Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Rolki » Pozostałe » Jeżeli jeździcie na streecie ...

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Jeżeli jeździcie na streecie to wolicie se poskakać czy pogrindować ??
lszczecin

lszczecin

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lszczecin zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wolicie poskakać czy pogrindować ??
Ja osobiście lubie obie żeczy
zależy na co mam ochote
ale częściej grinduje

Edit olas:prosze jeszcze napisać dlaczego wolicie skakać albo grindować posty typu ja skakać, ja grindować by najchętniej pousuwał ale jest ich zbyt wiele i nic z tematu niezostanie ;)

Napisane Jul 24, 2005, 7:03 pm Ostatnio edytowane Sep 22, 2007, 9:40 am przez olas11
Termit1

Termit1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Termit1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

basis12 powiedział(a):
taaa nie zebym mial cos do skakania ale jak widze ludzi ktorzy tylko skacza a nic innego to mi ich troche zal,nie zebym sie czepial ale no sakanie to nie na polski klimat,nie wiem czy nie zaowazyliscie ale to nie brazylia gdzie co drugi rolkarz nawala backflipami :P :P :P
moim zdaniem grindy sa trudniejsze i moim zdaniem fajniejsze.ale to tylo moje zdanie:P

co racja to racja.
ja jak jezdze na streecie to prawie tylko grindy. Czasami jakies schody walne ale to tylko po to zeby nie musiec po nich schodzic xD

Napisane Dec 29, 2008, 12:02 pm
GeckoLBN

GeckoLBN

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to GeckoLBN zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja wole grind... jest zajebiste uczucie jak sie ślizga ;)

pzdr

*Napisane Jan 3, 2009, 12:07 pm
GrubyAdam

GrubyAdam

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to GrubyAdam zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja wole grindy :D ^^)  :P

*Napisane Mar 13, 2009, 11:09 am
Elek93

Elek93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Elek93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Do usunięcia pomyliłem działy myślałem że to SB...

Napisane Mar 13, 2009, 11:29 am Ostatnio edytowane Mar 13, 2009, 11:30 am przez Elek93
k0ndzio0

k0ndzio0

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to k0ndzio0 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja krótko jeżdżę więc narazie tylko skacz e

Napisane Mar 16, 2009, 2:04 pm
mikendy

mikendy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mikendy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Skakać, bo na streecie głównie za wysokie poręcze :D

Napisane Mar 16, 2009, 3:55 pm Ostatnio edytowane Mar 16, 2009, 3:58 pm przez mikendy
Timonek

Timonek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Timonek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

grajnding, jumping, flajing <-- -wszyystko na co mi tylko przyjdzie ochota <333 rolki to wolnosc, robisz co chcesz , kiedy chcesz i gdzie chcesz. :> :*

Napisane Mar 18, 2009, 5:46 pm
sk8Maciek

sk8Maciek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sk8Maciek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja stanowczo street,na streecie tez na desce jeżdze,po postu lepiej mi to wychodzi różne kombinacje slajdów itp. No i gdybym chciał troche na rampce pojeździć to i tak nie ma gdzie...street bardziej sie przydaje moim zdaniem :D

Napisane Mar 28, 2009, 11:30 pm
Bazancik

Bazancik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Bazancik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Grindy Grindy i jeszcze raz grindy  :rolleyes:

Napisane Apr 16, 2009, 5:36 pm
bumbum

bumbum

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bumbum zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

gdy widze schody lece z grabem czy cos...jak widze rure chce grindowac....proste :) lubie to i to

Napisane Apr 18, 2009, 11:49 am
Zi0z

Zi0z

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zi0z zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja wolę grindy oraz slide ponieważ mam je lepiej opanowane choć nie dawno zaliczyłem 5 stepów :D

Napisane Jul 14, 2009, 11:59 pm Ostatnio edytowane Jul 15, 2009, 12:00 am przez Zi0z
OlaPC

OlaPC

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to OlaPC zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A ja wolę graby, choć o grindach nie zapominam ponieważ są ważniejsze. :P

Napisane Jul 15, 2009, 8:47 am
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja