Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » Bezpieczeństwo w szkole

Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Bezpieczeństwo w szkole
Qbasiek95

Qbasiek95

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Qbasiek95 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

3 dni temu u mnie w szkole na jedną z dziewczyn spadła lampa miała dziewczyna miała wstrząs mózgu a do tego odpadło tam 3cm grubości tynku na suficie na 2m x 2m.I moje pytanie to czy czujecie się bezpieczni w szkołach? I czy zdarzały sie podobne przypadki u was?

Napisane May 24, 2007, 7:48 pm Ostatnio edytowane May 25, 2007, 11:49 am przez Qbasiek95
Paffcio90

Paffcio90

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Paffcio90 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

...no bo do szkoły sie zasadniczo chodzi w nadziei ze cos nas tam zabije, aight? :)~

Napisane May 24, 2007, 7:58 pm
krzynowek

krzynowek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krzynowek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Neron8 powiedział(a):
Paffcio90 powiedział(a):
...no bo do szkoły sie zasadniczo chodzi w nadziei ze cos nas tam zabije, aight? :)~
hahaha tak samo mysle ^^)

ja podobnie.

nieraz sie zdarzaja wypadki, ale czesto przez glupote cos sie dzieje :P w 2 kl. podstawowki PRAWIE nas (mnie i paru kumpli) szereg szafek przygniotl i jakos kazdy zyje

Napisane May 24, 2007, 8:01 pm
johnny1

johnny1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to johnny1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

u mnie sie takie rzeczy nie dzieja, ale jest jeszcze gorzej :( mamy bande pojebow i albo ktorys rozpyli gaz na korytarzu(ostatnio 7 osob przez to do szpitala trafilo), do tego niektorzy debile gasnicami sie bawia i je oprozniaja, inni znowu wyjmuja jarzeniowki i nimi w kraty od okien wala, wiec ciekawie nie ma, totalna rozwalka ;)

Napisane May 24, 2007, 8:12 pm Ostatnio edytowane Nov 15, 2007, 9:00 pm przez johnny1
orson91

orson91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to orson91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak jeszcze w podstawówce byłem (achh piekne czasy:P) to siedział koleś na parapecie, a okna były jeszcze starego typy tzn jedno nad drugim z czego te górne otwierało sie do dołu. Nagle coś puściło, zawiasy sie połamały i koleś dostał oknem w łeb. Dziura 2cmx2cm.

Napisane May 24, 2007, 9:08 pm
johnny1

johnny1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to johnny1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a jeszcze mi sie przypomnialo, koles biegl po korytarzu i nagle sie drwi otworzyly... przebil sobie klamka na wylot reke w okolicy lokcia :P

Napisane May 24, 2007, 9:10 pm Ostatnio edytowane Nov 15, 2007, 9:02 pm przez johnny1
szczuczny

szczuczny

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to szczuczny zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No johnny nie ma to jak nasza szkoła. Aż strach sie bać.

Napisane May 24, 2007, 9:24 pm
johnny1

johnny1

Member
Wyświetl posty

szczuczny powiedział(a):
No johnny nie ma to jak nasza szkoła. Aż strach sie bać.

bo nasza szkola to nie gimnazjum tylko downazjum, wiekszosc to niewyzyte emocjonalnie debile z matki suki mieszkajacy na wsiach :P

Napisane May 24, 2007, 9:27 pm
ereSt0

ereSt0

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ereSt0 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja raz rozwalilem jarzeniowke pilka bo nie bylo oslony i prawie spadla koledze na glowe ;/
na sali gimnastyczniej naszczescie wymienili lampy bo tylko czekalem az na kogos spadnie

Napisane May 24, 2007, 9:34 pm
SkindzieL

SkindzieL

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SkindzieL zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

U nas na sali gimnastycznej jest za nisko sufit i lampy wszędzie... a właściwie prawie nigdzie bo prawie wszystkie już pospadały. Niedawno grali w siatkówkę, koleś zaserwował za wysoko i piłka walnęła w lampe... w ostatniej chwili się rozsuneli wszyscy bo mogła być tragedia. Fuks, że nikt nie dostał jakimś kawałkiem szkła, bo sie potłukła.

Napisane May 24, 2007, 10:12 pm
KarolaOsw

KarolaOsw

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KarolaOsw zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak kiedyś w szkole szłam koło drzwi od kibla to jakiś ziom otwarł drzwi i z całej pety dostałam w głowe <LOL> :D xDD

Napisane May 24, 2007, 10:19 pm
guumiis

guumiis

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to guumiis zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

U nas w budzie jeszcze w gimnazjum wybuchł taki wielkie bojler który był na korytarzu ... ewakuowali szkołe i tak dalej ale nikomu się nic nie stało.

Napisane May 24, 2007, 11:09 pm
mrDNA

mrDNA

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mrDNA zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

u mnie dupa bo szkoła nowa i budynek nic ci "nie zrobi" ale bójki i inne ekscesy się zdażają łatwo możbna w morde zarwać jak cie samego przyuważa trza z ekipą chodzić i nie kitrać sie do kibla samemu bo inaczej wpierdol może być... a szkoła niczego nieświadoma i nawet gdyby io wszystkim wiedzieli to i tak wgówno by zrobili

Napisane May 24, 2007, 11:17 pm
ziomek1993

ziomek1993

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ziomek1993 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

taki debil zmojej klasy wzioł kiedys z klasy od polskiego jakis dzabanek ceramiczny i poszedł do kibla to rozwalic rozwealił
ale cała klasa oberwała wszyscy chłopacy byli u dyra

Napisane May 25, 2007, 9:42 am
ziomek1993

ziomek1993

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ziomek1993 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

w 2 klasie podstawuwy biegłem po dzwonku do klasy a jakas baba otworzyła dżwi od kibla i dostalem w głowe miałem śliwe i rozcięty luk brwiory no i jak siezagoiło wszystko to znowu tak dostałem tylko że jeszcze 1 cm i oka bym nie mniał :(

Napisane May 25, 2007, 9:44 am
Rakanishu

Rakanishu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rakanishu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

w gimie to różnie bywało, wiadomo gimnazjum to spęd dzieciaków ze wszystkich osiedli, bez wyjątku jak się uczą i zachowują, a co za tym idzie zawsze zdarzają się bandy idiotów i cwaniaków. Całe szczęście to już za mną, teraz kończę liceum, (właściwie już skończyłem) i muszę powiedzieć, że to zupełnie coś innego. Jest spokojnie, nikt nie szuka okazji żeby komuś wp*****ć . Ludzie wreszcie myślą o nauce, a nie głupich wręcz debilnych pomysłach. Przynajmniej w szkole można się czuć bezpiecznie i nie boisz się że po wejściu do kibla napadnie Cię banda drechów-debili, skroi z telefonu porftefa itd. Mam nadzieje że niedługo zlikwidują gimnazja i tak jak było zrobą 8-letnie podstawówki i 4 -letnie licea. Wtedy naprawdę było lepiej. Peace

Napisane May 25, 2007, 10:17 am
sXe

sXe

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sXe zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mnie kiedyś w gimnazjum ugryzł chomik z sali biologicznej. :(

A tak na poważnie to w gimnazjum bałam się do kibla wejść sama (a z obstawą też nie było lepiej). :]

A ktoś jeszcze wypowiedział się że w liceum jest lepiej. W moim owszem, ale w takich słabszych... albo w technikach i zawodówkach... masakra.

Napisane May 25, 2007, 2:07 pm
ledo12

ledo12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ledo12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wy tu mówicie o lampach,dzwiach itp. fakt zdażają sie takie ale są inne zagrozenia nauczyciele!!! Nie ukrywam jestem w klasie 6 podstawówki i jakiś miesiąc temu nauczyciel pobił "kolege" z innej klasy za te że przeklnoł na leckji...fakt ze nie powinien ale to co gościu zrobił chłopak z podejrzeniem wstzrąsu mózgu tafił do szpitala a inny koleś (uczeń) chciał pomóc koledze to miał oko podbite i tyle. Przez 2 dni nie wiadomo było kto jest sprawcą bo wszyscy sie go bali ale wkońcu ktoś pękł i jak sie dowiedział ojciec tego chłopaka to sam wykonał "kare" ten naczyciel zapamięta jak oberwal do końca życia nauczyciel ma jeszcze sprawę.

Pozdro  B)

Napisane May 25, 2007, 2:53 pm
sfbFILIP

sfbFILIP

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sfbFILIP zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

W podstawówce gościu stał pod gaśnicą i spadła mu na głowę i kiedyś spadła taka duża gablota. W gimnazjum narazie nic się nie stało.

Napisane May 26, 2007, 11:18 am
BHT

BHT

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BHT zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mi kolega podczas zabawy w ganianego (w podstawówce rzecz jasna) niechcący skoczył na głowe.
Jeszcze kiedyś zje.bal.i mnie ze schodów przez przypadek.
na lekcji wf uderzyłem reką w sciane i złamałem 2 palce.

To tylko pojedyńcze przypadki, równie dobrze mogło mi sie to stac w domu, lub na desce.

Ja sie czuje bezpieczny w szkole.

Napisane May 26, 2007, 3:49 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja