Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Pozostałe » jazda na desce i odtwarzacze

Strony: << poprzednia ... 2, 3, 4, 5, 6 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
jazda na desce i odtwarzacze
finger13

finger13

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to finger13 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak zabezpieczacie swoje odtwarzacze mp3 itp przed stluczeniem np. po upadku ze schodow. Zalozylem ten temat poniewaz dzis wrocilem z dechy i po glebie ze schodow sluklem szybke od mp3. Muza nakreca mnie do jazdy wiec chce jezdzic z mp3. Macie jakies swoje sposoby,rady?

Napisane Mar 18, 2007, 9:37 pm Ostatnio edytowane Mar 18, 2007, 9:38 pm przez finger13
Pisaczow92

Pisaczow92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Pisaczow92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja żadko biore mp3 na deskę... Szczególnie ze mi słuchawki wypadają...A jeśli już to w chustę zawijam i jest kul

Napisane May 20, 2007, 4:29 pm
Bula17

Bula17

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Bula17 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wole słuchać stuku kółek o ziemie :D i stękanie kolegów po glebie. I przekleństwa po nieudanym triku... taaaa to są odgłosy skateboardingu :D

Napisane May 22, 2007, 10:35 pm
ChuckNoris

ChuckNoris

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ChuckNoris zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja jak biore mp3 to pykam jakies triki na płaskimi

Napisane May 22, 2007, 10:59 pm
dziqska

dziqska

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dziqska zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

odtwarzac jest najlepszy na samotna jazde dlatego biore go wszedzie  do szkoly na desce gdziekolwiek pojde mam go ze soba ;)

Napisane May 23, 2007, 11:30 am
Misiulek

Misiulek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Misiulek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja często biorę mp3 na deske i wywalam się ale jakoś jeszcze sie trzyma bez zadnych etui to zalezy od szczescia mozesz miec najlepsze etui a ci sie i tak rozwali player

Napisane May 23, 2007, 5:37 pm
reflexip

reflexip

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to reflexip zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Bula17 powiedział(a):
Wole słuchać stuku kółek o ziemie :D i stękanie kolegów po glebie. I przekleństwa po nieudanym triku... taaaa to są odgłosy skateboardingu :D
t
taaak zgadzam sie nie ma to jak trochhe poklnac po glebie no i w ogole, nie biore mp3 bo wole wszystko slyszec i lubie dzwiek "uderzenia" tail'a w ziemie... :D

Napisane May 23, 2007, 6:45 pm Ostatnio edytowane May 23, 2007, 6:45 pm przez reflexip
lukhol

lukhol

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lukhol zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja sobie teraz kupiłem taką tanią mp3 na deskę i fajnie się z nią jeździ. Ale jednak wolę słuchać deseczki gdy jeźdzę. :d

Napisane Jun 4, 2007, 8:39 pm
bamv7

bamv7

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bamv7 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

owin papierem toaletowym :P ja z mp3 jezdze tylko na flacie...na schody nie biore!!!

Napisane Jun 4, 2007, 9:14 pm
dzudzu06

dzudzu06

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dzudzu06 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

włóż do specialnego pokrowca jakiegoś dobrego i po sparwie

Napisane Jun 4, 2007, 9:57 pm
Miree

Miree

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Miree zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak jeżdżę sam to miło posłuchać jakiejś muzyczki.... jak jest jakaś większa ekipa.. a rzadko jest, niestety..... to mp drei ląduje w plecak....

*Napisane Jun 5, 2007, 8:53 pm
poldek

poldek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to poldek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja jeden odtwarzacz zepsułem, ale babka w sklepie powiedziała, żę to nie od wstrząsów się popsuł, ja też tak uważam, bo ten model co ja miałem to ma, albo miało dużo osób i większości z nich już nie działa. Teraz mam CREATIVE ZEN STONE i jeżdżę z nim i jest ok, tylko jedyne co mnie wkurza to to, że czasem przy robieniu tricku mi się utwór przełącza, ale to rzadko. Nie zabezpieczam swojego odtwarzacza

Napisane Jun 8, 2007, 10:35 am
janek13

janek13

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to janek13 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jesli ja skacze ze schodow to wkladam to mp3 i telefon do drugiej kieszenie bo mniejsze prawdopodobienstwo ze wywale sie do tylu niz do przodu  ;)

Napisane Jun 8, 2007, 11:15 am
janek13

janek13

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to janek13 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

poprawka!! więkrze prawdopodobienstwo ze wyglebie sie do przodu niz do tylu wiec wkladam do kieszeni ze strony taila  ;)

Napisane Jun 8, 2007, 11:17 am
MissyKrK

MissyKrK

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MissyKrK zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja mam Mp4 i niezabezpieczam jak narazie xD nie mam potrzeby bo nie skacze jeszcze az tak dobrze ;) wiec narazie nie musze zabezpieczać czy rozkminiać jak zabezpieczyc :P

Napisane Jun 8, 2007, 12:43 pm
davidek92

davidek92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to davidek92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja niezabiespieczam mp3 najwyzej pojdzie do piachu;p

Napisane Jun 8, 2007, 1:19 pm
Vairon

Vairon

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Vairon zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Gdybym miał iPod'a to bym bał się go brać na deskę, ale z tym co mam to luzzik. Jeśli się jeździ samemu to mp3 jest jak dla mnie niezastąpione, wnerwia mnie tylko gdy czasem odłączają mi się słuchawki przy gwałtowniejszych ruchach w górę. :P

Napisane Jun 9, 2007, 2:45 pm
mazik

mazik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mazik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Yyy ja nie wiem ale jak jeździsz w slipach to myślę ze tam bezpiecznie mu będzie :) nie praktykowałem tego.

Napisane Jun 9, 2007, 5:26 pm
BHT

BHT

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BHT zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja wkładam do kielni i niczym nie zabezpieczam. Po prostu sobie tam siedzi i robi swoje  :P
Leci jakiś TOOL i wtedy jazda. Wkładam tylko jedną słuchawkę bo nie lubię jeździć z dwoma.

Napisane Jun 9, 2007, 10:47 pm
enjoi123

enjoi123

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to enjoi123 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

criteria powiedział(a):
ja tam jeszcze samego odtwarzacza nie rozwaliłem ale co miesiac musze kupować nowe słuchawki ... zawsze mi sie kabel psuje koło mikrodżaka albo przy słuchawce ;/
]

mam to samo tylko ze nawet nie od jazdy ale od samego noszenia mp w kieszeni :/
ja nie mam zadych sposobow po prostu jezdze z odtwarzaczem w kieszeni ^^)

Napisane Jun 12, 2007, 9:11 pm
Krychuone

Krychuone

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Krychuone zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a nie latwiej powiesic na szyji i pod koszulke, przy glebie nawet na klate raczej zle nie bedzie  ;)

Napisane Jun 13, 2007, 4:26 pm
Strony: << poprzednia ... 2, 3, 4, 5, 6 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja