Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Sprzęt » Decki Scandal

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Decki Scandal, Miał ktos?
Adik93

Adik93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Adik93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Chciałem sie zapytać czy sa lekkie, wytrzymałe i warte kupna? prosiłbym o wypowiedzi osób, które na nich jeździły.

Dodany

Napisane May 13, 2007, 2:36 pm Ostatnio edytowane Apr 26, 2008, 9:47 am przez bydlak
skateblade

skateblade

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skateblade zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

We wrocławiu scandale zrobiły furrore.
Wszyscy na nich jeżdżą i nikt nie narzeka, scandale są zajebiste !
Dostępne w 2 rozmiarach 19 & 19.5cm
W skateshopie scandal schodzą jak ciepłe bułeczki, a najlepsze jest to że są dość tanie, bo jedyne 150zł.
Nie zastanawiać się, kupować scandale.

Napisane May 13, 2007, 8:20 pm
MinioX

MinioX

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MinioX zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

skateblade: chyba się pomyliles. Są 19 i 20 cm. Osobiście jeżdże jakies 2 tygodnie na blacie 19cm i uważam że jest świetny. Dużo moich kumpli mialo ten sam blat i też byli zadowoleni (niektorzy dalej są) :) Są to tanie blaty więc nie ma sie co zastanawiac. Kupuj.

Napisane May 13, 2007, 9:04 pm
kamilek14

kamilek14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kamilek14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Skateblade po pierwsze Scandale są 19 cm i 20 cm , po drugie są po 140 zł po trzecie nie powiedziałbym że wszyscy są z nich zadowolenii. Podobno wszystkim łamie się tail w tym samym miejscu (często na flacie). Sam mam Scandala (19 cm) i jestem z niego bardzo zadowolony. Dobry pop. Jak na razie leciutko porozwarstwiał sie po bokach ale już troche go mam. Sądzę że albo Scaldale są dobre co do ceny albo ja natrafiłem na jakąś dobrą sztukę.:P

Pozdro

Napisane May 20, 2007, 9:59 pm
acmeone

acmeone

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to acmeone zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kamilek14 powiedział(a):
Skateblade po pierwsze Scandale są 19 cm i 20 cm , po drugie są po 140 zł po trzecie nie powiedziałbym że wszyscy są z nich zadowolenii. Podobno wszystkim łamie się tail w tym samym miejscu (często na flacie). Sam mam Scandala (19 cm) i jestem z niego bardzo zadowolony. Dobry pop. Jak na razie leciutko porozwarstwiał sie po bokach ale już troche go mam. Sądzę że albo Scaldale są dobre co do ceny albo ja natrafiłem na jakąś dobrą sztukę.:P

Pozdro

scandale sa 19, 19,5 i 20.

139zł + papier za free ; )
czyli za 139zł jest deskorolka odrazu z papierem:D dobry interes
poza tym polecam te deski:D

Napisane Dec 30, 2007, 8:22 pm
Onra

Onra

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Onra zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

scandale poleca dużo osob kupuje ja też miałem sa bardzo fajne:D
Fajnie sie skacze na nich!

Napisane Jan 5, 2008, 6:54 pm Ostatnio edytowane Jan 5, 2008, 6:54 pm przez Onra
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja