Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » Jak to jest zrobione?

Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Jak to jest zrobione?, Program na Discovery... Oglądasz?
akal93

akal93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to akal93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak w tytule, temat jest poświęcony programowi popularno-naukowemu "Jak to jest zrobione?", "How it is made?", jest on wyświetlany na Discovery.
Mnie ten program bardzo zaciekawił, pokazuje jak się robi wiele ciekawych rzeczy...

Sam ściągnąłem już 66 odcinków - czyli wszystkie możliwe, które na razie znalazłem na sieci =].

Polecam, Akal93
do modów: w naszej ukochanej portalowej wyszukiwarce nic nie znalazłem, jeżeli jest taki temat proszę o usunięcie.

Napisane May 16, 2007, 4:59 pm
Gruszku

Gruszku

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gruszku zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No to muszę przyznać, że niezły programik. Widziałem do tej pory jak robili ciasteczki marshmallow, chrupki, chipsy i jeszcze coś. Nieźle wciąga. A takiego tematu zapewne jeszcze nie było to się nie musisz martwić :)

Napisane May 16, 2007, 5:06 pm
Wojtass

Wojtass

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wojtass zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja oglądam w tv niemalże każdy odcinek. Niektóre nawet 2-3 razy bo często powtarzają hehe a ja tylko ogląam ten kanał.  ^^)

Napisane May 16, 2007, 5:07 pm
mikendy

mikendy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mikendy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wg. mnie najlepszy program na discovery, widzialem juz pelno odcinków, jest super!

Napisane May 16, 2007, 5:09 pm
Piecha1

Piecha1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Piecha1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja jeszcze nie widziałem musze obejrzec.A o której leci ??

Napisane May 16, 2007, 5:19 pm
mikendy

mikendy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mikendy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wojtass powiedział(a):
od 20.00 do 21.00

Od Poniedziaku do piątku xD

Napisane May 16, 2007, 5:27 pm
MANIEK000

MANIEK000

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MANIEK000 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Fajny serial dużo można sie dowiedzieć xD
pzDr

Napisane May 16, 2007, 5:53 pm
murzin

murzin

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to murzin zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ciekawe ciekawe ;] widziałem juz sporo tego i mi sie bardzo podoba ;] Kiedys (ale nie wiem czy w tym programie) ogladałem jak chinczyki klepia noze do sushi, to jest az dziwne  ^^) jak jakas swieta rzecz :p ale sa zaj******e ostre :P

Napisane May 16, 2007, 6:11 pm
dociek

dociek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dociek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hah swietny program.. ja akurat trafilam jak trumny robili  ;) i asfalt.. i worki... wszystkie juz chyba odcinki ogladalam.. ale nei zgodze sie ze jest to najlepszy program nic nie przebije amerykanskiego choppera czy jak to sie tam pisze :D :)

Napisane May 16, 2007, 6:17 pm
akal93

akal93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to akal93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

skaTe93 powiedział(a):
kurde a ja nie mam discovery..

a załuje bo zajebiste programy tam lecą...

Ja też nie mam kablówki, u brata obejrzałem parę odcinków, w necie na video.google.pl i mi się spodobało, więc zacząłem ściągać =]

Napisane May 16, 2007, 8:05 pm
pawel23

pawel23

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pawel23 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

widziałem odcinek jak robia blaty do desek^^) program jest super i wogule chyba jeden 
na lepszych na discovery polecam jeszcze program "historie wielkich zbrodni":P

Napisane May 16, 2007, 8:58 pm
Pisaczow92

Pisaczow92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Pisaczow92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Fajniutki program ;] Juz wiem jak sie robi to "świństwo" frytki ;P
Najlepszy na discovery channel obok Brainiaca oczywiście;]

Napisane May 16, 2007, 10:43 pm
raziel1993

raziel1993

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to raziel1993 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

uuuu. Kocham ten program.
Najbardziej lubią A dama bo często odwala, ale do Jamiego ( nie wiem jak sie pisze) nic nie mam.

Najlepszy odcinek był jak fasolę przy muzyce hodowali.

Heavy metal the best :)))

Napisane Jul 1, 2009, 10:58 pm
Bl4zej

Bl4zej

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Bl4zej zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Fajne, ale przy brainiac'u i tak wymięka :)

Napisane Jul 1, 2009, 11:02 pm
Hawk-Master

Hawk-Master

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Hawk-Master zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Chłopaki... pomyliliście programy. Tutaj mówimy o "Jak to jest zrobione?", a nie "Pogromcy mitów" ...

Napisane Jul 1, 2009, 11:05 pm
mRCyC

mRCyC

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mRCyC zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

raziel1993 powiedział(a):
uuuu. Kocham ten program.
Najbardziej lubią A dama bo często odwala, ale do Jamiego ( nie wiem jak sie pisze) nic nie mam.

Najlepszy odcinek był jak fasolę przy muzyce hodowali.

Heavy metal the best :)))

Chyba Ci się programy pomyliły. ;o

Napisane Jul 1, 2009, 11:11 pm
zabir

zabir

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zabir zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no program konkretny :D

ulubiony odcinek jak elektryki robili ^^.

a z tych taki programow to polecam jeszcze

pogromców, brainiac, smash lab, szkoła przetrwania[ulubiony :)]

Napisane Jul 1, 2009, 11:16 pm
tadam

tadam

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to tadam zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Na początku jarałem się, nie przegapiłem żadnego odcinka przez jakiś miesiąc. Później zajawka przeszła, chociaż lubie od czasu do czasu to obejrzeć. Są na drugim miejscu za Miami Ink ^^)

Napisane Jul 1, 2009, 11:25 pm Ostatnio edytowane Jul 1, 2009, 11:25 pm przez tadam
surmak

surmak

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to surmak zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

program ok, można się dużo nowego o znanych nam (przynajmniej tak sie nam wydawało xD) rzeczach

na discovery ostatnio sekundy grozy ogladam, pogromców, brainiaca oraz szkole przetrwania
tak dla informacji jak to jest zrobione eci od pon. do pt. o 20.30 a i pozniej jeszcze jakkoos inaczej w weekend chyba

Napisane Jul 1, 2009, 11:55 pm
Sebex

Sebex

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sebex zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Program spoko można obejrzeć jak  są robione rzeczy mi najfajniejszym odcinkiem był jak robili skateboard'a :P

Napisane Jul 2, 2009, 8:33 am
Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja