Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Tricki » Ollie ze schodów

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Ollie ze schodów
Gutek101

Gutek101

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gutek101 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Niewiem czemu ale na flacie tricków ucze sie bardzo szybko ale kiedy podjezdzam do schodów normalnie strach... i niemoge skoczyc. powiedzcie jak przegryźć ten strach i skoczyć

Napisane May 5, 2007, 9:50 pm
Lalo

Lalo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lalo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja najpierw skacze a potem mysle co bedzie, wyglada to tak, 1-2 przymiarki i jade, robie ollie zwykle nie udane (zalezy jakie schody) i laduje, potem mowie sobie o juz jest dobrze teraz tylko moze byc lepiej jade siup laduje i wszystko super

Napisane May 7, 2007, 10:18 pm
SAchuck

SAchuck

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SAchuck zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No ja np. nie zeskoczę za ch..ja z 3ch schodków, ZA NIC! Mam jakąś barierę, którą muszę przełamać. Skacze już przez 2 decki położone poziomo, ale z trzech małych schodków za nic za nic. Ale jeżdżę 1.5 miecha, więc jeszcze sie wyćwiczy ;)

Napisane May 8, 2007, 9:48 pm Ostatnio edytowane May 8, 2007, 9:51 pm przez SAchuck
bartekmann

bartekmann

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bartekmann zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Musisz znaleźć sposób. Strach to tylko mechanizm obronny.

Napisane May 9, 2007, 2:28 pm
PrzemoSB

PrzemoSB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to PrzemoSB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

naucz się dobrze robić tricki z mniejszych schodów,np. flip z 2.

Zdrówko!

Napisane May 12, 2007, 8:22 pm
skaTe93

skaTe93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skaTe93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Pisaczow92 powiedział(a):
Nie wiem może zamknij oczy ;]

no to chyba zły pomysł :|
ale dawajcie więcej pomysłów ..bo ja mam ten sam problem.. :D ale mówicie jak technicznie ollie robic.. bo że trzeba się przełamać i skupić- to wiem :D

ps. ser :D

Napisane May 12, 2007, 8:33 pm Ostatnio edytowane May 12, 2007, 8:34 pm przez skaTe93
Timbo

Timbo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Timbo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

trudno walić to heh poprostu wystarczy polecieć i nie myśl o tym zy się coś stanie czy nie LEEEEEEEEEć!
PZDR.

Napisane May 12, 2007, 11:09 pm
Kamileeek1

Kamileeek1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kamileeek1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

pomyśl sobie ze czegoś takiego jak strach i blokada wewnętrzna nie ma i skocz ja sie tak nauczyłem nie tylko ze schodami to bardzo pomaga ;)

Napisane May 12, 2007, 11:25 pm
Gutek101

Gutek101

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gutek101 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No to może przez mojego taila niemoge skoczyc? jest bardzo oszczerbiony i żadko dotyka ziemii:D

Napisane May 13, 2007, 8:15 am
Lavid

Lavid

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lavid zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja zabardzo nie mam z tym problemu najbardziej przy skoku boje sie o deske że mi pójdze ale jakiś tam strach zawsze jest

Napisane May 13, 2007, 12:41 pm
Seeth

Seeth

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Seeth zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Musisz opanować ollie na każdej powierzchni. Potem po prostu katuj te schody aż do skutku. Pamiętaj trening czyni mistrza. Za którymś razem powinno ci już wyjść.

Napisane May 13, 2007, 1:20 pm
miniu993

miniu993

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to miniu993 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja probuje z 3 i sie cykam bo dojazdu prawie nema a tobie to napewno nieradze oczu zamykac

Napisane May 13, 2007, 1:21 pm
portfelik

portfelik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to portfelik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mialem inny problem. skakalem z dowolnej liczby schodow ale deska odlatywala mi z nog. po prostu zeskakiwalem z niej. trzeba zaczac od malych schodow i skupic sie na tym. nie nalezy myslec o niczym innym tylko o tricku. jesli podjezdzamy do jakichs nieskakanych przez nas schodow z mysla ktory odcinek mody na sukces dzis leci albo czy frytka pojdzie do innego reality show to se mozemy dac juz spokoj...

Napisane May 13, 2007, 1:33 pm
Qba007

Qba007

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Qba007 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dokładnie tak jak mówi mój rudzki kolega partfelik.
mysl o tricku a bedzie dobrze...
a najpierw poskacz na samych nogach ztych schodow

Napisane May 13, 2007, 2:58 pm
Bulak

Bulak

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Bulak zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Timonek powiedział(a):
Gutek101 powiedział(a):
z 4 schodow skacze na lajcie ale jak podjezdzam do 6 to odrazu strach bo sa duzo wieksze od 6

to może spróbuj stopniowo? najpierw 4, puźniej 5 i dopiero 6 :) No chyba, że masz taką sytuacje, że nie masz piątki to po prostu załóż ochraniacze i skacz z 6 aż w końcu, któregoś pięknego dnia Ci wyjdzie. Pozdrawiam!

hmm mi sie wydaje że on ma inny problem. jakby skoczył to najprawdopodobniej by mu wyszło, tylko boi sie spróbować.

dobrze godom?
:D

Napisane May 13, 2007, 3:04 pm
krzynowek

krzynowek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krzynowek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Bulak powiedział(a):
Timonek powiedział(a):
Gutek101 powiedział(a):
z 4 schodow skacze na lajcie ale jak podjezdzam do 6 to odrazu strach bo sa duzo wieksze od 6

to może spróbuj stopniowo? najpierw 4, puźniej 5 i dopiero 6 :) No chyba, że masz taką sytuacje, że nie masz piątki to po prostu załóż ochraniacze i skacz z 6 aż w końcu, któregoś pięknego dnia Ci wyjdzie. Pozdrawiam!

hmm mi sie wydaje że on ma inny problem. jakby skoczył to najprawdopodobniej by mu wyszło, tylko boi sie spróbować.

dobrze godom?
:D

strach... 6 schodow to nie jest malo. sam bym sie bal. troche wiary w siebie i troche odwagi i bym sprobowal. sprobuj skoczyc te schody :P najwyzej sie wywalisz :)

Napisane May 13, 2007, 3:17 pm
Robaaal

Robaaal

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Robaaal zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Cytuj:
najwyzej sie wywalisz 

Najwyzej skrecisz kostke i nie bedziesz mogl jezdzic 4 miechy

Napisane May 13, 2007, 3:22 pm Ostatnio edytowane May 13, 2007, 3:23 pm przez Robaaal
kryka16

kryka16

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kryka16 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

podjedz pod te schody i skocz. jak bedziesz myslal o glebie to wogule sie nie wybijesz

Napisane May 13, 2007, 8:52 pm Ostatnio edytowane May 13, 2007, 8:54 pm przez kryka16
FilipPzn

FilipPzn

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to FilipPzn zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wszystko tkwi w psychice.
Początkowo zaczynaj od 2-3 schodów, a później przerzucaj się na większe wysokości. ;)

Napisane May 13, 2007, 9:19 pm
pringelss

pringelss

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pringelss zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Też miałem taką sytuację z 3 schodków skakałem normalnie na luzie... Gdy chciałem zeskoczyć z 4 to już inna sprawa rozpędzałem się deska zostawała a ja sam skakałem... później robiłem tak że deska się obracała i latała no i w końcu się udało :P kiedyś dodam gifa jak to w końcu skleiłem.

*Napisane May 15, 2007, 8:25 am
Karnaz

Karnaz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karnaz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

pomyśl sobie że to tylko drop tylko olke musisz wyciągnac . a poza tym na słupie chyba sie nie zabijesz (no chyba że jedziesz szybko ale do 5 nie trzeba mega rozpędu) . Spox skleisz. Ja też mam stracha przed jedna czwórką bo odjazd jest wątpliwy . Zduszisz

Napisane May 15, 2007, 1:50 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja