Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » Honor!!!

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Honor!!!, czyli czy....
rychu911

rychu911

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rychu911 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Byly w waszym zyciu sytulacje ze unoszac sie duma ,honorem,zrobiliscie cos na co nie mieliscie absolutnie ochoty ,albo ze wenwetrzny glos podpowiedzial wam ze tak trzeba,staneliscie w obronie poswieciliscie sie, bla bla bla

Napisane Apr 18, 2007, 5:07 pm
Rojek

Rojek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rojek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

juz mnie pobili z 10 razy bo sie u nioslem duma i honorem. Wole zeby mnie pobili niz zeby mnie obrazali i jak ostatni lamus oddac pieniadza pokornie bez walki. Albo ja kogos pobilem bo honor mi nie pozwalal przejsc obok obojetnie

Napisane Apr 18, 2007, 5:20 pm Ostatnio edytowane Apr 18, 2007, 5:24 pm przez Rojek
mikendy

mikendy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mikendy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Posiecilem sie...
Mialem zlamana reke i pomagałem niesc wózek z niepelnosprawnym staruszce.

Napisane Apr 18, 2007, 5:29 pm
dex1492

dex1492

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dex1492 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja ostatnio sie pobiłem i najebałem dla mocnego kozaka w szkole (ja jestem w 2 gimnazjum a on w 3) i to było tylko po to żeby nie nazywali mnie tchórzem

Napisane Apr 18, 2007, 5:44 pm Ostatnio edytowane Apr 18, 2007, 6:37 pm przez dex1492
Dziat

Dziat

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dziat zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja tam wolę uciekać niż walczyć. Specjalnie silny nie jestem i nie doświadczony, chyba raz w życiu się biłem w podstawówce tak na poważnie i to i tak długo nie trwało, bo nas rozdzielili. Na szczęście bozia dała dar szybkiego biegania. Nie ma takiego dresa któremu bym nie uciekł :D

Napisane Apr 18, 2007, 5:49 pm
phantom666

phantom666

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to phantom666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

trzeba odzielac honor, dume itp od glupoty ^^) bo przeciez chyba lepiej uciec przed duza grupa wrogow niz sie bic i tak bez szans. sa tacy co specjalnie tak robia zeby byc "lepszym"... chociaz czasem jakas sila wyzsza nie pozwala uciec... ja wychodze z zalozenia ze wieksze szanse osoba ma 2vs2 niz 2vs1, i wtedy sie mozna wstawic nawet jesli moze sie nie udac.

Napisane Apr 18, 2007, 7:08 pm
2Massey

2Massey

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 2Massey zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kiedyś moją przyjaciółkę zaczepiał jakiś pan, no to... skończyło się na podbitym oku.

Bóg, Honor, Ojczyzna - nie rzucajcie tych słów na wiatr, bo kiedyś Polacy ginęli za te słowa, one mają znaczenie.

Napisane Apr 18, 2007, 7:17 pm
Lalo

Lalo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lalo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Sprawą honoru jest jedynie dla mnie dobre imie mojej rodziny, nigdy nie pozwole by ktos obrazil moja mame, mojego tate czy siostre lub jakiegos innego czlonka mojej rodziny. Mój honor w tym wypadku sie nie liczy. Ale gdy ktos powie o mnie nie prawde i bedzie to powtarzal na wszystkie strony wowczas trzeba z nim pogadac. Konfliktow nigdy nie rozwiazuje sila, sily urzylem raz jak dwoch dresow chcialo mnie skroic, skonczylo sie "podgłowowym złamaniem kości śródręcza :P" ale za to jaka satysfakcja B)

Napisane Apr 18, 2007, 7:32 pm Ostatnio edytowane Apr 18, 2007, 7:38 pm przez Lalo
peperoni

peperoni

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to peperoni zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja tak samo jak powyżej jak ktoś obrazi moją rodzine to... no ale jak jakiś taki kafar normalnie to co z tego niech se obraża wyzwiska nic mi nie zrobią a jak się wstawie to ał ale raz tak było że idez kuzynem i jakiś dres do nas się rzucał ja but a mojego kuzyna tam zaczął coś no to się wróciłem bach z glana tak mocarnie w goleń i but chyba rekord pobiłem w biegu w glanach

Napisane Apr 18, 2007, 9:55 pm
warchlak

warchlak

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to warchlak zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja staram sie zachować honor taki jak sycyliczyjce czyli Omerta Vendetta i nigdy nie zapomnieć niczego

Napisane Oct 23, 2007, 10:06 pm
kolesina

kolesina

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kolesina zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wiecie co, szczerze to nie zawsze dobrze jest jak jest taki honorowy... ponieważ sa ludzie którzy chca popełnić samobójstwo i jeżeli tak powiedzxą to chcą to zrobić mimo tego ze zmienili zdanie i ja sie w takim gronie pogrążyłam :( jedna osoba mówi mi codziennie ze sie zabije i ja juz tego nie potrafie wytrzymać nawet nie wiecie jakie to jest ciężkie ;(

Napisane Oct 23, 2007, 10:57 pm
marcinekSB

marcinekSB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to marcinekSB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Posiadam dume i honor. Nie moge obojetnie patrzec na obrazanie dziewczyny/kobiety, nie pozwole aby ktos obrazal moja rodzine i pochodzenie.

Raz przyplacilem za obrone kolezanki ktora obrazal jakis frajer, ale nie zaluje i zrobilbym to samo drugi raz.

No i duma nie pozwala mi na akceptacje wszystkich polecen np. w szkole. Nie pozwole zeby nauczyciel sie na mnie wyżywał, obrażał mnie czy bezpodstawnie krzyczał nawet kosztem konfliktu do konca szkoly i slabszych ocen (to sie tyczy nie tylko szkoly).

Trzeba miec dume i honor i nie pozwalac pomiatac soba na prawo i lewo i warto czasami za to pocierpiec.

ps. Kolesina, ale co to ma wspolnego z honorem?! To jakis totalny kretynizm. Honor to sila ktora kaze ci bronic ideii i wyzszych wartosci.

Napisane Oct 23, 2007, 11:04 pm Ostatnio edytowane Oct 23, 2007, 11:05 pm przez marcinekSB
kolesina

kolesina

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kolesina zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dobrze jest być honorowym ale naprawde nie w każdej sytuacji

Napisane Oct 23, 2007, 11:09 pm
sprey

sprey

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sprey zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

HZOP ja tam zawsze staje w obronie słabszego B)bo dlaczego by nie ;)HZOP

Napisane Oct 24, 2007, 9:18 am
Clubbasse

Clubbasse

Beta tester
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Clubbasse zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kolesina powiedział(a):
dobrze jest być honorowym ale naprawde nie w każdej sytuacji

Jak się jest honorowym to zawsze, nie ma tak, że sobie powiesz, "o ja jutro będę honorowy, ale dzisiaj nie bo sie nie opyla ".

A ty kolesina pieprzysz coś o jakimś samobójstwie, co to ma z honorem wspólnego ?

Ja osobiście uważam się za honorowego i jestem dumny z bycia Polakiem : ))

Honor, Ojczyzna, bo w Boga nie wierze ; p

Napisane Oct 24, 2007, 4:20 pm
Dziarno

Dziarno

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dziarno zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

marcinekSB powiedział(a):

Raz przyplacilem za obrone kolezanki ktora obrazal jakis frajer, ale nie zaluje i zrobilbym to samo drugi raz.

łatwo mądrkować na forum, no tak, twoją koleżankę będzie obrażał ktoś pokroju pudziana, a ty oczywiście będziesz jej bronił.

Napisane Oct 24, 2007, 9:20 pm
crashaxe

crashaxe

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to crashaxe zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dryblas kiedys do mnie podlecial zaczepil i wjechal na rodzicow. honor...ehh wkurzylem sie i zaczalem z nim bic...mozecie nie wierzyc wygralem ;D czesto zdarza mi sie uniesc honorem i zrobic jakies glupstwo ale co...;P

Napisane Oct 24, 2007, 9:29 pm
rosek17

rosek17

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rosek17 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Honor to święta rzecz. Nigdy nie pozwalam żeby wjeżdżać na rodzinę czyjąś i sam też nie wjeżdżam, nie wjeżdżam na dziewczyny, nie uderzę nigdy żadnej dziewczyny, nie pozwolę też żeby ktoś dziewczynę uderzył w moim towarzystwie.
Z Ziomkami moim zawsze trzymamy się zasad, zawsze odpowiedzialność ponosimy wspólnie.
Cżesto też unoszę się honorem i źle na tym wychodzę czasem, ale wiem też że się nie zachowałem jak ciota której można wszystko narzucić.

Napisane Oct 24, 2007, 9:43 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja