Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Pozostałe » Erik Ellington

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Erik Ellington, co o nim sądzicie ?
jebut

jebut

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jebut zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

erik to jeden z moich najbardziej ulubionych skaterów i ciekam jestem co wy o nim sądzicie ?

Napisane Mar 24, 2007, 2:41 pm
Bolek1706

Bolek1706

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Bolek1706 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Spoko skater, widać, że jest dość zmienną osobą ( sądzę po tym, że często zmienia kolor włosów :) ); na pewno ma charakterek. Dobre przejazdy w Baker 3 i Emerice.

Napisane Mar 24, 2007, 2:52 pm
krzynowek

krzynowek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krzynowek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

czysciutki BS flip w bakerze 3 mnie rozwalil.
i ten bigspin przez gap.
dobrze jezdzi.
moj ziom.

Napisane Mar 24, 2007, 3:35 pm
lolitez

lolitez

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lolitez zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

krzynowek powiedział(a):
czysciutki BS flip w bakerze 3 mnie rozwalil.
i ten bigspin przez gap.
dobrze jezdzi.
moj ziom.
a ten bs flip był na swithu :cyclops: xd zamiataka z niego!

Napisane Mar 24, 2007, 4:19 pm
Lalo

Lalo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lalo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kocham go :*
jego bigspin fs boardslide wymiata no i bs flip, poprostu rozpier**** :cyclops:

Napisane Mar 24, 2007, 5:44 pm
mute

mute

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mute zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dla mnie wymiatacz,jeździ całkiem dobrze,na luzie i w spoko klimacie,dla mnie jeden z najleprzych ziomów.....
...a ten Switch bs kickflip w bakerze był najleprzy :rolleyes:
zapomniałem napisać o jedo bigspinach,to chyba jego ulubiony trik,bo w przejazdach ich pełno!!

*Napisane Mar 24, 2007, 5:44 pm Ostatnio edytowane Mar 24, 2007, 5:45 pm przez mute
napomniq

napomniq

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to napomniq zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ten to jest brudas dopiero ^^ moim zdaniem napierdala, fajny przejazd w baker 3, zwłaszcza początek...  bs bigspin zajebisty, bigspin fs board również... dobry jest tez ten switch fs flip w baker 3....

Napisane Mar 24, 2007, 7:36 pm
Kwasny

Kwasny

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kwasny zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wiecznie jak nie z browcem to z fajką, ale napiepsza ładnie ^^)

Napisane Mar 24, 2007, 7:51 pm
DieWorld

DieWorld

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to DieWorld zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

koles zarypuje jak dziki mustang..:O:O
jego mistrzowski popis był w baker 3 i jak juz mowiono ten bs bigspin itp był rozwalajacy:O

Napisane Apr 21, 2007, 2:12 pm
Majki214

Majki214

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Majki214 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja go nie znam jeszcze z nim bródzi nie walilem <lol2>

Napisane Apr 21, 2007, 11:32 pm
davidek92

davidek92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to davidek92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ostatnio widziałem go W baker3 i jak dla mnie ma fajny film=] Fajna muzyka i Tricki wogole dobry skater.

Napisane Jul 19, 2007, 10:23 am Ostatnio edytowane Jul 19, 2007, 10:24 am przez davidek92
buzy

buzy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to buzy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

to jest kozak zaje.bisty koles na kozaku tricki wymiata miałem jego promodel deski bakera zajebista niestety sie połamała a erick ma zajebiste tricki

Napisane Jul 19, 2007, 10:30 am
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja