Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Sprzęt » Kółeczka Vertigo

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Kółeczka Vertigo, Coo tooo?
fet

fet

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to fet zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witam.

Teraz na dniach będę kupował komplecik:
blat:element+jessup
trucki:venture
kółka:vertigo
łozyska:flip
...u znanego i lubianego Bujala78.

Każdą firmę znam z tego kompletu, lecz niestety nic nie słyszałem o kółeczkach Vertigo.
Wiem jedynie, że mają średnice 54mm, ale nie wiem jaką mają twardość i ogólnie nic nie wiem o nich :-). Może ktoś dysponuje takowymi kółeczkami i może mi coś więcej o nich powiedzieć, czy dobrze się na nich jeździ czy lepiej kupić inne kółka, a vertigo odłożyć "na czarną godzinę". Czekam na opinie. (zaznaczam, że szukałem tematu o nich na forum)

Pozdrawiam
fet.

Dodany

Napisane Apr 1, 2007, 12:59 am Ostatnio edytowane Apr 26, 2008, 10:21 am przez bydlak
bujal1978

bujal1978

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bujal1978 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

vertigo to model kolek elementa..co do twardosci to chyba polska jakas dziwna moda bo generalnie w usa ani na kolkach ani w ofertach nie ma wzmianek co do twardosci vertigo jako model wyszly w lutym 2007 wiec swiezynki co do jakoosci i stylu

Napisane Apr 1, 2007, 2:41 am Ostatnio edytowane Apr 1, 2007, 2:43 am przez bujal1978
fet

fet

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to fet zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dzieki wielkie za odpowiedź. Czekam również na opinie tych co już mają te kółeczka i jak się sprawują.

Napisane Apr 1, 2007, 9:39 am
kaszubek

kaszubek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kaszubek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja też zamówiłem ten komplet u bujala te Vertigo jak dla mnie super kółka i do tego też fajne łożyska elementa dawał bujal. One maja 52 a nie 54 mm a co do twardości to nigdzie nie mogłem tego znajeźć ale mają na moje oko około 95 więc takie średnie

Napisane Apr 10, 2007, 1:04 pm
johnny1

johnny1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to johnny1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mam od bujala kolka elementa ale nie vertigo tylko pro bama 53mm, koleczka zajebiaszcze milo sie jezdzi, twarde i glosne :)

Napisane Apr 10, 2007, 1:10 pm Ostatnio edytowane Apr 10, 2007, 1:10 pm przez johnny1
fet

fet

Member
Wyświetl posty

Juz dostalem komplecik. Kółeczka bosko sie sprawują, i sa dosc twarde. Mialem duze problemy z wlozeniem lozysk FLIP'ów, a jeszcze wiekszy zonk byl jak do jednego kolka zapomnialem tulejki wlożyc... godzine sie meczylem z wyjeciem łożysk. Polecam kółka i zakupy u bujala

Napisane Apr 14, 2007, 9:07 pm
bujal1978

bujal1978

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bujal1978 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dodam tylko ze ich cena w komplecie z lozyskami elementa jest nizsza  B) niz samych kolek w wiekszosci skateshopow

Napisane Apr 15, 2007, 9:23 am
Mrozek92

Mrozek92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mrozek92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mozecie mi powiedziec o co chodzi z tym "bujal" bo nie ogarniam  :cyclops:

Napisane Apr 15, 2007, 12:15 pm
Mrozek92

Mrozek92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mrozek92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dzieki Fet dobrze wiedziec ;)  :rolleyes:

Napisane Apr 15, 2007, 12:31 pm
Karwan89

Karwan89

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karwan89 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hmn tylko że jak sobie wpisałem w google Vertigo wheels to mi wyskoczyły nie tylko kółka elementa, ale np. foundation, czy darkstar, więc czy to nie jest przypadkiem jakaś technologia w kółeczkach? Bo wątpię żeby kilka  firm nazywało tak samo swoje kółka...
PEACE

Napisane Apr 15, 2007, 12:36 pm
johnny1

johnny1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to johnny1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Karwan89 powiedział(a):
hmn tylko że jak sobie wpisałem w google Vertigo wheels to mi wyskoczyły nie tylko kółka elementa, ale np. foundation, czy darkstar, więc czy to nie jest przypadkiem jakaś technologia w kółeczkach? Bo wątpię żeby kilka  firm nazywało tak samo swoje kółka...
PEACE

ty masz racje, to musi byc jakas technologia jedna, bo widzialem tez vertigo almosta ;)

Napisane Apr 15, 2007, 1:12 pm
bujal1978

bujal1978

Member
Wyświetl posty

a U2 tez ma cos z Vertigo :rolleyes:
a na powaznie sprawdzajcie w "mojej" encyklopedi produktow..
http://www.blackholeboards.com/exec/product.asp?userid=99942576596070&item_id=76424
sama stronka
http://www.blackholeboards.com
jest niesamowita
pzdr

Napisane Apr 15, 2007, 4:09 pm
mikenskate

mikenskate

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mikenskate zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siema te kółka są wypaśne. Polecam je każdemu!!! yoo:P

Napisane Apr 15, 2007, 6:06 pm
dogslide

dogslide

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dogslide zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mam plan b durometers czyli to sa z tym plastikiem
vertigo i durometers to to samo podpatrzone w riccie
dual uretchane

Napisane Apr 18, 2007, 9:02 pm
McCvir

McCvir

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to McCvir zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A może ktoś się wypowiedzieć na temat ich twardości ??
bo jedni piszą ze średnie, inni ze twarde, jak to w końcu jest ??

Napisane Dec 31, 2007, 12:49 pm Ostatnio edytowane Jan 6, 2008, 12:52 pm przez McCvir
podwysocki

podwysocki

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to podwysocki zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zdaje się ,że jak przy kółkach jest coś takiego jak "vertigo", czy "dualite"
(http://pl.skate-europe.com/details/45776-kolka_do_deskorolki_form.html)
posiadają technologię zapewniającą męczenie sie z łożyskami :)
Przy moich kółeczkach form'a kiedy wciskałem łożyska musiałem posłużyć się śrubokrętem, inaczej ni huka nie dało rady wcisnąć. Przy okazji jedno rozwaliłem.

Napisane Dec 31, 2007, 4:21 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja