Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Sprzęt » Łożyska Amok

Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Łożyska Amok, ...
johnny16

johnny16

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to johnny16 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Właśnie uzbieralem na sk8shopie troche punktow i styknie akurat na lozyska amoka ABEC 7. Piszcie jak mieliscie te lozyska czy warto je kupowac bo nie chce wywalac tych punktow w bloto a na decku amoka juz sie zawiodlem kiedys. Na łozyskach nie znam sie za bardzo wiec piszcie tez jakie sa dobre cenowo pokroju amoka...  ^^)

Dodany

Napisane Apr 11, 2007, 11:39 pm Ostatnio edytowane Jul 15, 2008, 11:06 pm przez Karwan89
buzy

buzy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to buzy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

to pewnie jakies gówno kup sobie ale za gotówke :D łozyska NERVOUS ABEC7  na andegrandzie sa....

Napisane Apr 12, 2007, 9:05 am Ostatnio edytowane Apr 12, 2007, 9:06 am przez buzy
skateblade

skateblade

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skateblade zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wszystko tylko nie POLSKIE ŁOŻYSKA !
Wypadające kulki, rozwalające się osłonki... to cała prawda o polskich łożyskach, a wiesz czemu ? Bo to zwykłe łożyska ze sklepu z łożyskami, w których osłonki robione są na zamówienie danej firmy...
To wszystko jest nie warte swojej ceny...

Napisane Apr 12, 2007, 1:53 pm
RybaSlap

RybaSlap

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to RybaSlap zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

skateblade powiedział(a):
Wszystko tylko nie POLSKIE ŁOŻYSKA !
Wypadające kulki, rozwalające się osłonki... to cała prawda o polskich łożyskach, a wiesz czemu ? Bo to zwykłe łożyska ze sklepu z łożyskami, w których osłonki robione są na zamówienie danej firmy...
To wszystko jest nie warte swojej ceny...

Coo?? To są łożyska polskich firm, ale robione pewnie w Chinach. Polacy robią jedne z najlepszych łożysk. Kumpel kupił w sklepie z łożyskami takie polskie cuda, co prawda zapłacił prawie 10zł za 1, ale trzymają mu już 4 sezon. ^^)

Napisane Apr 12, 2007, 4:03 pm Ostatnio edytowane Apr 12, 2007, 4:04 pm przez RybaSlap
pank2

pank2

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pank2 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

eee amoka nie kupuj lepiej juz kup sobie abc7 nervous !!
ja mam takie i nie nazekam
lub kup sobie maffi XD tez som gut xD
pozdro!

Napisane Apr 12, 2007, 6:13 pm
johnny16

johnny16

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to johnny16 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dzieki za rade, z abec 3 za dlugo nie pociagne juz, wiec zakupie nervousa w najblizszym okresie. Moze jeszcze jakies propozycje macie?

Napisane Apr 12, 2007, 9:05 pm
erapin1

erapin1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to erapin1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mysle ze sa git...
nie sa drogie i bardzo wytrzymale
naprawde POLECAM!!!!

xD

Napisane Mar 15, 2008, 7:40 pm
Timonek

Timonek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Timonek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mi tam w sumie pasuja chociaz po 5 miechach mi sie juz lozysko rozyebalo... jak nie masz kasy na zagraniczne cudenka to mozesz brac ale jak lubisz schody i gapy to dlugo nie pociagniesz... z polskich to juz lepiej nervousa brac, one sa godne polecenia - wiem bo sam na nich teraz jezdze i jak na 3 i pol miecha to nie ma zadnego z nimi problemu ;) pzodro ;)

Napisane Jul 7, 2008, 1:21 am Ostatnio edytowane Jul 7, 2008, 1:22 am przez Timonek
raszer

raszer

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to raszer zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja miałem amoki i... nigdy wiecej!, jeżdze krótko, więc ich zbytnio nie meczyłem, a i tak są rozwalone, właśnie nowych poszukuję

Napisane Jul 15, 2008, 2:06 pm
mafioza-1994

mafioza-1994

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mafioza-1994 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

RybaSlap-naprawde 4 sezony a ile jezdzi- żadne łożyska nie wytrzymają 4 sezonów gdy się czesto jezdzi wiem bo mialem flipy 7 wytrzymaly 1 sezon teraz mam łożyska ZERO i fajnie sie na nich smiga ale dopiero 1 miech na nich jezdże

Napisane Jul 15, 2008, 3:31 pm
nestle

nestle

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to nestle zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

johnny16 powiedział(a):
Dzieki za rade, z abec 3 za dlugo nie pociagne juz, wiec zakupie nervousa w najblizszym okresie. Moze jeszcze jakies propozycje macie?

ja mam łozyska turbo abec 7 i dobrze sie jezdzi i tanio je kupiłem wiec moge polecic  ;)

Napisane Jul 15, 2008, 3:47 pm
CliChE1

CliChE1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to CliChE1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

te amoki to łożyska z dupy wyciągnięte... szybko sie rozwalaja:shit:. Ja ci polecam pogo dropsy bo sa naprawdę w pytę:thumbsup:

Napisane Jul 15, 2008, 5:09 pm
dawciooo12

dawciooo12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dawciooo12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mój qmpel ma Amoki i jezdzi już chyba ze 2 lata i nic sie nie dzieje są jak nowe

Napisane Jul 15, 2008, 7:02 pm
CliChE1

CliChE1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to CliChE1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dawciooo12 powiedział(a):
Mój qmpel ma Amoki i jezdzi już chyba ze 2 lata i nic sie nie dzieje są jak nowe

a co ten kolega umie??

Napisane Jul 15, 2008, 9:27 pm
McMigaacz

McMigaacz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to McMigaacz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nervous.,.,., to jest to!
        Amoki miałem tylko raz i pojeździłem na nich 3 tygodnie.,., to jest kesh wyrzucony w błoto :/ ale w firma AMOK ma jedną zalete.,., mają dobre blaty. mam właśnie deka Amok'a i bardzo polecam
                Pozdro.,.,

Napisane Jul 15, 2008, 9:30 pm Ostatnio edytowane Jul 15, 2008, 9:41 pm przez McMigaacz
CliChE1

CliChE1

Member
Wyświetl posty

McMigaacz powiedział(a):
                                              Nervous.,.,., to jest to!
        Amoki miałem tylko raz i pojeździłem na nich 3 tygodnie.,., to jest kesh wyrzucony w błoto :/ ale w firma AMOK ma jedną zalete.,., mają dobre blaty. mam właśnie deka Amok'a i bardzo polecam
                Pozdro.,.,

Po 1 - pisz normalnie dajesz tyle akapitów, spacji,przecinków, kropek ze rece opadają
Po 2 - amok ma CHCHoooyowe blaty bo kolega miał i złamał w tydzień

Napisane Jul 15, 2008, 10:06 pm
McMigaacz

McMigaacz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to McMigaacz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

po 1 - w czym ci to przeszkadza?! nie umiesz czytać czy co ?!
po 2 - to nie wiem z kąt on miał tego deka.,., chyba z rynku za 4,35zł
i po 3 - jeśli sam nie miałeś takiego deka., tylko mówisz że kumpel tamto sramto to z kąt ty możesz wiedzieć cz dobra decha cz nie,.,. i niemów że dał ci pojeździć ;D

Napisane Jul 15, 2008, 10:48 pm Ostatnio edytowane Jul 15, 2008, 10:49 pm przez McMigaacz
nestle

nestle

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to nestle zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

McMigaacz powiedział(a):
i po 3 - jeśli sam nie miałeś takiego deka., tylko mówisz że kumpel tamto sramto to z kąt ty możesz wiedzieć cz dobra decha cz nie,.,. i niemów że dał ci pojeździć ;D

jeden amok posłuzył mi rok i to naprawde duzo przetrzymał (w tym jazde po desczu) a drugiego dzisiaj połamałem to pekł łatwiej niz deska z tesco :dots: zalezy na jakiego sie trafi

Napisane Jul 15, 2008, 10:57 pm
McMigaacz

McMigaacz

Member
Wyświetl posty

nestle powiedział(a):
McMigaacz powiedział(a):

jeden amok posłuzył mi rok i to naprawde duzo przetrzymał (w tym jazde po desczu) a drugiego dzisiaj połamałem to pekł łatwiej niz deska z tesco :dots: zalezy na jakiego sie trafi

No i w sumie masz racje ,.,.

Napisane Jul 16, 2008, 11:59 am
CliChE1

CliChE1

Member
Wyświetl posty

a zebys wiedział ze przeszkadza a pozatym nie pusykuj do mnie "z kad" gdzie chodziłes do szkoły? (o ile w ogóle do niej chodziłeś) skad sie pisze. SKĄD - widzisz

Napisane Jul 16, 2008, 12:11 pm Ostatnio edytowane Jul 16, 2008, 1:35 pm przez CliChE1
Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja