Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Tricki » Ollie ze schodów

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Ollie ze schodów
Gutek101

Gutek101

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gutek101 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Niewiem czemu ale na flacie tricków ucze sie bardzo szybko ale kiedy podjezdzam do schodów normalnie strach... i niemoge skoczyc. powiedzcie jak przegryźć ten strach i skoczyć

Napisane May 5, 2007, 9:50 pm
krzynowek

krzynowek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krzynowek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

normalnie :P rozpedzasz sie trick i odjezdzasz :P napoczatku Ci nie bedzie wychodzic ale jak sie przylozysz to wyjdzie.

Napisane May 5, 2007, 9:53 pm
Gutek101

Gutek101

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gutek101 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

z 4 schodow skacze na lajcie ale jak podjezdzam do 6 to odrazu strach bo sa duzo wieksze od 6

Napisane May 5, 2007, 9:57 pm
Timonek

Timonek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Timonek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Gutek101 powiedział(a):
z 4 schodow skacze na lajcie ale jak podjezdzam do 6 to odrazu strach bo sa duzo wieksze od 6

to może spróbuj stopniowo? najpierw 4, puźniej 5 i dopiero 6 :) No chyba, że masz taką sytuacje, że nie masz piątki to po prostu załóż ochraniacze i skacz z 6 aż w końcu, któregoś pięknego dnia Ci wyjdzie. Pozdrawiam!

Napisane May 5, 2007, 10:22 pm Ostatnio edytowane May 5, 2007, 10:23 pm przez Timonek
Pisaczow92

Pisaczow92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Pisaczow92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie wiem może zamknij oczy ;]

Napisane May 5, 2007, 10:37 pm
flipskater

flipskater

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to flipskater zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja mam podobny sposób jaki podał  Timonek -próbuje po kolei i staram się nie myslec w ogóle o tym że mam przed sobą schodki,po prostu jadę szybko i zwykłe ollie gdy zaczne się zbliżać do końca ^^)

Napisane May 5, 2007, 10:44 pm
johnny16

johnny16

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to johnny16 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mam taka sytuacje ze tylko 5 schodow mam wiec o stopniowej nauce nie ma mowy. zaczelem od razu od 5 i moja rada jest taka ze rozpedzasz sie i skaczesz. pewnie na poczatku bedziesz dygal zladowac i decka bedziesz wykopywal (przynajmniej ja tak mialem). w pierwszy dzien zladowalem olke ze schodow moze za 20 razem.

Napisane May 5, 2007, 10:53 pm
Destrag92

Destrag92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Destrag92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a ja mam tak ze mam 3 schodki a nastepne po  tych to 8 schodkow  :O i nie wiem ale nie dlugo chyba sprobuje z nich skoczyc ;)

Napisane May 6, 2007, 10:12 am
kapek94

kapek94

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kapek94 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Pisaczow92 powiedział(a):
Nie wiem może zamknij oczy ;]

bardzo mu tym pomogłeś <zal>

@topic
Myśl o czymś przyjemnym..

Napisane May 6, 2007, 10:14 am
Grucha12

Grucha12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Grucha12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

naoglndaj sie mullena i innych:P wlacz mp3 z zajefajna muza i skocz (moze ja jeszcze z 6 nie skacze ale to dziala ;])

Napisane May 6, 2007, 10:45 am
lukhol

lukhol

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lukhol zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No po prostu rozpędzasz się i ollie z 6 to raczej skoczysz i nic ci się nie stanie. Ja mam taki problem przy długich 7.

Napisane May 6, 2007, 11:04 am
finger13

finger13

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to finger13 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Gutek101 powiedział(a):

mam to samo....6 juz nie skocze...sluchaj moim zdaniem zrob tak

Na pcozatku jazdy idz na te 4schody....poskakaj z 10razy tak zebys nabral pewnosci a potem postaraj sie z 6 wyobrazajac ze to wlasnie te 4

Napisane May 6, 2007, 11:21 am
niko

niko

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to niko zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dokładnie tak jak mówi finger13. Skacz z 4 az bedziesz to robil bez najmniejszego strachu i odrazu idz na 6. Staraj sie nie zatrzymywac, nie wyrzucac deski tylko zladowac za pierwszym. Bo pozniej bedzie ci trudniej. elo

Napisane May 6, 2007, 12:12 pm
Gutek101

Gutek101

Member
Wyświetl posty

z 5 też skoczyłem tyle że mam z nich strach bo jak wylądowałem bylem prawie na słupie:D

Napisane May 6, 2007, 12:30 pm
stopro8719

stopro8719

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to stopro8719 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no wlasnie mam ten sam problem..ostatnio skakałem 3 schody, dzisiaj chciałem skoczyc z 5..i wiem jaki blad robie wszystko doskonale wiem jak zrobic...Wyskakuje i robie wysokie ollie deksa leci mi pod nogami ale gdy juz jest moment ladowania wypycham deske do przodu(sorry za Ot, ale po co mam zakladac nowy temat"jak skleic ollie z 5"skoro juz jest taki temat.
Oczywiscie wiem ze moim problemem jest strach.. ale  wcale tego nie odczuwam tak jakbym sie bał... po prostu nie moge wyladowac..Pomocy!!;]

Napisane May 6, 2007, 2:14 pm
Miza16

Miza16

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Miza16 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Znajdzcie jakieś schody z kawałkiem trawy obok i skaczcie na trawnik. Jak już sie przełamiecie to podjedźcie normalnie i spróbujcie skoczyć. Strach to jest normalna rzecz, ja jeżdżę ok. 3 lat a boję sie skakać z 6 schodów :) Aleto i tak z czasem samo mija  ;) Powodzenia w nauce

Napisane May 6, 2007, 2:29 pm
stopro8719

stopro8719

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to stopro8719 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dzieki... nie wiem poszukam cos takiego.. wiesz ja jeżdze ok 7 miesiecy i dosc szybko sie ucze wiec wydaje mi sie ze te schody powinienem skoczyc w maju;p

Napisane May 6, 2007, 2:31 pm
Skejt13n

Skejt13n

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Skejt13n zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

to jest proste rub olie i następnie ciągni ciało do przodu

Napisane May 7, 2007, 6:28 pm
YezQsk8

YezQsk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to YezQsk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a ja mam tak ze boje sie czworki ale szostki juz nie xD jest dobrze xDD :cyclops:

Napisane May 7, 2007, 9:15 pm
Meddy

Meddy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Meddy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja starchu nie mam tylko nigdy ladnac nie moge normalnie deska wylatuje z pod nóg i to problem bo skakac to i moze z 20 ale londac to nigdy :p

Napisane May 7, 2007, 9:31 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja