatnio wole bez muzy, bo wszystkie triki wchodza, w sluchawkach czuje sie odciety od deski i nie czuje co robie...............  :thinking:

Napisane May 5, 2007, 1:43 am
sfbFILIP

sfbFILIP

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sfbFILIP zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak chodzę na deskę to rzadko biorę mp4, ponieważ przy jakiejś glebie może sie zepsuć, ale jeszcze nigdy sie na szczęście nic nie stało.

Napisane May 6, 2007, 9:54 am
swierzakos

swierzakos

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to swierzakos zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

najlepiej brac zawsze ze soba plecak na deske no i jak bedzie cos hardcorowego do skoczenia to w plecak..ale ja bez mp3 nie czuje klimatu xP
albo sa takie etui creativa wypelnione wata w srodku ladnie wyglada i ochrania mam takie cos.
kosztuje 35 zlotych ale sie oplaca  ^^)

*Napisane May 6, 2007, 1:01 pm
mikenskate

mikenskate

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mikenskate zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja stłukłem szybkę, więc trzymam mp3 normalnie w kieszeni. Już nic innego mu sie nie dzieje gdy upadam.

Napisane May 11, 2007, 1:39 pm
miniu993

miniu993

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to miniu993 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

niema to jak stukoot kulek podczas jazdy!!!!! NIE biore

Napisane May 11, 2007, 4:18 pm
tafrojistu

tafrojistu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to tafrojistu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zrób sobie jakiś pokrowiec ;P
ja wolę nie brać odtwarzacza na deche. Z resztą wolę słyszeć co się dzieje dookoła i w ogóle ;P
pozdro

Napisane May 11, 2007, 4:36 pm
Nicky94

Nicky94

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Nicky94 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja nie korzystam z odtwarzaczy mp3 ani mp4 podczas jazdy, ale to może nawet niezly pomysl. Musze spróbować. Jeżdżę natomiast z telefonem w kieszeni ale jak dotąd nic mu sie nie stało :-)

Napisane May 12, 2007, 8:51 am
boczi

boczi

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to boczi zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kup sobie ipoda shuffle stary model ze smyczą na szyi, w ogole nie bedziesz go czuł, jakoś muzy zajebista bo wiadomo ipod. sam mam takiego i polecam!

Napisane May 12, 2007, 12:13 pm
swiernalxxx

swiernalxxx

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to swiernalxxx zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zawsze wkładam mp3 do tylnej kieszeni spodni. nie wiem jak to możliwe ale jeżde juz tak jakieś pół roku. a wcześcniejszą mp3jkę rozwaliłem,gdy miałem ją w przedniej kieszeni.
dobrym patentem jest też noszenie,jeżeli jeździm sie w bluziwe typu "kangurka" w tej przedniej kieszeni.,
a w dzisiejszych czasach gdy za 50zł kuouje sie mp3 to nie stanowi to wielkiego problemu,elo.

Napisane May 14, 2007, 8:27 pm
ToFFiKxD

ToFFiKxD

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ToFFiKxD zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Hmmm... A nie lepiej uzbierac na bomboxa? :P Przynajmniej bedziesz slyszal co sie dzieje i bedziesz mogl slyszec co to ciebie mowia twoi kumple... ;)

Napisane May 14, 2007, 8:29 pm
Lavid

Lavid

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lavid zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja bardzo rzadko jeżdże z odtwarzaczem gdyż słuchawki mmi z uszu wypadają...Musze sobie kupic takie nakladane z góry te nie powinny spadać

Napisane May 16, 2007, 12:53 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja