Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Rolki » Pozostałe » Jeżeli jeździcie na streecie ...

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Jeżeli jeździcie na streecie to wolicie se poskakać czy pogrindować ??
lszczecin

lszczecin

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lszczecin zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wolicie poskakać czy pogrindować ??
Ja osobiście lubie obie żeczy
zależy na co mam ochote
ale częściej grinduje

Edit olas:prosze jeszcze napisać dlaczego wolicie skakać albo grindować posty typu ja skakać, ja grindować by najchętniej pousuwał ale jest ich zbyt wiele i nic z tematu niezostanie ;)

Napisane Jul 24, 2005, 7:03 pm Ostatnio edytowane Sep 22, 2007, 9:40 am przez olas11
Handgrenades

Handgrenades

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Handgrenades zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wole skakac, ale musze również grindy trenowac :]

Napisane Jul 24, 2005, 7:26 pm
Dj-Pooshysty

Dj-Pooshysty

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dj-Pooshysty zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja wole grindy ale skokami tez nie gardze ;)

*Napisane Jul 24, 2005, 7:28 pm
Pers

Pers

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Pers zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jump, jump, jump around ;)

Napisane Jul 28, 2005, 7:48 pm
Phoenix69

Phoenix69

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Phoenix69 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Grindy i nic po za tym :D jumpy dopiero trenuje ale mi nie wychodza ale kiedys napewno i to i to bede umiał :P

Napisane Jul 28, 2005, 10:15 pm
milou

milou

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to milou zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a ja lubie na rolkach bąki puszczać bo w tedy mam dalekie loty a jak chcę bąka i grinda to w tedy wkładam zapalniczke w tyłem i grindyje jak na tych fingerboard fire foot tyle że ogień a nie iskry i nie z foot tylko z as hool

Edit: Skatan
Inteligencją to ty nie grzeszysz

Napisane Jul 29, 2005, 3:46 pm Ostatnio edytowane Aug 3, 2005, 6:54 pm przez SKATAN
zdybson

zdybson

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zdybson zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

milou powiedział(a):
a ja lubie na rolkach bąki puszczać bo w tedy mam dalekie loty a jak chcę bąka i grinda to w tedy wkładam zapalniczke w tyłem i grindyje jak na tych fingerboard fire foot tyle że ogień a nie iskry i nie z foot tylko z as hool

widzialem juz kilka twoich wypowiedzi i wiedz ze zal mi ciebie

Napisane Jul 29, 2005, 8:33 pm
YnDy

YnDy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to YnDy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja narazie tylko jumpy z grabami itd. :) I jakieś tam transwery na skateparku.. Gringować narazie nie umiem :) Ale mam zajawe i jak tylko będę mogła pójść na skateparku czy wogóle na rolki (po kontuzji) to bedę próbowac.. Bo umiałam wcześniej na reakracyjnych gringować na palecie, krawenznkiu i mini rurce.. Ale na tych agrasivach co mam się bojemm Mają malusieńkie gring plate i wogóle wszystko do grindów jest małe (mam jakieś rolki Ultra Wheels do jazdy agresiv.)

Napisane Aug 9, 2005, 9:12 am
sk8chomik

sk8chomik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sk8chomik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja lubie i to i to ale grindy chyba są troche lepsze

*Napisane Aug 9, 2005, 11:55 am
Pawlik03

Pawlik03

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Pawlik03 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja lubie i to i to ale jednak wole grindy  :)

Napisane Aug 24, 2005, 10:16 am
DearD

DearD

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to DearD zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

JA TAM OSOBISCIE GRINDY WOLE NIZ INNE POCKOKI ITP. GRIND GRIND (...) ;D  :cyclops:

Napisane Sep 10, 2005, 5:39 pm
KrUSzYn

KrUSzYn

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KrUSzYn zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

DearD powiedział(a):
JA TAM OSOBISCIE GRINDY WOLE NIZ INNE POCKOKI ITP. GRIND GRIND (...) ;D  :cyclops:

POCKOKI - buhahau , a grindowac to ty mozesz na krawezniku bo na nic innego nie "POCKOCKASZ" lol

Napisane Sep 25, 2005, 1:19 pm
XCarmel

XCarmel

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to XCarmel zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A NIBY NA CZYM JA nam saka[/code]?????? na rossingolach? :P

Napisane Oct 12, 2005, 6:58 pm
Grzybo

Grzybo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Grzybo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zdecydowanie grindy i slidy .

*Napisane Nov 15, 2005, 5:28 pm
kaluzaa

kaluzaa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kaluzaa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wole grrindy i slaidy jes wiecej miejscowek na to murki,porecze,barierki ;)

Napisane Nov 29, 2005, 8:13 pm
choli

choli

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to choli zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja wole gridy ale tez skokami nie gardze xP

Napisane Dec 27, 2005, 9:51 pm
Nolaan

Nolaan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Nolaan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kurcze. tam gdzie ja mieszkam to nie ma gdzie poskakać nawet.
są może schodki. ale takie lipne małe, 6-7-8 schodków:/
ostatnio nam zbódowali "rampe"
tzn: betonowy fun-box tyle że po jednej stronie łuk- po drugiej schodki  :stare: :stare: po boku rurka 8 cm nad konstrukcja :P
do tego kąt jest zje****...:/

Napisane Jan 5, 2006, 9:08 pm
Qszysiek

Qszysiek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Qszysiek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja nie lubie skakac za specjalnie, ale za to grindy i slidy... TO JEST TO!!:)

Napisane Jan 6, 2006, 2:45 pm
skaterka91

skaterka91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skaterka91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

grindy i slidy, no poskakać też oczywiście. Mam tylko mały problem nie ma miejscówek;(;[

Napisane Mar 20, 2006, 12:19 pm
ziomalmf

ziomalmf

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ziomalmf zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wole skakac, ale musze również grindy trenowac :] 

Napisane Apr 14, 2006, 3:47 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja