Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Muzyka » Rock / Metal » System of a Down!

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
System of a Down!
adamiko808

adamiko808

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to adamiko808 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Co sądzicie o tym zespole! ;)

*Napisane May 20, 2007, 9:28 am
Royek13

Royek13

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Royek13 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

temat o plycie soad'a jest - ale nie ma o ich tworczosci... i dzieki ze mnie wyreczyles ;)
a tak co to topic'u - soad sie rozlecial i szkoda (albo tylko zawisili dzialalnosc) ;)
soad utworzyli calkiem zajebisty gatunek SOIL za co im dzieki...sa swietni w tym co robia...a robia kawal dobrego metalu z polaczeniem folku ormianskiego przez co ich muzyka jest melodyjna...maja swietne teksty np. o wojnie... ;)

Napisane May 20, 2007, 9:54 am
sucker

sucker

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sucker zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zespół zaje-fajny! bardzo miło sie ich słucha! a jeszcze fajniej sie jeździ przy ich muzyce na desce!

Napisane May 20, 2007, 12:10 pm
wrq

wrq

Beta tester
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wrq zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Royek13 powiedział(a):

soad utworzyli calkiem zajebisty gatunek SOIL za co im dzieki...sa swietni w tym co robia...a robia kawal dobrego metalu z polaczeniem folku ormianskiego

blabla... eh, czlowieku, wlasciwie to kazdy zespol moze powiedziec ze stworzyl jakis nowy rodzaj muzyki.... "SOIL" co to ma byc? to jest alternatywny czyli nu metal...a nie jakis SOIL... np Hunter uwaza ze tworza soul metal... Jezu, a ja i moj zespol stworzylismy rodzaj ktory sie nazywa classical hardcore dance ... i mozna tą nazwe rodzaju muzyki zrozumiec wieloznacznie... eh.... moze tak. rodzaj muzyki jest po to, zeby jesli ktos nie zna tworczosci danego zepsolu , i jemu sie powie ze tworzy taki czy taki rodzaj to ta osoba juz mniej wiecej wie... a nie po to zeby zaszpanowac ze stworzylo sie cos nowego...

a co do soada...eh, po co kolejny temat o nich? do kosza...

Napisane May 21, 2007, 2:34 pm
KowalowaFP

KowalowaFP

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KowalowaFP zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

sucker powiedział(a):
zespół zaje-fajny! bardzo miło sie ich słucha! a jeszcze fajniej sie jeździ przy ich muzyce na desce!

Popieram w 100%. Ich piosenki są GIT. "Shimmy", "BYOP", "Deer Dance", "Kill rock'n'roll", "Fuck the system". Moim zdaniem SOAD to jeden z najlepszych zespołów metalowych

*Napisane Jun 1, 2007, 4:49 pm
mute

mute

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mute zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Bardzo fajny metalowy zespół,świetny rytm,teledyski tez fajne no i teksty...a i głosy też mają niezłe:) ich najlepzre kawałki to dla mnie BYOB,Toxicity,Soldier Side. Kozacka kapela,czekam na kolejne kawałki... ^^)

Napisane Jun 1, 2007, 5:04 pm
Matek91

Matek91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Matek91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wyrażam tylko swoją opinię. Nie lubie i dobrze, że się rozpadli (tak słyszałem).

Napisane Jun 1, 2007, 5:04 pm
RuDa6

RuDa6

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to RuDa6 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Matek91 powiedział(a):
Wyrażam tylko swoją opinię. Nie lubie i dobrze, że się rozpadli (tak słyszałem).

wyrażajac swoją opisnię okazłaś się osobą mało tolerancyjną . rozumiem gdy ktoś mówi że nie przepada za ich muzyka bo coś tam coś tam ... ale po co od razu takie złe nastawienie? moze innych wkurza że są osoby które nie przepadają lub nie lubią tej muzyki i od razu móią że dobrze że się rozpadli! nigdy nie jest dobrze że jakiś zespółsię rozpada choćby to nawet było disco polo czy hh ! a jeśli napiszasz gdziekolwiek ze jesteś toleancyjny w obec ludzi to na prawde ale będziesz osoądzony o fałszywośc i dwulicowośc 

a co do tematu to uwielbiam ich sespół!!! moim skromnym zdaniem ich muzyka jest świetna! są wolne i szybkie kawałki skoczne i spokojne, ich piosenek mogłabym słuchac całymi dniam :) ponieważ wokal świetny.. perkusja genialna i fajowsie texty maja  :D:D

pozdro

*Napisane Jun 1, 2007, 7:38 pm
Matek91

Matek91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Matek91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Urzekła mnie twoja historia  ^^). To, że nie lubie jakiegoś zespołu to oznacza, że nie jestem tolerancyjny? Człowieku zastanów się co ty wogle gadasz? Punk, który nie cierpi komercyjnych zespołów też jest nie tolerancyjny? Owszem może przesadziłem z tym rozpadnięciem, ale mojej opini nie zmienie. Ciebie to wkurza mnie to bawi.

Napisane Jun 1, 2007, 8:54 pm
RuDa6

RuDa6

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to RuDa6 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

to co mnie bawi to mnie bawi.. wiem swoje.. ten zespół jest zajebisty :]

ps. wszytskich urzekają moje historie bez znaczenia czy polewkowe czy dające do myślenia

Napisane Jun 1, 2007, 11:23 pm Ostatnio edytowane Jun 1, 2007, 11:24 pm przez RuDa6
wrq

wrq

Beta tester
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wrq zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Matek91 powiedział(a):
Urzekła mnie twoja historia  ^^). To, że nie lubie jakiegoś zespołu to oznacza, że nie jestem tolerancyjny? Człowieku zastanów się co ty wogle gadasz? Punk, który nie cierpi komercyjnych zespołów też jest nie tolerancyjny? Owszem może przesadziłem z tym rozpadnięciem, ale mojej opini nie zmienie. Ciebie to wkurza mnie to bawi.

z tego co mi sie wydaje ona napisala ze nie jestes tolerancyjny nie z powodu ze nie lubisz tego zespolu, tylko dlatego ze napisales ze dobrze ze się rozpadł... co bylo w jej i wielu innych osob mniemaniu conajmniej nietaktowne i nietolerancyjne... rozumiesz? to tak jak bys zyczyl osobie ktorej nie lubisz zeby umarla... to tez nie jest taktowne

Napisane Jun 2, 2007, 10:40 am
Matek91

Matek91

Member
Wyświetl posty

Rozumiem znakomicie co miała na myśli, ale napisałem:
Cytuj:
Owszem może przesadziłem z tym rozpadnięciem, ale mojej opini nie zmienie. Ciebie to wkurza mnie to bawi.
Chyba wystarczy już tego offtopa.
Komentarze przeciez nie muszą byc tylko pozytywne bo by każdy temat był nudny.

Napisane Jun 2, 2007, 10:48 am
dyhu9

dyhu9

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dyhu9 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

NIe przepadam za tym zespołm..mój kumpel tego słucha..Ej to prawda że wokalista jest żydem ??
POzdrO

Napisane Jun 2, 2007, 12:24 pm
Managga

Managga

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Managga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

.stare dziady wyjące do mikrofonu i myślą ze są alternatywni! nie trawie ich... i nie czepiać sie do mnie, poprostu moje zdanie!

Napisane Jun 3, 2007, 3:44 pm
akal93

akal93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to akal93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jednym słowem ZAJEBISTY! Kocham te piosenki ;) Toxicity, BYOB i wiele wiele innych...
Od tego zespołu zaczęła się moja przygoda z innymi zespołami typu: Arctic Monkeys, RHCP, RATM, Afi...
Jeżeli się rozpadli to żal ich ;(...

Napisane Jun 5, 2007, 11:30 pm
davidek92

davidek92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to davidek92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Bardzo mi sie podoba ich muzyka, mają fajne kawałki.Najlepszą płytą jest płyta Hypnotize, a najlepszymi piosenkami:
-Holy Mountains
-Doldier Side
-Tentative
-U-fig
-Dreaming
-Lonely Day

Napisane Jun 6, 2007, 11:42 am Ostatnio edytowane Jun 2, 2008, 2:57 pm przez davidek92
poldek

poldek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to poldek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

to świetny zespół, mają swój ekstra styl ;)

*Napisane Jun 6, 2007, 11:04 pm
Royek13

Royek13

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Royek13 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

GrzesiekS powiedział(a):
ich muzyka jest jakas bez smaku 

haha . odezwal sie smakosz x ] a probowales jesc Metallice x ] oni to napewno smakuja :P jak metal czy inaczej?

Napisane Jun 10, 2007, 8:23 pm
soad534

soad534

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to soad534 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie slucham już i nie wiem co w nim widzałem

Napisane Jun 10, 2007, 8:48 pm Ostatnio edytowane Sep 30, 2008, 10:47 pm przez soad534
manhatan94

manhatan94

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to manhatan94 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Bardzo fajna kapela... Moje ulubione kawałki :
Aerials, BYOB , Mezmerize, Hypnotize

Napisane Jun 10, 2007, 9:09 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja