Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Pozostałe » Fakty z 11.04.07

Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Fakty z 11.04.07
margera92

margera92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to margera92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Co myślicie o wypowiedziach skate`rach w dzisiejszym odcinku Faktów??? Jakiś niemiecki skater testował Skate Plaze w Gdańsku, i Goławski wypowiadał się w BC. A tak wogule to chodziło o niszczenie pomników. Komentujcie!!!

*Napisane Apr 11, 2007, 7:30 pm
Gutek101

Gutek101

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gutek101 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A w tle był hakro:D w koszulce fallena:D ( niepewny jestem kondzik mi mowil:D ) a ogolnie fajne nollie 5-0

Napisane Apr 11, 2007, 7:32 pm
eddie0

eddie0

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to eddie0 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ah niach wyprzedziles mnie o kilka sekund - taki sam temat chcialem zalozyc :D

p.s nooo ja tez widzialem to nollie 5-0 hehe fajne :P i jak na wiotisie smigali :P

Napisane Apr 11, 2007, 7:32 pm Ostatnio edytowane Apr 11, 2007, 7:33 pm przez eddie0
kondzikfb

kondzikfb

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kondzikfb zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

troche słaba jakosc ale inaczej niedało rady bo net mi muli

Ściągaj

zaraz bedzie na youtube

Napisane Apr 11, 2007, 7:37 pm Ostatnio edytowane Apr 11, 2007, 8:39 pm przez kondzikfb
lucjusz

lucjusz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lucjusz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

To nollie z kickera tez było niezle :D
Ale ogółem ten gościu miał racje mówiąc, o tym, że nie nalezy niszczyć pomników bo tam mlodziez ma zajęcie. Widocznie kiedyś tez smigał na desi :D

Napisane Apr 11, 2007, 7:47 pm
Robaaal

Robaaal

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Robaaal zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No co ty, u mnie Burmistrz w Bełżycach tez mowi ze dobrze ze mlodziez umie sie zorganizowac, zrobic cos sobie do jezdzenia i jezdzic, i sprytnie zajac sobie czas i nie pic... i sypie forsa niezle ;-)

PS. Ale ty zobacz jak ta deska trzyma sie nog. Ty zobacz jak to jest mozliwe ze on tak ta deska kreci. No ale zobacz to jest niesamowite ;-)

PPPPS:
Kurde ludzie nie mozna prosciej......??
Jest to na stronie faktow w duzo lepszej jakosci.....
Prosze!!
Paderewa

Napisane Apr 11, 2007, 7:50 pm Ostatnio edytowane Apr 12, 2007, 12:19 am przez Robaaal
ketoon

ketoon

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ketoon zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

taa, przełączam po kanałach a tam HAKRO, to se myśle pewnie o PTG reportaż...

Napisane Apr 11, 2007, 7:52 pm
lukhol

lukhol

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lukhol zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Fajne było nollie 5-0 i na witosie. Szkoda że chcą zniszczyć pomnik. A no i ten kolo co mówił że nie można niszczyć pomników miał całkowitą rację

Napisane Apr 11, 2007, 7:52 pm
lajza

lajza

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lajza zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

lukhol wiesz ze jest taka opcja edit

a fakta niewidzialem :P

zobaczylem już ten koles ma racje zamiast pic czy wluczyc sie po miescie lepiej jezdzic :P

Napisane Apr 11, 2007, 8:02 pm Ostatnio edytowane Apr 11, 2007, 8:21 pm przez lajza
pilcio

pilcio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pilcio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jeden radny dobrze gdał :D a tak to spoko jak goły sie wypowiadał w BC bylo najlepsze moze to przekona pary ludzi ze ten sport nie jest taki zly

Napisane Apr 11, 2007, 8:03 pm
mullen_pawel

mullen_pawel

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mullen_pawel zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

heh dla mnie to paranoja ..po co stawiac kolejne biurowce zeby te urzedasy rózne mogły du.pe grzac....i okradac normalnych obywaleli ...i po co pieniadze tracic na budowy niech przeznacza pieniadze na jakies szczytne cele a nie ....nie mówie tu np. o skateparku ale wiele ludzi poterzebuje pomocy ..moga budowac dla ludiz domy itp. a ten kawałek  marmurowej powierzchni chyba w niczym nie przeszkadza...

Napisane Apr 11, 2007, 8:15 pm
Justi_sk8

Justi_sk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Justi_sk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hehe...

super akcja, na prawdę :)

Napisane Apr 11, 2007, 8:26 pm
RydzuSS

RydzuSS

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to RydzuSS zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ogladalem z moja mama ;p jak zobaczyla jak koles przy kicku nie wyladowal na deske to sie przestraszyla ;p myslala ze ja jak jezdze to nie wywalam sie tylko z chodze z deski czy jak?? hehe smialem sie z niej i powiedzialem ze to nic nadzwyczajnego ;p Pozdro

Napisane Apr 11, 2007, 8:32 pm
marek@tg

marek@tg

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to marek@tg zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A tutaj macie z lepszym głosem.

Mam nadzieje ze ptg zostanie na swoim miejscu.

Napisane Apr 11, 2007, 8:33 pm
BHT

BHT

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BHT zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kiedy to zobaczyłem to mówie sobie ze pojde założyc temat na a.pl... ale pomyslałem tez ze nie ma sensu bo napewno juz taki istnieje

Myśle że po tym co zobaczylismy w tv pomnik nie zostanie zniszczony... mam nadzieje ze skaterzy bedą o to walczyc do ostatniej kropli krwi :P :P

Napisane Apr 11, 2007, 8:39 pm
krystek44

krystek44

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krystek44 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

oby nie postawili tam jakiegoś śmiesznego biurowca, jeżeli już to niech miasto zadba o postawienie innego miejsca zdolnego do jazdy (kolejną skateplazę) tylko po co budować nowe skoro już jest i cieszy się zainteresowaniem. ludzie czasami zupełnie nie myślą, przecież zburzenie pomnika sporo kosztuje, przygotować teren pod budowę i postawić nowy budynek... Matko, niech sobie budują byle nie tam. dobrze, że tam mają jakiś radnych co się z nimi zgadzają, jeden kolo dobrze gadał, chyba wie o co chodzi, a nie myśli, że to tylko niszczenie murka pffffff. jak tylko bedzie jakaś petycja w internecie to się pod nią podpisze  :cyclops:

Napisane Apr 11, 2007, 11:58 pm
2Massey

2Massey

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 2Massey zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dobrze koleś mówił, że nie włóczymy się, nie pijemy/palimy tylko 'fajnie' spędzamy wolny czas. Więcej takich ludzi.

Napisane Apr 12, 2007, 11:37 am
webster

webster

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to webster zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

2Massey powiedział(a):
Dobrze koleś mówił, że nie włóczymy się, nie pijemy/palimy tylko 'fajnie' spędzamy wolny czas. Więcej takich ludzi.

zgadzam sie z tym w 100% i uwazam ze powinno byc wiecej takich wiadomosci o deskorolce:D w gdyni nie ma jeszcze skateparku(poza czyms czego skateparkiem nazwac nie mozna) a podobno to najlepiej rozwijajace sie miasto w polsce... wiec takie wlasnie wiadomosci moga nam pomóc

Napisane Apr 12, 2007, 1:39 pm
frycol_hiphop

frycol_hiphop

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to frycol_hiphop zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Widziałem wczorajsze fakty... mam nadzieje że wiele osób po obejrzeniu zastanowi się nad tym jak nas wywalają z miejscówek i pozwoli nam jeździć. Bo "Kto kocha deskorolkę, kocha też swoją miejscówkę".

margera92 powiedział(a):
A tak wogule to chodziło o niszczenie pomników.

Hahahahaha... Nie chodziło o niszczenie pomników, tylko o rozpowszechnienie problemu dotyczącego PTG. Mam nadzieję że nic z tym nie zrobią i pomnik zostanie uratowany. Oczywiście podpisałem petycję :P

Napisane Apr 12, 2007, 3:16 pm Ostatnio edytowane Apr 20, 2007, 2:35 pm przez frycol_hiphop
kubahcino

kubahcino

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kubahcino zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

śmieszny był ten Niemiaszek  :P, poza tym to zabawne, ze sprawą pomnika dopiero teraz zajęła się telewizja  :P

Napisane Apr 12, 2007, 3:29 pm
Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja