Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Miejscówki » Miejcówka na Liściastej(Łodź)

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Miejcówka na Liściastej(Łodź)
Ksio

Ksio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ksio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wpisujcie się kto tam jedźi:) Jestem ciekaw czy jedźą tam sami kozacy czy też osoby które sie ucza lub nie sa tak dobre, jestem początkującym (Ollie i te sprawy) i troche głupio mi tam pojśc jak wszyscy wymiatają:) może kiedyś tam pójdę:) wpisujcie wasze komentarze:)

*Napisane May 5, 2007, 12:36 pm
Ksio

Ksio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ksio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Widzę że nie ma dużo osób które tam jeźdzą:) może wyjaśnię jeszcze raz o co mi chodzi,jest to miejscówka koło jakiegoś pawilonu spożywczego sa tam:rurka,boxy i chyba jakaś platforma(może coś pomyliłem:) jak ktoś tam mieszka i jeździ tam to na pewno wie o co chodzi:) czekam na komentarze

Napisane May 5, 2007, 7:15 pm
kapek94

kapek94

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kapek94 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak jest rurka i boxy to chyba nie jeżdżą tam słabi skaterzy no nie? :mad:

Napisane May 5, 2007, 7:41 pm
Ksio

Ksio

Member
Wyświetl posty

A ty gdzie zaczynałeś?? chyba gdzies trzeba zacząc no nie :mad: przecież można jeździc na takich miescówkach,przecież w skateparkach też jeźdzą poczatkujący no nie :mad:

Napisane May 5, 2007, 7:47 pm
mikisk8

mikisk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mikisk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ksio powiedział(a):
A ty gdzie zaczynałeś?? chyba gdzies trzeba zacząc no nie :mad: przecież można jeździc na takich miescówkach,przecież w skateparkach też jeźdzą poczatkujący no nie :mad:

Skoro mowisz ze poczatkujacy  jezdza w skateparkach to dla czego ty tez nie miał bys tam  isc pozatym po co sie pytasz czy jezdza tam sami wymiatacze skoro mozesz tam sam sie przejsc bez deski i obadac cała ekipe wogle temat jakis bezsensu

Napisane May 5, 2007, 8:57 pm
Timonek

Timonek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Timonek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ejejej ludzie, ale spokojnie, i nie od razu, że temat bezsensu bo jednak założył go w dobrym dziale. Więc tak, powiedz troche dokładniej w jakim rejonie znajduje się ta miejscówka, nie wiem może skojarze, a tak to.. Liściasta nie za bardzo wiem. Więc napisz w jakiej to okolicy. Dopiero będę mógł coś powiedzieć. pzdr!

Napisane May 5, 2007, 9:09 pm
Biggaller

Biggaller

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Biggaller zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Według mnie ten temat ma sens i to duży. Ja mieszkam na chojnach i też na początku nie chciałem jeździć na minrampie koło mnie bo tam wszyscy wymiatali. Kiedyś jednak jeden z wymiataczy wyczaił że też jeżdże na desce i przedstawił mnie kumplom. Nikt mnie nie wyśmiał nawet gdy zaliczyłem glebe próbując ollie w jeździe :P . Jak pojechałem na kalifornie to tam też nikt mnie nie wyśmiał a znaleźli się tacy którzy zainteresowali się mną i mnie troche podszkolili. Jak dalej nie możesz się przełamać to pamiętaj. Nie ma nawet 2% skejów wśród polskiej młodzieży. Jeździmy dlatego że chcemy się wyróżnić, chcemy i jesteśmy odrobine inni od reszty, a wszyscy (skejci) podobni do siebie. Bardziej czy mniej cechy tego typu jak szaleństwo, chęć pomocy innym, chęć poczucia adrenaliny, przyjaźń i chęć odrębności od reszty społeczeństwa są w każdym z nas. Dowodem jest choćby fakt że większość skejtów pali pije i "baku baku" jeżeli wiecie o co mi chodzi. Właśnie dlatego zawsze wśród skejtów znajdzie się ktoś lepszy kto zechce ci pomóc, a już napewno nokt cię nie wymieje.

Napisane May 5, 2007, 9:31 pm
Timonek

Timonek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Timonek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Biggaller powiedział(a):
Według mnie ten temat ma sens i to duży. Ja mieszkam na chojnach i też na początku nie chciałem jeździć na minrampie koło mnie bo tam wszyscy wymiatali. Kiedyś jednak jeden z wymiataczy wyczaił że też jeżdże na desce i przedstawił mnie kumplom. Nikt mnie nie wyśmiał nawet gdy zaliczyłem glebe próbując ollie w jeździe :P . Jak pojechałem na kalifornie to tam też nikt mnie nie wyśmiał a znaleźli się tacy którzy zainteresowali się mną i mnie troche podszkolili. Jak dalej nie możesz się przełamać to pamiętaj. Nie ma nawet 2% skejów wśród polskiej młodzieży. Jeździmy dlatego że chcemy się wyróżnić, chcemy i jesteśmy odrobine inni od reszty, a wszyscy (skejci) podobni do siebie. Bardziej czy mniej cechy tego typu jak szaleństwo, chęć pomocy innym, chęć poczucia adrenaliny, przyjaźń i chęć odrębności od reszty społeczeństwa są w każdym z nas. Dowodem jest choćby fakt że większość skejtów pali pije i "baku baku" jeżeli wiecie o co mi chodzi. Właśnie dlatego zawsze wśród skejtów znajdzie się ktoś lepszy kto zechce ci pomóc, a już napewno nokt cię nie wymieje.

Sry za oftopa ale tu w pełni popieram user'a. W zupełnosci ma racje. Pojdź obczaj tamtejszych skejtów, zagadaj, pojeździjcie razem. Nie przejmuj się jak ci coś nie wyjdzie. Nikt cię nie wyśmieje a może nawet znajdą się też tacy którzy ci pomogą. Nie bój się wychodzić do ludzi (skejtów) i jeździć razem z nimi, pamiętaj, że jak już poznasz kilku ziomków to nauka bedzię przychoidziła szybciej i jazda będzie Ci sprawiała większą przyjemność. Pozdrawiam i PRZEŁAM STRACH, NIE  BÓJ SIĘ ^^)  PS: Też jestem z Łodzi :P Pozdro!

Napisane May 5, 2007, 10:11 pm
lukhol

lukhol

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lukhol zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Pujdz tam i jeździj ja jak zaczynałem się uczyć ollie i zaliczałem gleby to nikt mnie nie wyśmiewał żaden skate (tylko takie menele które sobie przechodziły hehe). A i dajcie jakieś fotki tej mjejscówy. ^^)

Napisane May 6, 2007, 11:20 am
Ksio

Ksio

Member
Wyświetl posty

Dzięki wszystkim za pomoc:) wiem,że żaden skejt nie wyśmiewa drugiego,ale jakoś to w początkujących siedzi,trach przed lepszymi:)a co do Timonka(pytałeś się gdzie to jest:) ta miejscówka jest na Radogoszczu,wiesz może gdzie jest muzeum żydów,którzy zginęli w czasie wojny??obok tego jest wielki pomnik(troszkę wysoki :P obok tego jest też cmentarz,ogólnie Liściasta odchodzi od Zgierskiej:) jak co to pytaj dalej to wytłumaczę ci jeszcze jakoś jaśniej:) pozdro dla ciebie

Napisane May 6, 2007, 11:34 am
Nicky94

Nicky94

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Nicky94 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja tam nie byłem ale przecież nikt ci nie może zabronić jeździć tam gdzie ci się podoba. A pozatym co cie to obchodzi czy ktoś cie wyśmieje czy nie. I tak najprawdopodobniej drugi raz tych ludzi nie spotkasz>:

Napisane May 7, 2007, 9:51 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja