Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Pozostałe » Pj Ladd i jego sk8boarding.Co...

Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Pj Ladd i jego sk8boarding.Co o nim myślicie ?
Bolek1706

Bolek1706

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Bolek1706 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak oceniacie tego niewątpliwie zajawkowo jeżdżącego gościa.

*Napisane Mar 24, 2007, 1:52 pm Ostatnio edytowane Mar 24, 2007, 7:33 pm przez Bolek1706
neckuno

neckuno

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to neckuno zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

PJ to jeden z moich ulubionych skaterów,ma super styl i umiejętności....chciałbym być kiedyś taki jak on :P nie no żartuję,ale gościu wymiata!!
Peace!!
ps.rozwalają mnie jego techniczne tricki,dla tych co nie wiedzą można zobaczyć na jego filmie PJ Ladd`s Wonderful,horrible life...polecam...

Napisane Mar 24, 2007, 1:55 pm Ostatnio edytowane Mar 24, 2007, 1:59 pm przez neckuno
borek625

borek625

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to borek625 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

te flipy, ja pierdole co on robi z ta deska
KOZAK

Napisane Jun 17, 2007, 10:48 am
Kancio

Kancio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kancio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kozak , wymiatacz ale nie podoba mi się że nigdy nie ma piosenki w przejeździe tylko te texty typu "silent is gold" :P:P ale są różne gusta....

Napisane Jun 17, 2007, 12:03 pm
GordonPzn

GordonPzn

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to GordonPzn zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Styl to on ma niesamowity, deska tak mu się zajebiście stóp trzyma, że tylko patrzyć i patrzyć... Koleś jest dość innowacyjny, dość nietypowe połączenia tricków (patrz: b/s 5-0 kick out/to b/s 5-0), ekstra opanowany switch stance. Czego więcej? Ano niczego. Jeden z moich bardziej ulubionych skejcików.

Napisane Jun 17, 2007, 1:39 pm
birdhouse9

birdhouse9

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to birdhouse9 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

:)koles wymiata... robi kazdy  trick jaki mu sie podoba... ;) wg mnie hardcor... :P

Napisane Jun 17, 2007, 3:06 pm
bizonex

bizonex

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bizonex zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Koles wymiatacz ma super styl i tricki tez sa wyczepiste.  PJ jest jednym z moich ulubionych skejtów

Napisane Dec 15, 2007, 10:32 am
soad534

soad534

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to soad534 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kancio powiedział(a):
kozak , wymiatacz ale nie podoba mi się że nigdy nie ma piosenki w przejeździe tylko te texty typu "silent is gold" :P:P ale są różne gusta....

Widać że dużo sv z nim oglądałeś...a jak coś to "silence is golden"
A P.J-Brak mi słów..... :rolleyes:

EDIT:Switch popshit to nosegrind flip out na boxie...zrobił to w takim stylu ,że nigdy czegoś takiego nie widzałem
elo.

Napisane Dec 15, 2007, 10:50 am Ostatnio edytowane Jan 30, 2008, 8:01 pm przez soad534
Lalo

Lalo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lalo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dla mnie nie realne jest to co on wyczynia, tak wysokie flipy ze szok.

Napisane Dec 15, 2007, 11:25 am
Kamileeek

Kamileeek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kamileeek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

On już nie jeździ tylko bawi sie deską.

Napisane Dec 15, 2007, 12:02 pm
barkaw

barkaw

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to barkaw zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kamileeek powiedział(a):
On już nie jeździ tylko bawi sie deską.

Wałaśnie koleś wymiata!!! trick za trickiem i różne kombinacje Kozak

Napisane Dec 16, 2007, 10:17 am Ostatnio edytowane Dec 16, 2007, 10:18 am przez barkaw
Woodek

Woodek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Woodek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mnie najbardziej zatkal jak zrobil na jakims demie fakie bigspin hella z 7 czy 8 schodow.... dosyc sporych

Napisane Dec 16, 2007, 12:46 pm
miwi

miwi

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to miwi zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

on zajebiśćie śmiga kiedyś widziałem jego filmiki i uważem żę zajebiście jeżdzi

Napisane Dec 16, 2007, 2:26 pm
flipskater

flipskater

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to flipskater zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mam jego wszystkie przejazdy na hd i zbieram właśnie na jego dechę z planB ,koleś jest po prostu masakryczny -tricki tupu switch flip z cholernie długich schodów (flip really sorry na końcu) ,nolle 360 flip z niemałego podwójnego setu (też FRS) i cały przekozacki przejazd w "my wonerfull horrrible life". Człowiek legenda po prostu :O

Napisane Dec 19, 2007, 7:21 pm
BTM

BTM

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BTM zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

koleś jexdzi wyjebiście ma takiego skilla że ja pierdole....tego jego techniki i flipy ze schodów masakra!! na poczekaniu takie kosmosy wali...MISTRZ (ale mike mo lepszy :P)

Napisane Dec 25, 2007, 3:42 pm
sheckler11

sheckler11

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sheckler11 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Łooo ten gościu to jest prze kozak jak w tym filmie Pj Ladd wonderfull horrible (czy jakoś tak) to wymaiatał total np to 5-0 to kickflip to 5-0.
Ciekawe jak teraz jeździ pewnie jeszcze lepiej ^^)

Napisane Dec 25, 2007, 5:25 pm
Martini11

Martini11

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Martini11 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

gość ma bardzo przyjemny do oglądania styl... i za to go lubię.

Napisane Jan 30, 2008, 7:31 am
maciek1896

maciek1896

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to maciek1896 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no wymiatacz i styl kozacki wszystko ta bez błędnie odjeżdża

Napisane Jan 30, 2008, 7:58 pm
wojtas011

wojtas011

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wojtas011 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

pj ladd jest MISTRZEM jego stylóka miażdrzy jaram sie nim strasznie szkoda ze odszedł z es

Napisane Sep 9, 2008, 2:04 pm
mike1427

mike1427

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mike1427 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ostatnio na stronie dc widziałem jego jakieś nagrywki : hardflip na bs tail. :O

Napisane Sep 9, 2008, 9:07 pm
Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja