Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » Fotografia

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Fotografia, aparaty, techniki, zdjecia...
krzynowek

krzynowek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krzynowek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

pogadajmy o fotografii.
widzialem na a.pl ze jest wielu dobrych fotografow dsk itp.
ciekawi mnie to czy poza dsk tez cos fotografujecie (natura itp)?
moze macie wlasne studnia w garazu?
jaki macie sprzet?
wymazony sprzet?

otoz ja posiadam aparat Sony DSC-W30+karta 512mb. jestem w pelni zadowolony.aparat spelnia moje wymagania oraz innych jego uzytkownikow (czyt. rodzina oraz koledzy). 6 megapikseli to juz jest cos. male spoznienie migawki, filmy b.dobrej jakosci.
lubie fotografowac nature. drzewa, kwiatki itp... kwiatki tylko z marko ;] oo i lubie zachody slonca ;]

pozdrawiam, milej dyskusji

http://img339.imageshack.us/img339/397/dsc00113se1.th.jpg
http://img339.imageshack.us/img339/4058/dsc00125jc7.th.jpg

Napisane Mar 25, 2007, 5:28 pm Ostatnio edytowane Mar 25, 2007, 5:36 pm przez krzynowek
Michaelo0

Michaelo0

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Michaelo0 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

To moje zdjęcie. Zrobiłem je podczas powrotu z Krynicy Morskiej do Gdańska.
Aparat to Canon s2is
>>KLIK<<

Napisane Mar 25, 2007, 6:46 pm Ostatnio edytowane Mar 25, 2007, 6:46 pm przez Michaelo0
Karwan89

Karwan89

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karwan89 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Tak bardziej na poważnie to zacząłem się w to bawić w październiku 2006, zapisałem się na kółko fotograficzne w MDK:) Mój sprzęt to Canon 3000N + obiektyw Canon 35-80. Obecnie zbieram kasę na cyfrowe lustro, ale to sobie troszkę poczekam:P A wymarzony sprzęt to będzie Canon 1DS Mark III(plotki chodzą że już niedługo ma wejść na rynek):D + Jakiś obiektyw 15-80 ze stałym światłem 2.8 + obiektyw 80-250 najlepiej też ze stałym światłem, o ile przy takich ogniskowych są stałe światła:P:P Nie mam żadnych swoich fotek na kompie godnych do wrzucenia tutaj, bo Canon 3000N jest aparatem analogowym, a na razie nie skanowałem jeszcze żadnego filmu:)
PEACE

Napisane Mar 25, 2007, 7:13 pm Ostatnio edytowane Mar 31, 2007, 7:54 pm przez Karwan89
mjfoto

mjfoto

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mjfoto zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no to i ja sie wypowiem. moj sprzet to Minolta z2 + filtry Cokin itp. fotografuje 2 lata, glownie nature - zreszta zapraszam na stronek gdzie sa moje zdjecia - http://mjagiellicz.walbrzych.info/ 
pozdrawiam!
ps. o ile sie orientuje to nie ma obiektywu 15-80 ani 80-250  ;) no i troche wysoko mierzysz jak na takiego canona...uwierz ze rownie dobre zdjecia mozna robic sprzetem o wiele tanszym typu canon 5d ( pelna klatka w cyfrze ) tudziez nikon d200.

Napisane Mar 25, 2007, 8:35 pm Ostatnio edytowane Mar 26, 2007, 1:07 pm przez mjfoto
krakersik

krakersik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krakersik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Uwielbiam fotografowanie. Mam zwyklego canona ale dla mnie jest wystarczający.
KLIK
KLIK2

Napisane Mar 26, 2007, 6:49 pm
Czerwienna

Czerwienna

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Czerwienna zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja interesuję się trochę.
jak oś to zapraszam.  www.amlady.digart.pl
ja posiadam HP Photosmart 945 i Nikona F55.

Napisane Mar 26, 2007, 8:23 pm Ostatnio edytowane Mar 26, 2007, 8:24 pm przez Czerwienna
mjfoto

mjfoto

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mjfoto zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

racja panowie i panie. liczy sie to, ze fotografowanie sprawia nam radoche  :)

Napisane Mar 26, 2007, 9:02 pm Ostatnio edytowane Mar 26, 2007, 9:03 pm przez mjfoto
Gutek101

Gutek101

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gutek101 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja tam zdjęć nierobie ale brat tam troche zdjęcia robi:)

a oto jego foty:

KLIK

Napisane Mar 26, 2007, 9:09 pm
Wojtass

Wojtass

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wojtass zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Gutek pogratuluj bratu. Fotki wyśmienite. Fotka Husky'ego leżącego na łapce odok ściany już zdobi mój pulpit. Ta fotka z dziadkiem na leżaku również wspaniała!! Tylko pogratulować!

Napisane Mar 26, 2007, 10:15 pm
crooofca

crooofca

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to crooofca zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hmm ja mam Sony Cyber-shota W7 z rozdzielczością 7,2 megapiksela jak dla mnie narazie wystarczający  :)  a o to pare fotek prosto z niego :P

jedna

druga

i trzecia :)

Napisane Mar 26, 2007, 10:21 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak tylko sie ogarnę to kupię sonego R1 (już raz kupiłem ale mnie okradli).

butelka

Napisane Mar 26, 2007, 10:53 pm
marcinekSB

marcinekSB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to marcinekSB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

http://www.digart.pl/praca/658883/More_Green_for_Wroclaw!.html

jedna z moich ulubionych. na tamtym profilu jest jeszcze kilka moich nie najgorszych fotek.

Fotki pstrykam przy okazji jak mnie cos najdzie, ale aparatu uzywam zazwyczaj do robienia fotek swoim pracom street artowym. A sprzet to male cholerstwo - kompakt Samsung S600, choc jak widac wcale nie trzeba lustra zeby robic super fotki.

Napisane Mar 26, 2007, 11:09 pm
couple

couple

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to couple zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja mam swoja malą galerie na digarcie :)
kojarzy ktoś tą stronke ?

Napisane Mar 27, 2007, 9:17 am
Gutek101

Gutek101

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gutek101 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wojtass powiedział(a):
Gutek pogratuluj bratu. Fotki wyśmienite. Fotka Husky'ego leżącego na łapce odok ściany już zdobi mój pulpit. Ta fotka z dziadkiem na leżaku również wspaniała!! Tylko pogratulować!
to nie husky tylko malamut:) dużo większe i silniejsze psy:) a tak pozatym to Panasonic DMC FZ-30

Napisane Mar 27, 2007, 1:48 pm
mjfoto

mjfoto

Member
Wyświetl posty

jak kojarze digart :>
moje konto tam to http://ise.digart.pl a wiec zapraszam..

Napisane Mar 27, 2007, 1:49 pm
Wojtass

Wojtass

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wojtass zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ok malamut. Ale na fotce nie widze czy jest większy od huskyego czy mniejszy :P pyszczek i tak oba mają pocieszny :)

Napisane Mar 27, 2007, 2:01 pm
Piotrekmaciejewski

Piotrekmaciejewski

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Piotrekmaciejewski zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

też interesuje sie fotografią

mam Canona EOS 350d + 18-55 f3.5-5.6

a fotki robie głównie sportowe, troche krajobraz i portrety.

web sajt juz prawie gotowy, jak będzie wszystko elegancko to zapodam linka

a swoją drogą mjfoto kojarze z innego forum :)

Napisane Mar 29, 2007, 9:09 pm
brodi

brodi

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to brodi zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zepsula mi sie rolka transportowa w zenicie ttl - kiedy chce cofnąc film to sie pieprzy i nie chce isc dalej. jak moglbym to naprawic sam ? jesli nie da sie to jakis kontakt do jakiegos fotografa w okolicach szczecina ktory by to zrobil za przyzwoite pieniadze - nie chce bulic za naprawie wiecej niz za sam aparat !

Napisane Mar 31, 2007, 12:47 am
szymonciuk

szymonciuk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to szymonciuk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Miałem ten sam problem z Zenitem. Także nie przechodziła rolka transportowa. U mnie okazało się, żę jest to nic. Poprostu przycisk migawki był wciśnięty za głęboko i blokował przejście następnej klatki. Wystarczyło wyciągnąć i po sprawie.

A teraz na temat.
Fotografią interesuję się już jakiś czas. Tak na serio, to od lutego. Sprzęt, jakiego używam, to Panasonic Lumix FZ7 i Zenith 12 Xp z Heliosem stałoogniskowym 44 mm i jakimś ruskim teleobiektywem(wszystko jest opisane, ale cyrylicą) 135mm f3,3.
Narazie wyczuwam lumixa w różnych sytuacjach, więc zdjęć za dobrych nie mam.
Pozdrawiam wsyzstkich fotografów amatorów i nie amatorów.
Z fotografii najważniejsze jest czerpać radość. Sprzęt stanowi drugorzędną sprawę

Napisane Mar 31, 2007, 9:20 am
ErRorka

ErRorka

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ErRorka zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kocham robic zdjecia, czasem wychodzi czasem nie. Mam konto na digart.pl <inmyelement> xd . Moj aparat to zwykla cyfrowka , wole fotografowac ludzi, choc czasem zwykla nature badz rzeczy martwe.

Napisane Mar 31, 2007, 9:37 am
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja