Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Rolki » Pozostałe » Boląca kostka....

Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Boląca kostka...., dokladniej u lewej nogi xd
Codo

Codo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Codo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

W sobote odebralem rolki, w ten sam dzien jezdzilem od 11-14 i od 15 do 18. Nastepnego dnia od 13 do 20. Wczoraj juz mnie troche bolala kostka ale dzisiaj wogule jezdzic sie nie da. To z przemeczenia? dodam ze tylko jedna kostka mnie boli a reszta spoko... Jak temu zaradzic....

*Napisane Apr 30, 2007, 2:11 pm
dyhu9

dyhu9

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dyhu9 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Moim zdaniem za bardzo cisnąłeś jak na 1 dzień..tyle
przemęczenie

Napisane Jul 23, 2007, 9:55 am
qux

qux

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to qux zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

qba98 powiedział(a):
to wszystko przez to ze jezdzisz na rolkach a nie na deskorolce .. jakbys na desce smigal nic by ci nie bylo ;) uwiez mi :) mam racje na 100%

qba98  pisze się uwierz, a nie uwieŻ.

Co do tematu, proponuje ci 1 - 2 dni odpuścić od jazdy na rolkach i najlepiej wysmaruj noge jakąś maścią wymasuj i odpoczywaj, a jak nie przejdzie idź do lekarza.

Pozdrawiam.

Napisane Jul 24, 2007, 11:43 pm
Mlody110

Mlody110

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mlody110 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja jezdze na bmx ponad tydzien i mnie caly czas bola nadgarstki jak chociaz sobie jade do sklepu tak samo przemeczenie?

Napisane Jul 25, 2007, 8:49 pm
soulfly

soulfly

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to soulfly zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mlody110 powiedział(a):
ja jezdze na bmx ponad tydzien i mnie caly czas bola nadgarstki jak chociaz sobie jade do sklepu tak samo przemeczenie?

to forum rolki ale...  w bmx nie masz amortyzatora. nadwyrezyłes nadgarstki - moze uczyles sie skakac - nei amsz jeszce techniki a masz słabe przedramiona i rece - cała energia idzie w stawty - bmxiarze mjaą problemy z nadgarstami

Napisane Jul 25, 2007, 10:34 pm
olas11

olas11

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to olas11 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

qba98 powiedział(a):
to wszystko przez to ze jezdzisz na rolkach a nie na deskorolce .. jakbys na desce smigal nic by ci nie bylo ;) uwiez mi :) mam racje na 100%

tiaaa kumpel robił flipa z gapa za drożdżówkę i skręcił kolano i zerwał w nim więzadła teraz ma stabilizator (wczesniej gips) i otwiera nim piwo deska rox faktycznie ;]

Napisane Jul 25, 2007, 11:15 pm
Lordwieron

Lordwieron

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lordwieron zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Cytuj:
tiaaa kumpel robił flipa z gapa za drożdżówkę i skręcił kolano i zerwał w nim więzadła teraz ma stabilizator (wczesniej gips) i otwiera nim piwo deska rox faktycznie ;]

chyba mam to samo. jak uginam prawą nogę to w kolanie cos mi strzyka... musze sie zastanowić nad jakąś opaską magnetyczną lub stabilizatorem :(

Wracając do tematu. Mnie też bolą kostki bo mam za bardzo spięte rolki, ale wolę żeby mnie bolały niżeli miałbym mieć lepsze wybicie i przy upadku złamać sobie łytkę.

Napisane Jul 26, 2007, 4:56 pm
bejbe930

bejbe930

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bejbe930 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Heh ja takiego orła na schodac wywinełam że przez 20 minut z nich nie złaziam a teraz nie moge położyc nogi na podłodze bo mnie nap***dala jak nie wiem , a kostke mam większą jak kolano zostaje tylko lekarz ale do busa nie dojde :D a ty tu panikujesz bo cie boli z przemęczena.. to chyba normalne ze jak sie jeździ ponad swoje siły to nie będzie wszystko w porządku. . . .  :stare:

Napisane Jul 28, 2007, 5:43 am
kujapa

kujapa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kujapa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

bejbe odnośnie twojej kostki to napewno nie jest skręcona ani zwichnita bo skręcić się nie da w rolkach są za sztywne a odnośnie zwichnięcia to niewiem jak to jest. Miałem to samo z kostkami dwoma tan. najpierw prawą a miecha potem lewą!!! B)
Za każdym razem byłem u lekaża i mi mówił w obu przypadkach że jest to jakieś tam naciągnięcie ewentualnie naderwanie jakiś MIĘŚNI GŁADKICH noge miałem tak samo jak ty większą niż kolano ale pierwszy raz na prawej nodze mi przeszło tak że mogłem jeźdźić po tygodniu ale nadal pobolewała w pełni wyleczyła się po miesiącu gdzieś a lewą to nie jeździłem ponad miecha i niedawno zacząłem tak z 2 tyg temu bo już nie mogłem wytrzymać bez rolek ale nadal mnie jeszcze pobolewa serio możliwe że to uraz na całe życie więc bądź dobrej myśli i myśl tylko o tym KIEDY ZNOWU WYJDZIESZ NA ROLKI I JAKIE TRIKI ZROBISZ ALBO JAKICH CHCIAŁBYŚ SIĘ NAUCZYĆ-> a narazie pozostaje Ci okrótne zajawkowanie się filmami bez możliwości wyjśćia na roleczki :( :P
POZDRO B)

Napisane Aug 3, 2007, 11:55 am
Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja