Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Pozostałe » Najlepszy magazyn o sportach ...

Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Najlepszy magazyn o sportach extremalnych?
Wojtass

Wojtass

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wojtass zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jaki wg. was jest najlepszy magazyn o sportach extremalnych?

Napisane May 1, 2005, 1:25 pm
Smuggler

Smuggler

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Smuggler zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no dla mnie to jest INFOmag i KINGPIN może także trasher nie wiem

Napisane May 1, 2005, 1:51 pm
zurek101

zurek101

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zurek101 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

INFO MAGAZINE!!!!!!!!!!!!!!!!!!a z zagranicznych to chyba TRANSWORLD czy jakos tak to sie pisze hehe;p

*Napisane May 1, 2005, 2:39 pm
pompeymc

pompeymc

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pompeymc zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Oczywiście że INFO MAGAZINE - konkret nie to co inne szmatławce

Napisane May 1, 2005, 2:44 pm
baaka

baaka

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to baaka zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja zawsze kiedy wyjdzie nowe INFO MAGAZINE
zasuwam do kiosku i kupuje :)
oczywiście INFOmag jest najlepsze !!!!!!!!!!!!! 

*Napisane May 1, 2005, 2:46 pm
Kajman

Kajman

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kajman zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak dla mnie to Info Magazine, za zagranicznych to Transworld( tylko trudno dostać)

Napisane May 1, 2005, 2:49 pm
Punkd89

Punkd89

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Punkd89 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

INFOmagazin i europejski KINGPIN

Napisane May 1, 2005, 3:05 pm
Wojtass

Wojtass

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wojtass zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wow widze ze info zbiera zniwo :) ;)

*Napisane May 1, 2005, 3:11 pm
marek@tg

marek@tg

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to marek@tg zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Z polskich magazynów najlepsze jest Info. A z zagranicznych to Kingpin i Transworld. ;)

Napisane May 1, 2005, 6:34 pm
Chomiczek

Chomiczek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Chomiczek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja tam Info wole :D fajne jest tez Dosdedos ale tylko latem bo o polskiej desce wtedy pisza bo zima to o snowboardze

Napisane May 1, 2005, 6:41 pm
offspring3

offspring3

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to offspring3 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A-zine hehe macie problem :p

Napisane May 1, 2005, 10:18 pm
Okti

Okti

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Okti zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

INFO jest zajebiste 98% czystej deskorolki, ale odjąc reklamy, no i kupa, ale to czasopismo ma zajawke:D

Napisane May 1, 2005, 10:56 pm
Okti

Okti

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Okti zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A ja A-zina nie lubie, jakoś nie przypadł mi do gustu :P

Napisane May 1, 2005, 10:58 pm
miniol

miniol

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to miniol zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

info magazine i jeszcze dosdedos jest good info najlepsze :)

Napisane May 2, 2005, 8:46 am
senrigan

senrigan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to senrigan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Transworl, Big-brother magazine ;)

Napisane May 2, 2005, 12:16 pm
paprykarz

paprykarz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to paprykarz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

o sportach extremalnych/...... :stare: nie wiem ale o desce to info!!!!!!

Napisane May 2, 2005, 2:53 pm
emo_1992

emo_1992

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to emo_1992 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja kocham info!!! Info4ever :P :P :P :P

*Napisane May 2, 2005, 7:12 pm
ViRo

ViRo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ViRo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie wiem extream sports ja to oglądam przed jeżdżeniem na desce a potem ide to realizować z kumplami

Napisane May 3, 2005, 12:02 pm
ziomsk8

ziomsk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ziomsk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Info,Transowrld POZDRO!!!!!!!!!!!!!!

Napisane May 3, 2005, 2:49 pm
mike12

mike12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mike12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zdecydownie info, no i a-zine spoko.

Napisane May 4, 2005, 6:08 pm
Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja