Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Graffiti » Malowanie tramwajów, autobus...

Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Malowanie tramwajów, autobusów.
matihood

matihood

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to matihood zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Czyżby malowanie tramwajów i czasami (choć tego sie nie robi raczej) autobusów w Polsce wymiera ? W Warszawie to wogóle nic nie ma oprócz syfnych tagów w owych pojazdach !

Napisane Apr 8, 2007, 9:22 pm
Small

Small

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Small zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wymiera, bo teraz są mandaty że chocho :D

Napisane Apr 8, 2007, 9:26 pm
kgabsncru

kgabsncru

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kgabsncru zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Small powiedział(a):
wymiera, bo teraz są mandaty że chocho :D

ze ku**a co?????
a malowanie tramwajów wymiera a jak powiedziales autobusow sie ogolnie nie maluje, w tych srodkach komunikacji predzej skrecze sie spotka niz jakis wrzut :thinking: :thinking: ogolnie lipa

Napisane Apr 8, 2007, 10:05 pm Ostatnio edytowane Apr 8, 2007, 10:09 pm przez kgabsncru
Fubu

Fubu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Fubu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

:thinking: :thinking: Wymiera.....
A Czy To Kiedyś Istniało?? :thinking:

Napisane Apr 8, 2007, 11:21 pm Ostatnio edytowane Apr 8, 2007, 11:21 pm przez Fubu
matihood

matihood

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to matihood zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ale czemu ? Oprócz tego że chyba są lepiej strzeżone to ? Przecież to jeszcze lepiej widać niż na pociągach pracki... wystarczy upatrzyć zajezdnie and let's go bomb !

Napisane Apr 9, 2007, 12:09 am
bujalone

bujalone

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bujalone zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ostatnio wyjebałem taga mołotowem na pół autobusu, a że był to autobus nowy zajebiscie wyglądało, wogóle fajny hardor z autobusem jest Polecam!

Napisane Apr 9, 2007, 12:29 am
desnoka

desnoka

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to desnoka zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

heh wiem czasami nie którzy kolesie ode mnie to grube panele robili na krańcówkach tramwaju ale trudno jest malowac teraz w takich miejscach a tagi to sa w kazdym autobusie czy tramie jak byłem w wwa to nawet metro zdażało sie tagować no niestety w łdz nie ma metra i nie bedzie pewnie chociaż plany widziałem kiedyś :D

Napisane Apr 9, 2007, 1:12 am
Laskaa1

Laskaa1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Laskaa1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

O czym wy wogle mowiecie przejedzcie sie do 71 to zobaczycie tramwaje nie ma miejsca wszystko spizgane i nic nie wymiera.

Napisane Apr 9, 2007, 10:54 am
matihood

matihood

Member
Wyświetl posty

Laskaa1 powiedział(a):
O czym wy wogle mowiecie przejedzcie sie do 71 to zobaczycie tramwaje nie ma miejsca wszystko spizgane i nic nie wymiera.
Wwa ?

Napisane Apr 9, 2007, 11:18 am
bujalone

bujalone

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bujalone zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zero kreska dwójki dwie....

Napisane Apr 9, 2007, 11:20 am
Talesh

Talesh

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Talesh zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

po eudezet jezdzily cale pomalowane autobusy i chyba jeden tramwaj widzialem nawet zaje()bisty pomysl zeby dac pomalowac stare ikarusy na MOS'ie

Napisane Apr 9, 2007, 12:29 pm
sprey

sprey

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sprey zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Talesh powiedział(a):
po eudezet jezdzily cale pomalowane autobusy i chyba jeden tramwaj widzialem nawet zaje()bisty pomysl zeby dac pomalowac stare ikarusy na MOS'ie
racja niezły pomysł

Napisane Apr 9, 2007, 1:02 pm
TraneHomer

TraneHomer

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to TraneHomer zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

W szczecinie wogule nie mam wrzucania na zewnatrz autobosow i tramwajow, raz tylko widzialem ja na 12 byl wrzut ale tylko resztki bo calosc zmazali. Ale sam nad tym myslalem, a zeby urozmaicic zabawe robic to nie w zajezdniach ale na koncowych aotobosow :P
B)

Napisane Apr 9, 2007, 1:03 pm
Fubu

Fubu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Fubu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

bujalone powiedział(a):
ostatnio wy*****łem taga mołotowem na pół autobusu, a że był to autobus nowy zajebiscie wyglądało, wogóle fajny hardor z autobusem jest Polecam!

Zrób zdjecie i pokaż?!? ^^)

Napisane Apr 9, 2007, 2:25 pm
bujalone

bujalone

Member
Wyświetl posty

nie mam zdięcia ale film ma kumpel na telefonie, nie bylo czasu na zdięcie bo koleś w autobusie siedział z przodu, byłem posrany nagralismy film jak odjeżdzał z przystanku...

Napisane Apr 9, 2007, 3:26 pm
Sebolex

Sebolex

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sebolex zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

bujalone powiedział(a):
ostatnio wy*****łem taga mołotowem na pół autobusu, a że był to autobus nowy zajebiscie wyglądało, wogóle fajny hardor z autobusem jest Polecam!

nie obraz sie ale jestes P.O.J.B.A.N.Y ... Miasto kupuje nowe autobusy ,a ty pojebie malujesz po nich...Moze ja przyjde i pomaluje twój albo twojego starego auto zobaczymy czy bedziesz tez zadowolny

Napisane Apr 9, 2007, 3:48 pm
bujalone

bujalone

Member
Wyświetl posty

...sie wkurzyłem przez buraka... eh

Napisane Apr 9, 2007, 4:16 pm
sprey

sprey

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sprey zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dajcie mu bana nabija bezczelnie posty jeden pod drugim :mad:

Napisane Apr 9, 2007, 4:27 pm
bujalone

bujalone

Member
Wyświetl posty

sprey powiedział(a):
dajcie mu bana nabija bezczelnie posty jeden pod drugim :mad:

TY Ban powinienes miec na imie, kurwa jestescie wyjebani tu na tym foru kazdy ma jakies ale... o co wam chodzi

niedziak: ban

Napisane Apr 9, 2007, 4:33 pm Ostatnio edytowane Apr 9, 2007, 4:34 pm przez niedziak
RoII

RoII

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to RoII zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Sebolex powiedział(a):
bujalone powiedział(a):

nie obraz sie ale jestes P.O.J.B.A.N.Y ... Miasto kupuje nowe autobusy ,a ty pojebie malujesz po nich...Moze ja przyjde i pomaluje twój albo twojego starego auto zobaczymy czy bedziesz tez zadowolny

racja graffiti na pociagach i autobusach to czysty wandalizm :/

Napisane Apr 9, 2007, 4:46 pm
Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja