Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Rolki » Pozostałe » Jeżeli jeździcie na streecie ...

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Jeżeli jeździcie na streecie to wolicie se poskakać czy pogrindować ??
lszczecin

lszczecin

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lszczecin zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wolicie poskakać czy pogrindować ??
Ja osobiście lubie obie żeczy
zależy na co mam ochote
ale częściej grinduje

Edit olas:prosze jeszcze napisać dlaczego wolicie skakać albo grindować posty typu ja skakać, ja grindować by najchętniej pousuwał ale jest ich zbyt wiele i nic z tematu niezostanie ;)

Napisane Jul 24, 2005, 7:03 pm Ostatnio edytowane Sep 22, 2007, 9:40 am przez olas11
mariannek

mariannek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mariannek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja wole jumpy jumpy i jeszcze raz jumpy!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Napisane May 20, 2006, 5:04 pm
Pers1

Pers1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Pers1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

i skoki i grindy bo jak bedzie ze trzeba zrobic trudny dkok i grind to bedzie sie umialo

Napisane Aug 14, 2006, 2:37 pm
KAPSiO

KAPSiO

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KAPSiO zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

lubie skakac i grindowac :P

Napisane Aug 14, 2006, 2:46 pm
Totchli

Totchli

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Totchli zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

grindy na rurce i skoki z wysokosci to jest to

Napisane Aug 19, 2006, 10:20 am
Michaaal

Michaaal

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Michaaal zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Troche skokow, troche grindow. Jak dla mnie temet troche glupiutki:P

Napisane Aug 19, 2006, 11:07 am
Tim93

Tim93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Tim93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jump, grind and slides :D POZDRO FOR ALL

Napisane Sep 14, 2006, 5:59 pm
patrykfs

patrykfs

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to patrykfs zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja wole wysokie i dalekie .... technicznie trudne skoki

Napisane Sep 14, 2006, 6:14 pm
mikel1994

mikel1994

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mikel1994 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja tesh jak wiekrzosc grindy i slidy :p jade jade ciul fiftaka (fiftyfifty(50-50)na mureczku :p )

Napisane Sep 14, 2006, 6:29 pm
mikel1994

mikel1994

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mikel1994 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nei wiem chyba sie wypowiadalem ale GRIND'S AND SLIDE'S4EVER :)

Napisane Sep 18, 2006, 4:39 pm
adamrapela

adamrapela

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to adamrapela zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

to & to!robic jedna rzecz ...kiepskawo..:D

Napisane Sep 20, 2006, 10:53 am
KAPSiO

KAPSiO

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KAPSiO zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

lubie po skakac i po grindowac zalezy jeszcze kiedy

Napisane Sep 20, 2006, 2:50 pm
rolers

rolers

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rolers zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja raczej skacze niema warunków do grinda może kiedyś. ^^)

Napisane Jun 8, 2007, 12:55 pm
Krzesimir

Krzesimir

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Krzesimir zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Osobiście lepiej umię skakać ale grindowanie też jest spoko, szczegulnie na rułkach.

Napisane Jun 8, 2007, 1:19 pm
sqlejciq14

sqlejciq14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sqlejciq14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

obydwa tak samo...
czesciej grinduje, ale obydwa lubie tak samo

*Napisane Jun 9, 2007, 11:41 am
MissyKrK

MissyKrK

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MissyKrK zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja tam i to i to xD w zależności gdzie jeźdże :)

Napisane Jun 14, 2007, 8:36 pm
Strogg

Strogg

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Strogg zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja na razie wole skoki bo grindowac nie zabardzo jest u mnie gdzie ale planuję budowę grindboxa i może to sie zmieni

Napisane Jul 9, 2007, 10:39 am
cietrzew

cietrzew

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to cietrzew zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zdecydowanie grindowac ; P skakac... bardzo sporadycznie... : P tzn skakac tak xD np na murek 120 cm na grinda : P ostatecznie jakiegos dizastera postawionego np przez smietnik metr przed murkiem i na soula ; )

Napisane Jul 9, 2007, 11:09 am
krisu10

krisu10

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krisu10 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

umiem tylko z 2 albo 3 grindy ale jest ostra zajawa jak to robisz.samo skakanie to srednia faza

Napisane Jul 10, 2007, 10:14 am
coffee22

coffee22

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to coffee22 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ołłłuu ja zdecydowanie wole grindy ;) tego uczucia nie da się porównać z niczym innym :D hehe poza tym jest zdecydowanie łatwiej znaleźć  jakis murek niż jakies schody albo co :P

Napisane Jul 10, 2007, 10:54 am
Piotrek18

Piotrek18

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Piotrek18 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

lubie skakac, ale jak zobacze jakiegos rajla to na nim sobie tez pogriduje. więc lubie to i to.

Napisane Jul 10, 2007, 11:07 am
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja