Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Snowboard » Czy w zime sami robicie sobie...

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Czy w zime sami robicie sobie hopy???
lolek10

lolek10

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lolek10 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zastanawiam sie czy ktos z was w zime sam robi hopy ze śniegu .Kiedys zrobilem ale snieg byl suchy i ;/

Napisane Apr 9, 2007, 11:02 pm
Kamileeek1

Kamileeek1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kamileeek1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja z kolegam jak jest zima i dobry śnieg musi być taki dopiero co spadł i wtedy hopy są już do końca zimy... ^^)

Napisane Apr 9, 2007, 11:16 pm Ostatnio edytowane Apr 9, 2007, 11:17 pm przez Kamileeek1
Siasiek

Siasiek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Siasiek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

obacz w mojej galeri. wszystkie chopy tam sa robione wlasnorecznie. tylko czasem siedzielisy po 2 dni po 9-10 godzin dziennie bez jazdy, ale za to potem jakie byly skoki :D

Napisane Apr 11, 2007, 8:08 pm
Krychu93

Krychu93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Krychu93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jasne ze robie, kiedys z kumplami zrobilis my mini rampe i polalismy lekko woda na dugi dzien rampa nie do zdarcia. Ale sie jezdzilo. A jak chodzi o chopy to tez robimy w zimie, akurat mieszkam w gorzystym terenie to z rozpedem niema klopotu JAZDA :)

Napisane Apr 12, 2007, 4:36 pm
rysiu115

rysiu115

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rysiu115 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siasiek powiedział(a):
obacz w mojej galeri. wszystkie chopy tam sa robione wlasnorecznie. tylko czasem siedzielisy po 2 dni po 9-10 godzin dziennie bez jazdy, ale za to potem jakie byly skoki :D

jak po 9-10 godzin?? przeciez takie hopy jak ty masz na fotach to sie robi max 2h.

a wracajac do tematu to niby kto ma te hopy robic?? no samemu sie robi ;]

Napisane Apr 13, 2007, 3:40 pm
Siasiek

Siasiek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Siasiek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

rysiu115 powiedział(a):
Siasiek powiedział(a):

jak po 9-10 godzin?? przeciez takie hopy jak ty masz na fotach to sie robi max 2h.

kiedy masz jeden szpadel? :D ta hopa miala wysokosci jakies 1,5 metra (no moze tocke mniej) i trza bylo jeszcze ladowanie zrobic. tzn. mowie o tych fotkach gdzie niebo jest  neibieskie. wiec 2 godziny to mu robilismy fundamenty. a nawet nei 2 tylko jakies 4. ;]

Napisane Apr 14, 2007, 1:20 pm
rysiu115

rysiu115

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rysiu115 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siasiek powiedział(a):
rysiu115 powiedział(a):
Siasiek powiedział(a):

kiedy masz jeden szpadel? :D ta hopa miala wysokosci jakies 1,5 metra (no moze tocke mniej) i trza bylo jeszcze ladowanie zrobic. tzn. mowie o tych fotkach gdzie niebo jest  neibieskie. wiec 2 godziny to mu robilismy fundamenty. a nawet nei 2 tylko jakies 4. ;]

no my tez mielismy jeden szpadel i jedna osoba wycinala klocki ze sniegu, ktos inny je nosil a narciaze deptali spad

Napisane Apr 18, 2007, 5:23 pm
Siasiek

Siasiek

Member
Wyświetl posty

a nas bylo 2 :P i mielismy jeden czy dwa szpadle wiec sam rozumiesz ;)

Napisane May 1, 2007, 5:24 pm
lutero

lutero

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lutero zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja sam robie hopy ;/ bo nikt u mnie  snowboard'em  sie nie interesuje ;/.
Ale mam szczęście bo na własnym podwórku mam górke średnią wiec zima całe dnie spedzam na niej jak oczywiscie nie wyjezdżam :D

Napisane Jul 11, 2007, 11:02 pm Ostatnio edytowane Jul 11, 2007, 11:02 pm przez lutero
tutek

tutek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to tutek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zawsze gdy jestem  u dziadków to robie z  miejscowymi hopki małe średnie duże i wogóle jest zajawkowo

Napisane Aug 14, 2007, 8:18 pm
cemil

cemil

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to cemil zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mieszkam w góach więc co chwile jest jakaś osla laczka usypie sie jakas chope i caly dzien na desce:D:D

Napisane Aug 21, 2007, 10:16 pm
padi1

padi1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to padi1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja to nie muszę robić bo koło szkoły mam naturalną hopę

Napisane Aug 25, 2007, 12:22 pm
hanys1

hanys1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to hanys1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja zawsze robie tak że przed sezonem wychaczam jakieś dobre miejsce buduje hope z ziemi i innych matereiałów a w zime zasypuje je śnieg i gotowe B)
no ale pracy i tak troche jest

Napisane Sep 9, 2007, 8:58 pm Ostatnio edytowane Sep 9, 2007, 8:59 pm przez hanys1
krystano

krystano

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krystano zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja kupuje hopy w Tesco, mają duży wybór i przystępne ceny.

A tak na serio to z kolegami bierzemy łopaty 1,5h i hopka stoi do końca zimy.

Napisane Oct 21, 2007, 4:10 pm
bikerthc

bikerthc

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bikerthc zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

tak jak kumpel krystano powiedział

*Napisane Oct 21, 2007, 6:56 pm
Malinaa

Malinaa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Malinaa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja robie sobie sam. W ta zime zrobie chyba boxa <mmmmm> xDD

Napisane Dec 22, 2007, 6:59 pm
BMXFBSNOW

BMXFBSNOW

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BMXFBSNOW zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

lolek10 powiedział(a):
Zastanawiam sie czy ktos z was w zime sam robi hopy ze śniegu .Kiedys zrobilem ale snieg byl suchy i ;/

ja zawsze sam zazwyczaj z ziomami  robie hopy  i    najlepiej jak jest mróz  to polewać wodą  zamarza jest  twarda a na to normalny śnieg i jest na całą  zimę    yo yoyoyoy

Napisane Dec 22, 2007, 7:38 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja