Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Sprzęt » Trucki Choke

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Trucki Choke
adi93

adi93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to adi93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Co o nich wiecie? Dobre są? Wypowiadajcie się
PS. patrzyłem w spisie i nie ma takiego tematu :P

Dodany

Napisane Apr 5, 2007, 11:56 am Ostatnio edytowane Apr 26, 2008, 9:53 am przez bydlak
johnny1

johnny1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to johnny1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

to musi byc jakis shit ;), z reszta kto wezmie na powaznie trucki o wymiarach 20cm/7cm :P

Napisane Apr 5, 2007, 1:31 pm
saduwa

saduwa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to saduwa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mialem choke i zadobre to niebyly
a te wymiary 20/7 wow to do auta ; p ja mialem chyba 19a wysokosc to niewiem

Napisane May 5, 2007, 5:46 pm
kacpik

kacpik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kacpik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie ma k**** gorszego shitu lepsze juz roman empire

Napisane Feb 27, 2008, 7:15 pm
Kwasny

Kwasny

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kwasny zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Te trucki są od firmy, która produkowała deski takie jak Smiths. W sumie dla naprawdę początkującego to są w sam raz ale jak jeździsz dłużej to odradzam. Lepiej kupić raz a porządnie np. tensory.

Napisane Feb 27, 2008, 10:05 pm
NISIEK97

NISIEK97

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to NISIEK97 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

omijaj czołgi szerokim łukiem, za nic w świecie tego nie kupuj.

Napisane Feb 28, 2008, 1:09 am
klaudo153

klaudo153

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to klaudo153 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

gorszego shitu nie widziałem :/
już lepiej kup ROMANy

Napisane Mar 1, 2008, 9:42 am
soad534

soad534

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to soad534 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Trucki Choke są przy kompletach Choke czyli deck,trucki,kółka,łożyska to no name.

Napisane Mar 1, 2008, 3:04 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja