Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Rolki » Pozostałe » Jeżeli jeździcie na streecie ...

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Jeżeli jeździcie na streecie to wolicie se poskakać czy pogrindować ??
lszczecin

lszczecin

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lszczecin zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wolicie poskakać czy pogrindować ??
Ja osobiście lubie obie żeczy
zależy na co mam ochote
ale częściej grinduje

Edit olas:prosze jeszcze napisać dlaczego wolicie skakać albo grindować posty typu ja skakać, ja grindować by najchętniej pousuwał ale jest ich zbyt wiele i nic z tematu niezostanie ;)

Napisane Jul 24, 2005, 7:03 pm Ostatnio edytowane Sep 22, 2007, 9:40 am przez olas11
komx

komx

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to komx zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Póki co nie jeżdżę na streecie. Ale w skate-parku to chyba częściej skaczę ;)

Napisane Apr 9, 2008, 8:29 pm
rester

rester

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rester zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja lubie to i to bo dostarcza mi to adrenaliny pozwala sie rozwinac sportowo i muskularnie:P

Napisane Apr 9, 2008, 9:27 pm
Karas93

Karas93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karas93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja osobiscie wole poskakać ze schodków.
Grindy też lubie , ale mam wiekszą sadysfakcje robiąc 180 ze schodków

Napisane Apr 17, 2008, 5:24 pm Ostatnio edytowane May 4, 2008, 12:05 am przez Karas93
Pytas

Pytas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Pytas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja tam wole poskakać, zaliczać nowe schody itp.  ;)

Napisane Apr 28, 2008, 9:25 am
zwirekNS1992

zwirekNS1992

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zwirekNS1992 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja tam grindy preferuje ale jakaś 36 nad piramidką na naszym Sk8 parku nie zaszkodzi xD ale wole buchnąć royalka na boxiku.... pozdro

*Napisane May 3, 2008, 11:04 pm
LSPsarna

LSPsarna

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to LSPsarna zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja najbardziej lubie wysokie gapy ale kreca mnie tez murki i rurki  B)

*Napisane May 4, 2008, 4:16 pm
rester

rester

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rester zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mi zostaly niestety tylko grindy bo skakac nie moge klopoty z plecami mam i jak skocze z duzej wysokosci to bola mnie plecy a czesto krzyz nie wiem czemu czy to wina ze mam slabe miesnie tam czy jak nie wiem ostatnio nie moglem chodzic po skoku;/

Napisane May 4, 2008, 9:58 pm
Karas93

Karas93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karas93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

rester powiedział(a):
mi zostaly niestety tylko grindy bo skakac nie moge klopoty z plecami mam i jak skocze z duzej wysokosci to bola mnie plecy a czesto krzyz nie wiem czemu czy to wina ze mam slabe miesnie tam czy jak nie wiem ostatnio nie moglem chodzic po skoku;/

Dla Twojego dobra , nie lepiej zostawić ten sport , niż potem żałować?

Napisane May 4, 2008, 10:50 pm
rester

rester

Member
Wyświetl posty

nie gdyz grindowac moge chodzi o duze wysokosci bo narmalnie skakac moge itd. chodzi o gapy itd. od tego mnie bo tak to jest luzik;]

Napisane May 6, 2008, 1:03 pm
KwasnyGT

KwasnyGT

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KwasnyGT zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Hmmm...Osobiście to "Grind 4EVer" aczkolwiek lubię poskakać trochę na rampie(rampa to tylko jeżeli jestem gdzieś w pobliżu większego sk8parku...bo taki większy sk8park to mam 60 km od domu xD Jak jadę na jakieś zakupy z my familii bądź wycieczka specjalnie na rampę) Peace  :rolleyes:

Napisane May 11, 2008, 4:46 pm
Lordwieron

Lordwieron

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lordwieron zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ale głupie pytanie :/ street to głównie grindy :P skoki sie robi sporadycznie

widze że ktoś usunal post ktory byl przed tym... teraz ta wypowiedź jest bez sensu :P

Napisane May 16, 2008, 6:55 pm Ostatnio edytowane May 30, 2008, 3:05 pm przez Lordwieron
Gorti

Gorti

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gorti zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja osobiscie wole grindowac i slajdowac chociarz nie umiem tego tak dobrze to jednak jak mi sie ude jestem  bardzo zadowolony i mam zajawe niezla ^^)

Napisane May 20, 2008, 2:30 pm
soulfly

soulfly

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to soulfly zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Lordwieron powiedział(a):

tą wypowiedź pozostawie bez komentarza....

Napisane May 28, 2008, 11:42 pm
Lordwieron

Lordwieron

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lordwieron zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wystarczy pooglądać pare profile/i. Chyba zgodzisz się że street bardziej polega na grindowaniu aniżelina skakaniu jak na vercie. Po prostu w grindach jest więcej finezji, kombinacji, i w ogole ktos madry wymyslil po to plejty i plozy z groovem. Bez tego jest chu...

Napisane May 30, 2008, 3:03 pm
Duplej

Duplej

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Duplej zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ziebek powiedział(a):
Ja pogrindować, ponieważ odczuwam większą adrenalinę.... :cyclops:

ty? przeciez ty boisz sie podnieść noge mając na sobie rolki.

Napisane Jun 1, 2008, 10:47 pm
soulfly

soulfly

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to soulfly zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wystarczy pooglądać pare profile/i. Chyba zgodzisz się że street bardziej polega na grindowaniu aniżelina skakaniu jak na vercie. Po prostu w grindach jest więcej finezji, kombinacji, i w ogole ktos madry wymyslil po to plejty i plozy z groovem. Bez tego jest chu...

Nie nie zgodzę się. Street polega na robieniu tego co TY sam chcesz na przeszkodach  ulicy... A taki Marek Doniec ? pro rolkarz i narciarz a slizga się tyle co nic - a jego profil ze skokami jest mega. Broskow Skacze też sporo albo kończy slizgi wielkimi skokami i spinami. Sagona ?

^^ pytanie wcale nie jest głupie. Jego autor pyta własnie - co robicie czesciej jak jesteście na streecie.

Napisane Jun 8, 2008, 6:59 pm
KubiiSK8

KubiiSK8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KubiiSK8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Lubie grindy ale jakoś bardziej Skakać xD

Napisane Oct 18, 2008, 8:08 am
Wojtasskate

Wojtasskate

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wojtasskate zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja osobiście wole jazdę techniczną czyli grindy ,ale jak są jakieś schody to też poskacze  :P

Napisane Oct 20, 2008, 2:31 pm
basis12

basis12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to basis12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

taaa nie zebym mial cos do skakania ale jak widze ludzi ktorzy tylko skacza a nic innego to mi ich troche zal,nie zebym sie czepial ale no sakanie to nie na polski klimat,nie wiem czy nie zaowazyliscie ale to nie brazylia gdzie co drugi rolkarz nawala backflipami :P :P :P
moim zdaniem grindy sa trudniejsze i moim zdaniem fajniejsze.ale to tylo moje zdanie:P

*Napisane Nov 7, 2008, 10:59 pm
LSPsarna

LSPsarna

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to LSPsarna zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zalezy na co zajawka  B)

Napisane Dec 12, 2008, 10:35 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja