Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Snowboard » Paski do mocowania deski w pl...

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Paski do mocowania deski w plecakach, Pomocy bo nie wiem...
Jedi38

Jedi38

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Jedi38 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Bry mam pytanie : od jakiegos czasu mam kamere i ją wożę teoretycznie wszędzie. I potrzebóję takiego plecaka z miejscem na kamere, takiegop co go wezmę na snowboard jak pójdę latać w backcountry i mi nie przemoknie i takiego co go też na skate, i do szkoły. Upatrzyłem sobie jeden model DaKine PARK ( http://pl.skate-europe.com/details/36160-plecak_dakine_model_park.html ). Ma wszystko co mi potrzeba ale ma dla mnie jedną wadę: Paski na deskę na rzepy. i tu moje pytanie czy nadają się one żeby nosić snowboard??? Z gó[php]ry ThX

Napisane May 17, 2007, 3:23 pm
Wojtass

Wojtass

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wojtass zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Może się okazać, że to nie na deskę snow bo uchwyty mogą być za wąsko rozstawione ale z drugiej strony Dakine produkuje sprzęt na snow'a więc raczej spasuje wszystko.
Rzep jest na tyle mocny, że deska ci się nie odepnie na 100%.

Napisane May 17, 2007, 5:04 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja