Za堯 konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozosta貫 » Hydepark » Mi這嗆

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... nast瘼na >> Odpowiedz w temacie Stw鏎z nowy temat CStw鏎z now sonde moderacja
Mi這嗆
lolenka

lolenka

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to lolenka zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Witam ponownie.. Poruszmy temat mi這嗆i bo jak zd捫y豉m zauwa篡 to nikt jeszcze nic na ten temat nie m闚i. Ja chcia豉m sie zapyta i dowiedzie co Wy s康zicie o osobach kt鏎e s ze sob ale sie nie kochaj. Albo o osobach ktore s z ch這pakiem o 9 lat starszym od siebie. No mo瞠 troche wi璚ej . pozdrawiam  :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: ^^)

*Napisane May 1, 2007, 6:10 pm
SkindzieL

SkindzieL

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to SkindzieL zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Mi這嗆 jest do dupy. Po co ona komu...

Napisane May 1, 2007, 6:14 pm
Piecha1

Piecha1

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Piecha1 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Ja osobiscie lubie uczucie mi這sci;]W豉snie przezywam wielk mi這sc do pewnej osoby...;]

Napisane May 1, 2007, 6:38 pm
SkindzieL

SkindzieL

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to SkindzieL zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Piecha1 powiedzia(a):
Ja osobiscie lubie uczucie mi這sci;]W豉snie przezywam wielk mi這sc do pewnej osoby...;]

Pi瘯ne uczucie ko鎍zy si gdy dostajesz kosza, a dziewczyna nie jest tob w og鏊e zainteresowana.
Cierpia貫m przez to jaki rok, a to nie moja wina, 瞠 si zakocha貫m, dla tego mi這嗆 jest kompletnie do dupy. Wol by wolny.

Napisane May 1, 2007, 6:40 pm
Jocan

Jocan

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Jocan zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Ja tam nie mam ju dziewczyny! Mi這嗆 SSie!

Napisane May 1, 2007, 6:44 pm
killhannah

killhannah

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to killhannah zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

milosc moze was tylko zerznac i nie bedziecie wiedzieli kiedy. prawie jak szatan

Napisane May 1, 2007, 6:52 pm
SkindzieL

SkindzieL

Member
Wy鈍ietl posty

killhannah powiedzia(a):
milosc moze was tylko zerznac i nie bedziecie wiedzieli kiedy. prawie jak szatan

Mi這嗆 to dzie這 szatana

Napisane May 1, 2007, 6:54 pm
killhannah

killhannah

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to killhannah zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

SkindzieL powiedzia(a):
killhannah powiedzia(a):

Mi這嗆 to dzie這 szatana

tak,i szatan nas rznie i rznie. ot,pudernica jedna.
BULLSHIT.

Napisane May 1, 2007, 7:08 pm
Ferdzio

Ferdzio

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Ferdzio zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Mi這嗆 Ha!!!  chyba sobie Kpisz ;] po co to komu?! Osobiscie bardzo Jeb**e mnie to Jak瞠 wspania貫 uczucie. Jak juz kto powiedzia kiedy Mi這嗆 to sprawka  Szatana ;].Oczywi軼ie
nie mam nic do os鏏 kochaj帷ych sie ale KUR**a bez przesady ;] 豉n lov

________/
                                                                                            O        O

Napisane May 1, 2007, 8:15 pm Ostatnio edytowane May 1, 2007, 8:17 pm przez Ferdzio
brodi

brodi

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to brodi zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

ka盥y by chcia w 篡ciu prze篡 wielk mi這嗆....
-czy wierzysz w mi這嗆 od pierwszego wejrzenia ?
-nie, a co ?
-to podejd drugi raz... :)

Napisane May 1, 2007, 8:22 pm
Dziat

Dziat

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Dziat zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Albo co w Polsce popularne-> mi這嗆 do w鏚ki. Ja tam pieprze te mi這嗆. Czuj si bardzo zadowolony z faktu, 瞠 si nigdy nie zakocha貫m.

Napisane May 1, 2007, 8:31 pm
marcinekSB

marcinekSB

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to marcinekSB zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

ej no, ja zartowalem, ze milosc ssie, ale widze, ze wy naprawde tak sadzicie. Brak slow, bo nie wiecie co tracicie.  :thinking:

Choc lolenka! Oddajmy sie milosci, a ci niech sobie tu siedza w samotnosci. :)

Napisane May 1, 2007, 8:40 pm Ostatnio edytowane May 1, 2007, 8:40 pm przez marcinekSB
orson91

orson91

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to orson91 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Dobra sprawa naprawde polecam:PP Zakochany cz這wiek zyje inaczej, mysli inczej, az ciezko to opisac. Podam sw鎩 obecny przyk豉d. Ucze sie w jednej szkole z dziewczyna 3 rok. Od 2 lat mamy razem angola. No i jak to kolega z kolezanka "cze嗆 co u ciebie??" i to wszystko czasem sie cos dluzej pogadalo ale nic wiecej. Az pewnego pieknego dnia na dsytkotece szkolnej jak na nia spojza貫m, ona na mnie i jak mnie cos pierdolne這 to trzyma do dzisiaj. Zakocha貫m sie tak z niczego, w u豉mku sekundy. Tego sie nie da opisac.  Mi這軼i akurat w tym momencie nie szuka貫m akurat zy這 mi sie dobrze tak jak by這:) Od tamtej pory jeste鄉y razem w sumie nie az tak d逝go bo dopiero 2,5 miecha ale jest zajebi軼ie. Nigdy bym nie powiedzial przed tym ze jestem zdolny do takich rzeczy, a mianowicie przesta貫m pic!!!!! To jest normalnie niemozliwe. Tzn nie przesta貫m ca趾owiecie ale nie mam juz takich faz ze codziennie najebany w 3 dupy i nieiwem co sie dzieje. I tak potrafi貫m przez ca造 tydzien do domu wracac zchalany. Teraz pije jak jest dobra okazja, albo tylko wtedy jak najlepszy kumpel chce pogadac to wtedy przy piwie 豉twiej sie gada:P
I niech nikt nie pierdoli ze mi這軼 nie ma sensu i ze mu nie jest potrzebna bo nie wiecie sami kiedy, jak was cos z豉pie to nie bedziecie wiedzieli na jakim 鈍iecie zyjecie:) Bedzie sie liczy陰 tylko ta jedna osoba, bedziecie chceli spedzic z nia kazda chwile, zycie bez niej bedzie sie wydawa這 puste.

Tyle mojej filozofii:) Sie kurwa rozpisa貫m. Moze niekt鏎ych to do czegos przekona:) Pozdro all:)

Napisane May 1, 2007, 9:00 pm
Matek91

Matek91

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Matek91 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Mi這嗆... Prze篡貫m jedn i mo瞠 si fajnie 篡這 jak mia貫m t osob, z kt鏎 mo積a pogada etc, ale teraz wole by wolny... Jako tak mi si mimo wszystko teraz lepiej 篡je  ;).

Napisane May 1, 2007, 9:44 pm
bragga

bragga

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to bragga zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Mi這嗆... Jak to pi瘯nie brzmi :) By豉m kiedy raz, na powa積ie zakochana i (o dziwo) z wzajemno軼i. Naprawd super sprawa. Podpisuj si pod s這wami orsona91 bo dobrze cz貫k prawi :)
Jednam mimo, to p鏦i co nie potrzebuj do szcz窷cia ch這paka. Mam dopiero 15 lat i ca貫 篡cie przede mn. "Zwi您ek" z kim w tym wieku nie ma sensu, bo jak to ma przysz這嗆?

Napisane May 1, 2007, 10:22 pm Ostatnio edytowane May 1, 2007, 11:26 pm przez bragga
Joannna

Joannna

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Joannna zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Prawdziwa jest raz w 篡ciu;) podobno:D Z w豉snego do鈍iadczenia wiem, 瞠 trzeba si porz康nie zastanowi i przemy郵e zanim si zaanga簑je w jaki zwi您ek, bo p騧niej mo積a tego nieziemsko 瘸這wa. Ale ostatnio si bardzo du穎 w moim 篡ciu zmieni這 i powiem Wam, 瞠 ta mi這軼 to pi瘯na rzecz jest  ^^)

Napisane May 1, 2007, 10:54 pm Ostatnio edytowane Jul 23, 2007, 12:05 am przez Joannna
Kroolik182

Kroolik182

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Kroolik182 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

wi瘯szo嗆 z was ale pierdoli. teraz wam do niczego druga osoba nie jest potrzebna, macie to w dupie... a w jakim filmie zobaczycie fajn dupe i w nocy marszczycie sier瘸nta - mi這嗆 platoniczna 瞠by nie by這 - to te mi這嗆. a co do drugiej osoby na jaki czas (bo nie chce m闚i w waszym przypadku, 瞠 na sta貫) to wi瘯szo嗆 z was i tak kiedy b璠zie 穎natych.

Napisane May 1, 2007, 11:23 pm
akont

akont

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to akont zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

milosc to jest choroba... psychiczna i fizyczna... wykancza od srodka... najgorzej gdy jest nieszczesliwa, nie spelniona albo platoniczna... wtedy mozna nie wytrzymac...
zwlaszcza wtedy kiedy kocha sie kogos bardzo i jest sie szczesliwym a potem ten ktos mowi ze nie wie co czuje bo nie zna milosci i boi sie tego tak okreslac... wtedy w zwiazku musi byc ktos kto kocha za dwoje...
ale czy da sie kogos pokochac tak od srodka?
byc z kims szczesliwym a potem zwatpic w swoje uczucie, powiedziec ze sie nie kocha... mozliwe wtedy jest aby ten ktos pokocha jednak po jakims czasie?
no wlasnie
MILOSC SSIE!

Napisane May 1, 2007, 11:33 pm
BreakFB

BreakFB

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to BreakFB zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

orson91 powiedzia(a):
Dobra sprawa naprawde polecam:PP Zakochany cz這wiek zyje inaczej, mysli inczej, az ciezko to opisac.
I niech nikt nie *****li ze mi這軼 nie ma sensu i ze mu nie jest potrzebna bo nie wiecie sami kiedy, jak was cos z豉pie to nie bedziecie wiedzieli na jakim 鈍iecie zyjecie:) Bedzie sie liczy陰 tylko ta jedna osoba, bedziecie chceli spedzic z nia kazda chwile, zycie bez niej bedzie sie wydawa這 puste.

Tyle mojej filozofii:) Sie ***** rozpisa貫m. Moze niekt鏎ych to do czegos przekona:) Pozdro all:)

鈍i皻e s這wa ci kt鏎zy 'sraj' na mi這嗆 mog sobie tylko tak jak powiedzia kroolik marszczy sier瘸nta takie moje zdanie...

Napisane May 1, 2007, 11:40 pm
orson91

orson91

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to orson91 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

maroone powiedzia(a):
dziewczyny chodz帷e z ch這pakiem o 9 lat od siebie starszym :|| TO NIE MIΜSC ! to szpan :O. jednym s這wem bez sensu

安iete s這wa cz這wieku, ale takie sytuacje sie zdarzaja, laska lat 15 i zarywa do kolesia lat 29 czyli cos tu jest pojebane jak dla mnie. W m這dym wieku rok r霩nicy to juz wystarczajaca r霩niaca tak mi sie zdaje. Chociaz znam pare koles 18 ona 15 i sie jakos juz chyba 2 rok trzymaja:) Ale co ty duzo m闚ic, ch這pacy lubia m這dsze, dziewczyny starszych i jak dla mnie to jest po z deka pojebane no ale r霩nie to w zyciu bywa:) Raz w sumie by貫m z m這dsza dziewczyna i powiedzialem stanowczoze ni huja wiecej tak nie ma. M這dsza sie nadaje na chwilowa przygode na jedna noc i to wszystko:P

Napisane May 2, 2007, 12:12 am
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... nast瘼na >> Odpowiedz w temacie Stw鏎z nowy temat CStw鏎z now sonde moderacja