Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Rolki » Pozostałe » Rurka/poręcz czy murek ??

Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Rurka/poręcz czy murek ??, Co wolicie
lszczecin

lszczecin

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lszczecin zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Co bardziej lubicie rurkę czy murek ??
ja katam na ubu żeczach ale wole rurkę

Edit:Skatan
ORTOGRAFIA!!!!

Napisane Jul 24, 2005, 7:05 pm Ostatnio edytowane Aug 3, 2005, 6:54 pm przez SKATAN
Dj-Pooshysty

Dj-Pooshysty

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dj-Pooshysty zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

10000000000000x wole rurke!!
murek to go.wno! i tyle nie mam wiecej nic do gadania!

*Napisane Jul 24, 2005, 7:29 pm
Handgrenades

Handgrenades

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Handgrenades zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jedno i drugie jest spox, co prawda wole murek, bo do rur mam mała zraze po złamaniu ręki, ale i tak trzeba je atakowac :D

Napisane Jul 24, 2005, 7:31 pm
Pers

Pers

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Pers zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mam na odwrót... uraz psychiczny po wypadku na murku... i dlatego katuje tylko rurki, a murek to tylko okolicznościowo ;)

Napisane Jul 24, 2005, 8:13 pm
Dabman

Dabman

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dabman zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

na rurce wczoraj byla gleba... na murku malo kiedy:] wiec... murek leprzy nawet jak jest wyzszy o wiele od rurki !!

Napisane Jul 24, 2005, 9:25 pm
lszczecin

lszczecin

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lszczecin zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nom murek ma tą zaletę że mniejszy strach jest jak się wbijasz na wysoki murek niż na wysoką rurkę

Napisane Jul 24, 2005, 9:50 pm
benben

benben

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to benben zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

RURKA ttt RURKA ttt... :cyclops:

Napisane Jul 26, 2005, 9:14 am
Phoenix69

Phoenix69

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Phoenix69 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Murek tylko i wylacznie ... moze dlatego z enie potrafie na razie na rurce :| aaaale jedna murek najlepszy :D

Napisane Jul 28, 2005, 10:09 pm
sk8chomik

sk8chomik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sk8chomik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

rurka lepsza

Napisane Aug 9, 2005, 12:06 pm
psc

psc

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to psc zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jednym zdaniem porecze i dluki rurki

Napisane Aug 11, 2005, 7:01 pm
penol

penol

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to penol zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Phoenix69 powiedział(a):
Murek tylko i wylacznie ... moze dlatego z enie potrafie na razie na rurce :| aaaale jedna murek najlepszy :D

to samo:P:)

Napisane Aug 12, 2005, 9:47 am
skaterka91

skaterka91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skaterka91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ruuurki.To jest klimat dopiero.NA murkach nie ma w ogóle strachu,ale też czasami jeżdze.Ogólnie wole rurki zdecydowanie

Napisane Aug 22, 2005, 10:12 pm
ufoaction

ufoaction

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ufoaction zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wszystko po czym sie da grindowac  nieraz anwet  takie rzeczy po ktorych na pozor sie nie da ale przy odrobinie wyobrazni wszystko mozliwe :)  ale tak najbardziej to chyba porecze z dropem i skosne mury :)

Napisane Aug 23, 2005, 12:16 am
YnDy

YnDy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to YnDy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jasne że murek i kraweznik ale wysoki :) bo na niczym innym nie umiem :( ale i tak murek rulezz!

Napisane Aug 30, 2005, 11:49 am
KrUSzYn

KrUSzYn

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KrUSzYn zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a ja lubie tanczyc na rurze ^^ , znaczy jezdzic "P:P murek tez jest spoko :)

Napisane Aug 30, 2005, 2:30 pm
sid666

sid666

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sid666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jasne że lepsza jest rura  B) Większa satysfakcja, no i role się tak nie niszczą  B) pzdr

Napisane Aug 30, 2005, 4:44 pm
Macix

Macix

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Macix zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Lubie jedno i drugie ale jeśli mam wybierać wole rurke

Napisane Sep 5, 2005, 9:12 pm
DearD

DearD

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to DearD zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dla mnie to nie ma róznicy czy murek czy rurka ważne, że jestem na street'cie i ogólnie bardzo podobają mi się graindy i je lubie :P :D

Napisane Sep 9, 2005, 5:09 pm
ryba305

ryba305

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ryba305 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Rurka, murek i poręcz :D

*Napisane Sep 18, 2005, 7:44 pm
HellFlip

HellFlip

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to HellFlip zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hmm Murek i rurka sa na poczatek. A porecz juz jak sie dlugo pojezdzi ale tez zalezy jaka porecz :D

Napisane Sep 19, 2005, 4:49 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja