Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Muzyka » Rock / Metal » evanescence!!!??

Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
evanescence!!!??, Co sądzice o tym zespole??
novy92

novy92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to novy92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dla tych którzy ni wiedzą ocb. odsylam na polską strone poświęconą temu zespołowi
klik  JA osobiście bardzo lubie ten zespół
wypowiadajcie się. B)

Napisane May 24, 2007, 3:01 pm
garb

garb

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to garb zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

myślałem że to bardzo fajne- kobieta śpiewa wraz z dość ciężką muzą... wtedy usłyszałem NIGHTWISH!!!!!!!! boski zespoł! zdecydowanie polecam utwor "Wish I Had An Angel". Przy Nightwish Evanescence MIĘKNIE!

Napisane May 24, 2007, 3:16 pm
bragga

bragga

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bragga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mimo, że nie przepadam za tymi klimatami lubię zespół Evanescence. Utwór "Bring me to life" miażdży :) Amy ma świetny głos, który (wbrew pozorom) odealnie pasuje do ciężkich brzmień.

Napisane May 24, 2007, 5:12 pm
SkindzieL

SkindzieL

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SkindzieL zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jeden z pierwszych zespołów który mnie nawracał na odpowiednią muzykę, bardzo mi sie podoba.

Napisane May 24, 2007, 5:26 pm
Koniczynka

Koniczynka

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Koniczynka zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ten zespól jest zajebisty mam wszystkie dwa albumy jego ^^) i to naprawde jeden z pierwszych zespołów które zaczełam słuchać:) :PNaprawdę polecam:) :)Wokalistka jak i zespół jest zajebisty:)Jak dla mnie :rolleyes: ;)

*Napisane May 24, 2007, 7:27 pm
Fillon95

Fillon95

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Fillon95 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Polecam fajna grupa
dobrze grają mam album The Open Door i myśle że moge go wszystkim polecić którzy słuchają takiej muzy Poolecam ;)

Napisane May 24, 2007, 8:28 pm
BreakFB

BreakFB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BreakFB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

fajny zespolik najlepszy kawałek bring me to life  ;)

Napisane May 24, 2007, 8:51 pm
Szamal

Szamal

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Szamal zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Od evanescence jest mnóstwo lepszych zespolow jak Nightwish , Epica czy Guano Apes(chociaz to juz inna broszka)

Napisane May 24, 2007, 9:02 pm
wrq

wrq

Beta tester
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wrq zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no więc... nie moglem oprzec sie uczuciu ze ja juz kiedys ten temat zakladalem...jednak sprawdzilem, i nie ma innego... ojej :P moze mi sie wydawalo...

co do samego zespolu... po kolei... jest to pierwszy zespol ktorego zaczalem sluchac, mam wszystkie ogolnodostepne jego wydawnictwa oryginalne( nie mowie tutaj o singlach)... a tych ktorych nie da sie zalatwic w sklepie normalnym ,to wiadomo, jakis program do sciagania, i masz mp3, niestety trzeba sie czymś takim zadowolic...
jeden z niewielu zespolow do ktorych czuje jakis sentyment... po prostu nie obchodzi mnie to ze graja slabiej czy cos, czy to ze wokalistka wcale nie ma takiego pieknego glosu jak w studiu, w kazdym razie tego nie pokazuje na koncertach...po prostu slucham studycjnych plyt i sie nimi zachwycam w miare mozliwosci...

moze zaczne od poprawiania innych... Koniczynka napisala ze ma wszystkie 2 plyty... ee... no to musze Cie uswiadomic, ze mają troszeczke więcej wydawnictw...
po pierwsze,wiadome Fallen, The Open Door, wszystkie single, i dvd "anywhere but home" ... a poza tym... pierwsze wydawnictwo "Sound Asleep"... wydane w nakladzie 50 plyt... udalo mi sie znalezc co prawda zakonczoną juz aukcje na jakims serwisie, i ta wlasnie plyta, co prawda uzywana, kosztowala... hmmm... ponad 600 dolarów. fajnie, wiec dlatego twierdze ze nie jest ona ogolno dostepna:P
dalej, ep'ka "Evanescence" tym razem w nakladzie 100 plyt... ale zadnej nie udalo mi sie wysledzic... nawet nie mialem wiekszej ochoty. kolejne to jest plyta "Origin" niby w wiekszej ilosci produkowana, ale z tego co wiem to nie jest ona dostepna w Polsce... a gdzies tam chyba w USA kosztuje ona...14-15 dolarów, oprocz przesylki... wiec ja wole poczekac az sie zacznie to sprzedawac w Polsce...o ile sie zacznie.

Najmniej mi sie podoba "Sound Asleep"... ogolnie najgorsza( nie liczac The Open Door) ... Kolejna jest Origin, wg mnie kilka bardzo fajnych utworow, maja ten klimat starego evanescence :) pozniej "Evanescence" ... Where will you go, Exodus, czy Understanding bardzo mi sie podobają:)
ale jednak najlepsza jest Fallen! najlepsza jakos dzwieku, najdostepniejsza, najtansza, najbardziej urozmaicona( np ciezsze Going Under, w porownaniu do delikatnego My Immortal czy Hello)...

A najnowsza plyta...to juz inna bajka...utwory sa podobne do siebie...wokal jest juz nawet slyszalnie zmieniany, co czasem mozna na poczatkach utworow slyszec... najlepsze utwory z tej plyty to...no coz, niewiele godnych polecenia... Lithium i The Only One.

Anywhere but home,... tylko dla fanatykow... mozna obejzec teledyski z fallen, sa tez sceny z "zycia zespolu" ... niekoniecznie ciekawe, ale jest co ogladac:P ee.. a sam koncert.. to spodobal mi sie cover Korna, "Thoughtless" ...i wlasciwie tyle.

co do pana Szamala... ee... denerwuje mnie jesli ludzie porownują Evanescence do innych zespolow, np do Nightwisha.... przeciez oni graja calkiem co innego... podobienstwo jest w tym ze spiewa kobieta( no moze juz nie, ale kiedys)
To tak jakby porownywac Metallice do Korna...

Edit:..
zapomnialem napisac o osobnych utworach ... np featuring Amy Lee u jej bylego juz chlopaka, "Broken" Seether'a. czy cover Nirvany, zdaje sie w jakims radiu to byl wystep"Heart Shaped Box",  kolejne to "I believe in you" ktore jest po prostu pierwotną wersją "Taking Over Me" z Fallen...
jest tez utwor "You"...
oraz kolejny featuring tym razem z Within Temptation, "Restless"... i z tego co wiem zaden z tych utworow nie byl wydany na zadnej plycie.

na anywhere but home podczas koncertu jest zarejestrowany nie wydawany nigdzie "Missing" ... :]

sorry ze sie tak rozpisalem :)

Napisane May 24, 2007, 10:38 pm Ostatnio edytowane May 24, 2007, 10:51 pm przez wrq
alala

alala

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to alala zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Bardzo dużo słuchałam ich muzyki.... kiedy byłam młodsza...

Napisane May 26, 2007, 8:20 pm
KarolaOsw

KarolaOsw

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KarolaOsw zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

evanescence dobry zespół ^^) wokal spoko, ale wole Nightwish'a ;]

Napisane May 26, 2007, 10:15 pm
Tilll

Tilll

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Tilll zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie lubbie takich klimatow wole mocniej tak jak na przykład Rammstein, Slipknot, Machine Head, Soulfly

Napisane May 30, 2007, 9:32 pm
szalona90

szalona90

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to szalona90 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mi też się podoba ten zespół ;)

Napisane May 31, 2007, 8:28 am
stedoom

stedoom

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to stedoom zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Lubie ten zespol, ale nie podoba mi sie utwor "call me when you're sober" a reszta jest fajna

*Napisane May 31, 2007, 6:37 pm
davidek92

davidek92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to davidek92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Evanescence ma grac koncert z kornem w Katowicach 5-6 Lipca;]

Napisane Jun 7, 2007, 9:50 am
Yasny

Yasny

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Yasny zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie lubie, nieprzypadł mi do gustu ;)

Napisane Jun 7, 2007, 10:47 am
Woziek

Woziek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Woziek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

fajne fajne, a w szczegolnosci ich nowa plyta wywarla na mnie dobre wrazenie B)

Napisane Jun 27, 2007, 11:12 am
pulpa

pulpa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pulpa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Fajny zespół lubię go ale juz nie słucham.

Napisane Aug 21, 2007, 12:22 pm
pekindsk

pekindsk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pekindsk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wg mnie jest chu*owy i pozerski...

Napisane Dec 12, 2007, 2:48 pm
Royek13

Royek13

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Royek13 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Woziek powiedział(a):
fajne fajne, a w szczegolnosci ich nowa plyta wywarla na mnie dobre wrazenie B)

pulpa powiedział(a):
Fajny zespół lubię go ale juz nie słucham.

pekindsk powiedział(a):
wg mnie jest chu*owy i pozerski...

3 wypowiedzi podrzad i zaden nie ma wyjesnien 'dlaczego akutrat tak sadze' : ]
zal mi was... naprawde ...

tak off ...

wiec : plyta fallen wg mnie jest najlepsza ma ten styl lekko gotycki ale nie mowe o gatunku lecz bardziej o klimacie ... lekko mroczne i ciezkie brzmienia gitar chwycily mnie za serce : D
na koncertach Amy Lee przechodzi sama siebie - prosty przyklad , koncert na Florydzie : ]

przesluchalem tez wszystkie epki panny Amy z zespolem i mysle ze jednak dzisiejszy styl jest lepszy i mroczniejszy ... piosenka 'going under' bije na glowe wszystkie inne [ od evanescence ofc ]

Napisane Dec 12, 2007, 4:18 pm
Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja