Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Pozostałe » Twój ulubiony/najlepszy skate...

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Twój ulubiony/najlepszy skate video?
Gutek101

Gutek101

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gutek101 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jaka jest wasza ulubiona sv'ka? Bo moja to GLOBE OPINION stare i dobre!

Uzasadniajcie czemu akurat ten film?

edit Tomek: Przypominam o uzasadnianiu swoich wyborów. Usunąłem już ładnych kilka postów z samym wymienieniem, a nie o to w temacie chodzi. Postanowiłem zostawić ten temat tylko ze względu na uzasadnienia, bo pomyślałem, że nie będzie śmietnika. Od teraz każdy post bez uzasadnienia będę karał warnem. Dziękuję.

karwan i ja wspomnielismy o globe opinion:] tutaj macie do oglądnięcia 44 minuty

Napisane May 27, 2007, 4:44 pm Ostatnio edytowane May 27, 2007, 8:52 pm przez Gutek101
czopy

czopy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to czopy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

almost 3 i kayo it's  oficial.

Almost dlatego bo występuje tam dewon song i chris haslam

Kayo it's oficial dlatego bo ma raperski klimat  :) i ma tam swój przejazd stevie williams

Napisane May 27, 2007, 5:04 pm
EDi

EDi

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to EDi zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Baker 3 - według mnie najlepszy [sv] jaki powstał. Kozak tricki, skaterzy, montarz, muza.

Napisane May 27, 2007, 5:30 pm
Robert22

Robert22

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Robert22 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

girl - yeah right

Kozak styl. BRANDON BIEBEL i JUSTIN ELDRIDGE szczegolnie wymiatali  :rolleyes:

i jeszcze CHOCOLATE - HOT CHOCOLATE

łachowaty klimat w filmiku.. a szczegolnie MIKE YORK heh caly czas cieszy miche  :cyclops: triczki tez wypas i zaje-biaszcze ujęcia B)

*Napisane May 27, 2007, 6:16 pm
ToFFiKxD

ToFFiKxD

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ToFFiKxD zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Almost Round 3 B) Chris Haslam najlepszy xD A i muzyka zaje... :)

Napisane May 27, 2007, 6:31 pm
Adik93

Adik93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Adik93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

element rise up - dobre tricki, montaż i muza
element elementality - niewiem ale jakoś mi się spodobało
girl yeah roght - dobre tricki, montaż i muza

to chyba tyle ^^)

Napisane May 27, 2007, 6:40 pm
frycol_hiphop

frycol_hiphop

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to frycol_hiphop zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Każda sv-ka ma w sobie coś fajnego, dlatego nie mam ulubionej. Pierwszy deskrolkowy film jaki widziałem to był Toy Machine - Good And Evil, nie znudził mi się do teraz.

BlackGang powiedział(a):

1.Film PLANB z 1992 roku (zapomniałem nazwy)

Plan B - Questionable ;]

Napisane May 27, 2007, 6:41 pm
Lalo

Lalo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lalo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kayo-It's official-świetne tricki i montaz a przede wszystkim klimat i styl.....
Zero-New Blood-rockowy styl, wielkie schody, gapy i porecze

Napisane May 27, 2007, 7:23 pm
GrzesiekC

GrzesiekC

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to GrzesiekC zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Forecast, (nie pamiętam jak się nazywał dokładnie ale chyba)darkstar battalion i jeszcze kilka(naście) innych...

(forecast bo wszyscy co tam jeżdżą mają same stylowe triki o ogólnie jest klimat... a ten drugi, ponieważ jest klimat, dużo trików na murkach, styl, i ogólnie przypadł mi do gustu.....)

Napisane May 27, 2007, 8:21 pm
Karwan89

Karwan89

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karwan89 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Globe - Opinion:To each his own był moim pierwszym SV które zobaczyłem i się w nim zakochałem:) Tricki tam są przekozackie, nigdzie nie widziałem takich rzeczy...Chet Thomas i jego Hardflip to Nosegrind - jeden z moich ulubionych kombosów, freestyle Mullena, ogólnie kawał dobrego skateboardingu. Kto nie widział tego filmu niech czym prędzej go znajdzie w necie, bo to pozycja obowiązkowa dla każdego!
PEACE

Napisane May 27, 2007, 8:35 pm
DieWorld

DieWorld

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to DieWorld zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Element-Rise up
za:
-kozacki montaz
-triki sa niekosmiczne ale moga kogos zaskoczyc niektore z nich ;)
-muzyka w kazdym przejezdzi mi sie podobala:)
P.S Pierwszy raz w zyciu zobaczylem (pro) kobiete:P akorat na tym filmie:)

Napisane May 27, 2007, 9:18 pm
kozi1991

kozi1991

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kozi1991 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Toy Machine- Suffer The Joy za przejazd Laytona i kolesia przed nim :)
Zero- wszystkie za caloksztalt
Foundation- Catalismyc Abbys za Duffela i jego styl
Baker 3- co tu duzo mowic? Reynolds, Szafranski, Herman, Dollin, Spanky... :)
Hotwax- chyba nie musze tlumaczyc czemu :)

gdyby ktos kazal mi wytypowac jeden z nich jako ulubiony to... ze stresu i dylematu, powiesilbym sie :)

Napisane May 27, 2007, 9:36 pm Ostatnio edytowane May 27, 2007, 9:37 pm przez kozi1991
krzynowek

krzynowek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krzynowek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

baker 3 - swietne tricki, dobra muza, film ma klimat. sami dobzi rajderzy. jest na co popatrzec... nollie 360 Reynosldsa z chyba 15 to bylo cos, Greco - sw fs flip z 15.
film kozaczysko :)

Napisane May 27, 2007, 9:38 pm
Kancio

Kancio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kancio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Adio one step beyond - za klimat......poza tym to stareńki film a już takie triczki tam trzaskają oraz Kayo it's official od tak po prostu...bo mi się podoba..... 

Napisane May 27, 2007, 9:43 pm
mullen190

mullen190

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mullen190 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Toy Machine - Welcome to Hell

1. Muzyka
- Pink Floyd-Another Brick In The Wall
- Iron Maiden - Hallowed be thy name
- i Carlos Santana na samym końcu.... (Jamie Tomas long 50-50)

2. Sytuacje 

- Gość wołający "Break Your leg now Break it" czy jakoś tak  ^^)

- Ksiądz bijący kamerzystę  :P

- Love Park (przejazdy)

3. HARDCORE pod każdym względem

- Muzyka

- Jazda

- Gleby

- Tricki

Najlepszy był (chyba) Bs Lipslide bez butów na poręczy przy kilkunastu schodach

Napisane May 27, 2007, 9:46 pm
maczill

maczill

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to maczill zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ulubione Skate-video hmmm mysle ze:
1. 'Zero New blood' ze wzgledu na Chrisa Cole'a uwielbiam goscia zaje***ty styl, niepowtarzalne tricki
2. 'Emerica This is Skateboarding' ze wzgledu na Andrew'a Reynolds'a
3. 'Baker 3' bo to byl wyj***ny filmik w calosci RuleS
4. 'Blind Whai if' ale tylko Ronnie Creager i Jake Dencombe kolesie wymiataja

Chyba to wszystko :P

*Napisane Jun 3, 2007, 11:45 pm
L0rdShad0w

L0rdShad0w

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to L0rdShad0w zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Adio one step beyond - za klimat i tricki
element rise up - dobre tricki, montaż i muza
DVS Skate more za muze i klimacik i kozackie tricki

Napisane Jun 4, 2007, 10:53 am
jebut

jebut

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jebut zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ZERO-NEW BLOOD nietrzeba mówić za co bo to wiadomo że za klimat,tricki i świetną muzyke.jeden z pierwszym moich sv-ów :)

Napisane Jun 4, 2007, 1:58 pm
MSc1

MSc1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MSc1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kayo - It's Official za to ze kurwa kozak w chuj i za Expo i DGK part!

/edit Karwan89: Jeżeli zobaczę gdzieś jeszcze że celowo omijasz cenzurę będzie warn!

Napisane Jun 4, 2007, 6:41 pm Ostatnio edytowane Jul 24, 2007, 4:31 pm przez Karwan89
C1RCAsk8

C1RCAsk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to C1RCAsk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak może nie być zawalisty film flip really sorry najlepsze dla mnie sv wystarczy spojzec na przejazd boulaly i bastiena !!!

Flip Really Sorry rządzi !!

Napisane Jun 4, 2007, 8:00 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja