Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Graffiti » Zlecenia

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Zlecenia
Erat0

Erat0

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Erat0 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Miejsce na wszlekie zlecenia graffiti.
Najlepiej podać:
miasto lub chociaz województwo,
jakies namiary
i krótki opis o co chodzi.

No tak, żeby był porządek ład i żeby było przejrzyście! :)

Writerzy:
Nie umieszczamy ogłoszeń reklamujących i polecających Nas lub kolegów tylko indywidualnie odpowiadamy na konkretne Ogłoszenia.

Miło bedzie jeśli autorzy ogłoszeń po ich realizacji czyli gdy przestaną być aktualne wpadną tu gościnnie i je usuną (;

Powodzenia, i miłej zabawy...

Napisane May 13, 2007, 4:47 pm Ostatnio edytowane Feb 3, 2008, 11:30 am przez wRiTer_Ka
szny

szny

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to szny zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zlecę wykonanie graffiti na ścianie w pokoju o wymiarach ok. 1,90x1,90m.
Lokalizacja Kraków.
Kontakt: paulina.stepien@chello.pl

Napisane Aug 15, 2008, 3:31 pm
k06ut

k06ut

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to k06ut zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

siema mam ogromna prosbe do osoby posiadajacej talent  sztuki graffiti  :P a konkretnie chodzi o narysowanie logo klanu =WM= co oznacza wladcy much  B) klan zrzesza fanow BF2 i CSS moze to byc sam szkic =WM= mam nadzieje ze ktos sie zlituje autograf mile widziany i tak wogule to prozba trzeba sobie pomagac nie :cyclops: na ewentualne porozumienie lub skan czekam na k06ut@wp.pl z gory dzieki wszystkim i pozdro nara

*Napisane Sep 2, 2008, 3:20 pm
wiewior23

wiewior23

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wiewior23 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Potrzebuje zrobić 15 metrowy napis na terenie Krynicy Zdrój oczywiście legal

Kontakt
gg: 1072082
tel: 660752773

Napisane Sep 9, 2008, 6:59 pm
Sixnine

Sixnine

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sixnine zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zlecę wykonanie graffiti w mieszkaniu. Ściana 400x260 - Łódź. Temat "street". Kontakt na sixnine@gazeta.pl

Napisane Sep 28, 2008, 11:04 pm
Stanius

Stanius

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Stanius zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witam,

poszukuję kogoś kto trudni się sztuką graffiti,
zlecenie bardzo małe, do wykonania najszybciej koniec listopada
w Warszawie
dwa rysunki o wymiarach
1 - 100cmx200cm
2 - 200cmx200cm

1- naga kobieta odwrócona tyłem z rodzaju Manga
2- silnik samochodowy V8

Jeśli ktoś jest chętny, prośba o podesłanie projektu i ceny za wykonanie.
stanius@o2.pl

Za wszelką pomoc z góry dzięki
Pozdrawiam

Napisane Oct 24, 2008, 7:19 pm
groszki

groszki

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to groszki zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

szukam kogoś kto namaluje grafiti reklamowe; Warszawa, jeden segment na warszawskich wyścigach; pokryje koszt materiałów; oczekuje gwarancji, że graf nie zniknie po tygodniu

Napisane Nov 3, 2008, 3:54 pm
kamel003

kamel003

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kamel003 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witam
szukam kogoś kto namaluje ludzika z markerem (tzn pistoletem do pauntballu) odrazu wyjasniam ze chodzi o grafike na bluze najlepiej gdyby to bylo w corelu ale skan w bd rozdzielczosci tez moze byc co do czego to mysle ze sie dogadamy
kontakt
gg:7586370
kom: 662429698

Napisane Nov 6, 2008, 11:36 am Ostatnio edytowane Nov 6, 2008, 11:41 am przez kamel003
tsunami1906

tsunami1906

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to tsunami1906 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witam.

Poszukuję graficiarza do pomocy w wykonaniu dość skomplikowanego projektu. W grę wchodzi współpraca z inną osobą. Pokrywamy wszystkie koszty i służymy pomocą.
Poszukiwana osoba z Zagłębia Dąbrowskiego, najlepiej z Dąbrowy Górniczej lub okolic.

Kontakt:
gg: 5274578
mail: tsunami.pl@gmail.com

Napisane Nov 13, 2008, 9:01 pm
Karlq

Karlq

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karlq zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

:rolleyes:Prośba bardzo głupia,ale co mi tam zapytam.Czy Mogł by mi ktoś narysować graffiti na kartce (Tak żeby było napisane Karl ) potem seskanować i wysłać na email :
karoleqq2@o2.pl Z góry dziekuje i prosze:D

*Napisane Nov 25, 2008, 6:31 pm
ach21

ach21

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ach21 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Legalne graffiti  w Krakowie – zapraszamy
Zapraszamy wszystkich chętnych grafficiarzy do legalnego wyżycia się artystycznie, na nowo powstającej hali paintball’owej. Hala znajduje się przy centrum M1, ul. Centralna 53.

Michał Korzeniak
tel. 668 626 388 lub mail rywalizacja@rywalizacja.com.pl

Napisane Nov 30, 2008, 9:58 pm
mrbcn

mrbcn

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mrbcn zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witam,

poszukuję osoby z Warszawy, która wykona niewielką pracę - sprawa dość specyficzna, chodzi o odświeżenie, rekonstrukcję już istniejącego napisu na murze z cegły, przy pomocy dość szerokiego pędzla i białej farby. Warunki do uzgodnienia - proszę o kontakt na meil mrbcn[małpa]o2.pl.

Pozdrawiam

Napisane Dec 8, 2008, 12:12 am
konrad2271

konrad2271

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to konrad2271 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Elo
Poszukuję zdolnego graficiarza króry zrobił by mi na ścianie w pokoju graffiti ^^.
Niestety nie mam pomysłu jak ma wyglądać. Macie może jakieś swoje prace, szkice (na kartce albo na kompie ) jak byście mogli pokazać co byście mi proponowali do pokoju to był bym wdzięczny. Oczywiście wynagrodzę kogoś za to pieniędzmi ^^. Ile byście chcieli za graffiti? Nie licząc farb...

Elo elo

Napisane Dec 16, 2008, 1:28 pm
konrad2271

konrad2271

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to konrad2271 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dolny śląsk ^^ Jakieś 50km od legnicy 100km od wrocławia. dokłądnie bolesławiec

NIEAKTUALNE

Napisane Dec 16, 2008, 3:10 pm Ostatnio edytowane Dec 16, 2008, 8:40 pm przez konrad2271
shadow14

shadow14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to shadow14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Hej !
Planuję remont pokoju i malowanie ścian i bardzo potrzebuję grafficiarza z Gliwic który zwizualizuje kilka moich pomysłów na ścianach :) Na dzień dzisiejszy jest to:  głowa i ręce kolesia z mikrofonem śpiewającego i kilka słów z piosenki (chodzi mi o wokaliste LP) a 2 : tancząca break'a dziewczyna/chłopak. Koszty pokrywam. Bardzo proszę o kontakt na gg lub maila !!

Napisane Dec 19, 2008, 9:54 pm
macias2

macias2

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to macias2 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

bolesławiec piekne miasto. tylko scena troche biedna. bardzo malo osob maluje. wogole watpie ze ktos podejmie sie tego wlasnie przez to forum.

Napisane Jan 11, 2009, 12:29 pm
kostuha

kostuha

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kostuha zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witam!
Mam ogromną prośbę o samo zaprojektowanie graffiti (niestety sam nie posiadam takiego talentu), które chciałbym umieścić na billboardzie z przesłaniem dla osoby na której bardzo mi zależy, dla której warto zrobić niewiarygodne rzeczy:) Wstępnie chciałbym aby była miła karykatura tej osoby, a tle rzeczy które ją bardzo interesują czyli myślałem o samolocie i meczecie. Zainteresowanych pomocą zapraszam na maila: kostuha@gmail.com , bądź gg 5048295.
Dziękuję i pozdrawiam
kostuha

*Napisane Jan 16, 2009, 3:09 pm
morieris

morieris

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to morieris zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witam ;) Trafilem na to forum gdyż poszukuje osoby która podjela by sie pomalowania mojego samochodu, oto projekt:

http://img3.imageshack.us/img3/8594/camoglebalx7.th.jpg

Poszukuje osoby z Warszawy. W zwiazku z tym chcialbym sie dowiedziec czy ktoś moglby sie tego podjac, jaki był by koszt malowania i farby (spray) oraz czy wyrobil by sie zeby to zrobic przed 1 maja :] - deadline :D

Osoby chętnie proszę o kontakt na maila morieris@op.pl

Napisane Feb 17, 2009, 7:14 pm
wigor

wigor

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wigor zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

groszki powiedział(a):
szukam kogoś kto namaluje grafiti reklamowe; Warszawa, jeden segment na warszawskich wyścigach; pokryje koszt materiałów; oczekuje gwarancji, że graf nie zniknie po tygodniu

czy to nie ten graf na wyścigach "warszawska norma" z pałacem kultury w tle?

Napisane Feb 19, 2009, 4:24 pm
dikos

dikos

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dikos zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witam szukam chętnego na pomalowanie moto  okolice Rybnika Katowic zainteresowani gg 8488436

Napisane Mar 2, 2009, 2:22 am
keias

keias

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to keias zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

"Writerzy:
Nie umieszczamy ogłoszeń reklamujących i polecających Nas lub kolegów tylko indywidualnie odpowiadamy na konkretne Ogłoszenia. "                                                          bo inne tego typu znikały po 1 dniu :(

Napisane Mar 11, 2009, 11:53 am
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja