Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Filmy SV - dyskusje » Aesthetics-Ryde Or Die

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Aesthetics-Ryde Or Die
GRAFIT

GRAFIT

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to GRAFIT zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Eh...Domyślam się,że większość ludzi nie oglądało,jakże tego pięknego,krótkiego filmu(trwającego zaledwie 22 min.)pokazującego naprawdę dobry poziom umiejętności jak na tamte czasy...Polecam ściągnąć(np.z Emula)obejrzeć i skomentować  ^^)

/edit Karwan89: Dodane do spisu

Napisane May 19, 2007, 9:35 am Ostatnio edytowane Feb 8, 2008, 10:33 pm przez Karwan89
mullen190

mullen190

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mullen190 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

PatrykM powiedział(a):
mozesz dac linka :> bo nie moge znalezc ...

TUTAJ

--------------------------------------------------------------------------------------------------

a tu przejazd z tego filmu...;)

nie wiem czym się tak podniecasz przyznam że całego filmu nie widziałem ale po tym przejeździe widać że dość przeciętny... No chyba że ten przejazd nie jest z tego filmu co mówimy :rolleyes:

youtube powiedział(a):
ryde or die part

Napisane May 19, 2007, 10:10 am Ostatnio edytowane May 19, 2007, 10:10 am przez mullen190
GRAFIT

GRAFIT

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to GRAFIT zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mullen190 powiedział(a):

nie wiem czym się tak podniecasz przyznam że całego filmu nie widziałem ale po tym przejeździe widać że dość przeciętny

Nie podniecam się...może i przeciętny,lecz ma swój klimat...Po za tym nie lubię przesady w skateboardingu,i mnie nie podniecają kozacy robiący switch 360 flip to lipslide na poręczy z 20 schodów...ale każdy lubi co innego :)

Napisane May 20, 2007, 1:38 pm
Nasa

Nasa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Nasa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja widziałem ten film i bardzo polecam tym którzy jeszze nie mieli okazij go ogladać.
Film ma klimat dobre triczki i swietnie dopasowana muzyka jednym słowem pelen chill!

Gorąco polecam!

Napisane May 20, 2007, 2:23 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja