Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Rolki » Pozostałe » Boląca kostka....

Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Boląca kostka...., dokladniej u lewej nogi xd
Codo

Codo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Codo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

W sobote odebralem rolki, w ten sam dzien jezdzilem od 11-14 i od 15 do 18. Nastepnego dnia od 13 do 20. Wczoraj juz mnie troche bolala kostka ale dzisiaj wogule jezdzic sie nie da. To z przemeczenia? dodam ze tylko jedna kostka mnie boli a reszta spoko... Jak temu zaradzic....

*Napisane Apr 30, 2007, 2:11 pm
Codo

Codo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Codo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mowia ze masc nic nieda i ze to z przemeczenia, ale wolalbym wziac jakas masc zebym mogl jutro posmigac albo jeszcze dzisiaj .....

Napisane Apr 30, 2007, 3:07 pm
mikendy

mikendy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mikendy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wg. mnie przemeczenie. Miałem tak samo

Napisane Apr 30, 2007, 4:34 pm
pachwina

pachwina

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pachwina zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja tez odebrałem rolki w sobote jezdziłem 3 h wczoraj jezdziłem 7 godzin i dzis nic nie boli to nie wiem co jest grane ??

Napisane Apr 30, 2007, 5:06 pm
akont

akont

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to akont zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

poczekaj jeszcze troche a jak bol nie przejdzie to skonsultuj sie z lekarzem :) to moze byc naderwanie wiazadeł sciaegna albo miesni ogolnie

Napisane Apr 30, 2007, 10:11 pm Ostatnio edytowane Apr 30, 2007, 10:11 pm przez akont
Siasiek

Siasiek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Siasiek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

akont powiedział(a):
poczekaj jeszcze troche a jak bol nie przejdzie to skonsultuj sie z lekarzem :) to moze byc naderwanie wiazadeł sciaegna albo miesni ogolnie

<smiech> smiesza mnie tacy ludzie :D no strasznieduzo info podałes. ale prawdopodobnie to moze byc przemeczenie spowodowane zlym ulozeneim buta do stopy. najlepiej idz do ortopedy i sie z nim skonsultuj. a A.pl (z calym szacunkiem) nic Ci tu nie pomoze ;)

Napisane May 1, 2007, 8:14 pm
michal92

michal92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michal92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

oj wymyślacie jakieś kosmiczne rzeczy a to pewnie jest jeden z wielu ludzi którzy od byle bólu co przechodzi po max dwóch dniach odrazu mają problem

Napisane May 1, 2007, 9:31 pm
kapek94

kapek94

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kapek94 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mnie też boli juz od 3 dni kostka i to strasznie.
A jeżdże cały czas..
Więc rolly w łape i jeździj.
A jak już MUSISZ coś z tym zrobić to wieczorem gorąca kąpiel.
Pózniej pomasuj nogę i połóż ją wygodnie..

Napisane May 2, 2007, 7:45 pm
billy1

billy1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to billy1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no to mnie boli prawa kostka od robienia caly czas w kólko bs torqa ...

Napisane May 11, 2007, 1:53 pm
r@ffi

r@ffi

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to r@ffi zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zakup sobie stabilizator jak dolegliwosc nie przejdzie.Mozesz tez robic sobie oklady z Altacetu :P.Raczej nadwyrezyles..nie idz do zadnego lekarza jesli nie wsytapila opuchlizna czy posinienie z opuchlizna.Lekarze maja tendencje do przesadzania no moze nie wszyscy (np moj znajomy ortopeda nigdy by mi nie wsadzil nogi w gips gdybym np.skrecil kostke..).Mialem torebke stawowa zerwana..normalnie chodzilem bez zadnego opatrunku.Moim zdaniem to kwestia "wychodzenia".Szybkiego powrotu do zdrowia zycze. :)

Napisane May 13, 2007, 6:54 pm
HonikKOP

HonikKOP

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to HonikKOP zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

poprostu przemeczyles kostke. Tak jak kolega wyzej to ujal jezeli nie masz jej napuchnietej to nic sie nie dzieje. Wystarczy ze wieczorem wezmiesz bandaz elastyczny i jakas masc na rozgzanie np: altacet, fastum. I to wystarczy i dopuki ci nie przejdzie starj sie jej tak nie katowac to przynajmniej szybciej ci minie :D

Pozdro

Napisane May 13, 2007, 9:36 pm
rolers

rolers

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rolers zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mój tata kupił se rolki do szybkiej jazdy przejechał około 10 km. i co dzisiaj ma blazy. Poprostu noga musi przyzwyczajić się do buta. Zrób se różne okłady smaruj to Altacetem mi przeszło po Altacecie. ^^)

Napisane May 30, 2007, 2:50 pm
Galu1994

Galu1994

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Galu1994 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mnie kostka(też lewa) boli już 4 tygodnie. Ale ciągle jeżdże jak sie ucze nowych tricków to nie myśle o bólu.

Napisane Jul 9, 2007, 2:01 pm
cietrzew

cietrzew

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to cietrzew zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

rolki - przed uzyciem przeczytaj ulotke lub skontaktuj sie z lekarzem lub farmaceuta. : ) jak wczesnie nie wysilales tak nog to bola... : P mnie przez kilka niechow wszystko bolalo XD a co do kostki...
1 ) mozesz miec za luzno / za bardzo spiete rolki,
2) jak cwiczyles jakeis ktricki na rurach / murkach to po prostu przemeczenie
3) gdizes wypiepszyles to boli...
4) jak bys skrecil / zerwal / zlamal to noga puchnie albo tak napiepsza ze sie tego nei da przegapic : )
pozdrawiam

Napisane Jul 9, 2007, 2:53 pm
nestle

nestle

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to nestle zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

albo poprostu musi to rozjezdzić ja tak samo na desce miałem B)

Napisane Jul 9, 2007, 4:05 pm
Kasper69

Kasper69

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kasper69 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Odpuść sobie jazde na 2-4 dni a jak nie przejdzie to idź do lekarza, on Ci pewnie przypisze jakieś maści które Ci szybko i skutecznie pomogą. Peace

Napisane Jul 11, 2007, 11:56 am
Strogg

Strogg

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Strogg zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

W rolce moze byc jakas sruba albo cos w tym stylu, to cos moze przyciskac kostke lub ja obcierac i wtedy boli. Ja tak mialem w starych rolkach. Jesli cos takiego masz w rolkach to poloz na to kawalek gąbki lub obwiąż kostke grubo bandazem. 

Napisane Jul 11, 2007, 12:29 pm
qba98

qba98

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to qba98 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

to wszystko przez to ze jezdzisz na rolkach a nie na deskorolce .. jakbys na desce smigal nic by ci nie bylo ;) uwiez mi :) mam racje na 100%

Napisane Jul 15, 2007, 5:40 pm
soulfly

soulfly

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to soulfly zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

qba98 powiedział(a):
to wszystko przez to ze jezdzisz na rolkach a nie na deskorolce .. jakbys na desce smigal nic by ci nie bylo ;) uwiez mi :) mam racje na 100%

panie qpa98 - z takimi radami to do domu :)

Napisane Jul 21, 2007, 12:39 pm Ostatnio edytowane Jul 21, 2007, 12:39 pm przez soulfly
BlachaSK8

BlachaSK8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BlachaSK8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Przemęczenie raczej albo zakwasy Ci dopadły.Weź posmarój jakąs maścią na stluczenia,zażyj wapno i idź śmigać na następny dzień ^^)

Napisane Jul 22, 2007, 9:23 pm
Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja