Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Pozostałe » Loga na gripie :)

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Loga na gripie :), ...zdjęcia/opisy
skateblade

skateblade

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skateblade zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witam
Na wstępie: WYSZUKIWARKA NIE ZNALAZŁA PODOBNEGO TEMATU W DZIALE SKATEBOARD.

Czy robicie loga na gripie swojej deskorolki ?
Jeśli tak, to jakie i gdzie ?

Ja mam logo planB na przednich śrubkach i napis Wroclove (czyt. Wroclaw ).
W poprzedniej desce miałem logo c1rca w miejscu gdzie kłade przednią nogę na kickflipa  ^^)

Mile widziane zdjęcia...
Cya

*Napisane May 8, 2007, 9:21 pm
Aerox

Aerox

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Aerox zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mysle ze loga fajnie tylko ze nisza przyczepnasc nog do gripu chyba ze wycinasz ale przeste dziury w gripie sa wydaje mi sie ze bedzie sie but zdzieral

Napisane May 8, 2007, 9:28 pm
Tomuss95

Tomuss95

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Tomuss95 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zrobione sprayem logo c1rca od szblonu , przekreslony znak anarchii zrobiony korektorem.elO

Napisane May 8, 2007, 9:39 pm
BigGreen

BigGreen

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BigGreen zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie naklejaj nic na grip i nie wycinaj w nim nic , przez to szybciej się rozwali i będziesz musiał zmienić . Poza tym triki będą gorzej ci wychodziły bo będziesz miał gorsze zaczepienie i noga będzie się ślizgała .

więc to głupota moim zdaniem

Napisane May 8, 2007, 9:44 pm
PatrykM

PatrykM

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to PatrykM zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja nic nie robie w gripie bo jest gorszpa przyczepnoc i gorzej sie tricki robi a na wygladzie mi nie zalezy sam czarny tez ladnie wyglada :)

Napisane May 8, 2007, 9:49 pm
kozi1991

kozi1991

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kozi1991 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

BigGreen powiedział(a):
nie naklejaj nic na grip i nie wycinaj w nim nic , przez to szybciej się rozwali i będziesz musiał zmienić . Poza tym triki będą gorzej ci wychodziły bo będziesz miał gorsze zaczepienie i noga będzie się ślizgała .

bzdury gadasz!
ja mam na gripie 8 znaczkow fallena, logo naszego teamu (Splif Team) 2 Jim Greco hummers i 2 emerica:D wszystko ladnie poukladane i odbite bialym sprayem:D

Napisane May 8, 2007, 9:50 pm
elsajan

elsajan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to elsajan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ale piepszycie z ta przyczepnoscia i gorzej wychodzonymi trickami, a szablony albo jak ktos wycina na gripie cos to nei jest dla wygladu tylko dla oznaczenia taila

Napisane May 8, 2007, 10:02 pm
skateblade

skateblade

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skateblade zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

PatrykM powiedział(a):
ja nic nie robie w gripie bo jest gorszpa przyczepnoc i gorzej sie tricki robi

....co ma przyczepność do zrobionego sprayem loga na gripie ?
Wiadomo, spray zawiera wode, ale bez przesady... przecież wiadomo że logo na gripie robi się z większej odległości i nie wciskając spray na chama tylko raz, leciutko, jak będziesz jeździł tym sprayem po szablonie to będziesz miał tyle farby na gripie że to ci będzie cały dzień schło... i dopiero wtedy możemy mówić o słabszej przyczepności.

Ps. Właśnie zaskoczyłem pomysłem na zrobienie sobie dokładnie calutkiego gripu w malusieńkie loga PlanB  ^^)
Szablon planB to straszna prościzna, bo to chyba najłatwiejsze skateboardowe logo do wycięcia.

A żeby zrobić taki malutki szablon, potrzeba:

-Karton( taki po bloku technicznym)
-Nożyczki
-Długopis/ołówek
-linijka
-DZIURKACZ

...Później to już wiadomo co robimy...  ^^)

Napisane May 9, 2007, 1:08 pm
ogurki

ogurki

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ogurki zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a co sadzicie o tym?? >>GRIP DEMOLITION<<

Napisane May 9, 2007, 2:05 pm
bartekmann

bartekmann

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bartekmann zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

BigGreen powiedział(a):

Pewnie nigdy nie miałeś, bo tak wcale nie jest. Wiem, bo sam tak robię. Można też wziąźć tekturę wyciąć pożądany kształt, położyć na gripie i sprayem dokończyć, no i oczywiście zdjąć tekturę :rolleyes:

Napisane May 9, 2007, 2:13 pm
pizzojad

pizzojad

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pizzojad zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ogurki powiedział(a):

Ja sobie dawniej sam wycinałem takie rzeczy...miałem (nie chwaląc się) bardzo ładne DC logo z paskiem, blinda, BAM gdzie A było anarchią i pare innych, ale mi przeszło

Napisane May 9, 2007, 2:14 pm
pawel23

pawel23

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pawel23 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja pomazalem calutki grip sprayem i faktycznie przyczepnosc jest duzo slabsza, ale takie jedno czy dwa male loga nie powinny zaszkodzic ;)

Napisane May 9, 2007, 2:27 pm
johnny1

johnny1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to johnny1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mam jeszcze w zapasie grip elementa (taki z napisem bam margera i nietoperzami fioletowymi) ale mialem tez jessupa wiec nakleilem go :) nie bylem pewny co do jakosci elementa ale mam go i nastepnym razem nakleje, jak bede chcial z logiem miec ;) posdro

Napisane May 9, 2007, 3:22 pm
Lalo

Lalo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lalo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ogurki powiedział(a):

grip bardzo dobry, świetna przyczepnosc ale buty strasznie szybko sie scieraja

co do tematu to na gripie mam jedynie logo fallena na środku decka dla zaznaczenia taila

Napisane May 9, 2007, 3:43 pm
zetaf

zetaf

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zetaf zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hmm aktualnie mam dwa napisy korektorem na desce "sk8 or die" i taki jeden ze strzałką żebym wiedział któro to przód "go skate" a poprzednio miałem heartagram troche wyżej i na prawo od tylnego trucka

Napisane May 9, 2007, 3:51 pm
lookas

lookas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lookas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mam logo zoo yorka przed tylnimi śrubami, fotki- brak, a nie chce mi sie robić xD

Napisane May 9, 2007, 3:59 pm
WITOLDO

WITOLDO

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to WITOLDO zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja sobie czerwoną farbką napisałem WIT Stwosz hehe :)  :P

Napisane May 9, 2007, 5:02 pm
abram91

abram91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to abram91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dla mnie jakieś loga są bez sensu no jedynie jakiiś mały szablon sprayem(ewntualnie)

Napisane May 9, 2007, 5:18 pm
Adik93

Adik93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Adik93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja całą deske potraktowałem złotym sprayem i przyczepność jest mniej więcej taka sama. Na poprzednim blacie miałem logo wirage teamu ^^)

Napisane May 9, 2007, 9:52 pm
kozi1991

kozi1991

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kozi1991 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

http://img58.imageshack.us/img58/3425/deskacs6.th.jpg
bede 1szy ktory pokaze swoj grip :)

Napisane May 9, 2007, 9:59 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja