Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Miejscówki » Ocalmy Pomnik Walk Rewolucyjn...

Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Ocalmy Pomnik Walk Rewolucyjnych w Rzeszowie..., Ocalmy miejscówke...
marcinw

marcinw

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to marcinw zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Chciałbym prosić Was abyście oddali głos przeciw wyburzeniu pomnika. Dla nas, skateboarderów jest to jedno z najlepszych miejsc do jazdy w Polsce, m.in. dlatego że na placu obok pomnika stoi skatepark, a sam pomnik jest świetną miejscówką.
PETYCJA
http://images22.fotosik.pl/123/04d77f5a9bab78dd.jpg
http://images21.fotosik.pl/353/53aec1e4d6002b48.jpg
http://www.techramps.com/images/stories/rzeszow_skatepark/DSC06432.JPG
http://www.techramps.com/images/stories/rzeszow_skatepark/DSC06416.JPGhttp://www.techramps.com/images/stories/rzeszow_skatepark/5_rzeszow_skatepark.JPG

Cytuj:
Pomnik Czynu Rewolucyjnego, zwany również Pomnikiem Walk Rewolucyjnych jest z nami już od ponad 30 lat. Wrósł w rzeszowską rzeczywistość. Stał się najbardziej rozpoznawalnym znakiem w mieście, a także najbardziej chyba charakterystycznym pomnikiem w Polsce. Nie da się o nim myśleć inaczej niż tylko z uśmiechem.

Będący obiektem anegdot i żartów, jest jednocześnie synonimem naszego miasta. Nie ma chyba na świecie osoby, która odwiedzając Rzeszów nie zapamiętałaby Wielkich Uszu Królika w centrum miasta. Jednak istnieją osoby, które ogarnięte nienawiścią do wszystkiego co powstało w latach 1945-1989, chcą zniszczyć ostatni już, po niedawno zburzonym hotelu "Rzeszów", znak Rzeszowa. Dla nich nie ma znaczenia fakt, że miasto nasze straci jedną z niewielu atrakcji, które mogą przyciągać turystów. Nieistotne są dla nich inne racjonalne argumenty przemawiające za pozostawieniem tego monumentu. Nawet herb umieszczony kilka lat temu, który jeszcze bardziej wiąże pomnik z Rzeszowem, nie powstrzymuje ich przed chęcią działania na szkodę miasta i jego mieszkańców. Wypada sobie więc zadać pytanie czy zgadzam się, żeby losem miasta i jego symboli kierowali zaślepieni polityczną poprawnością karierowicze? Prosimy o wsparcie inicjatywy podpisem, lista zostanie przekazana władzom miasta i Ojcom Bernardynom, obecnym właścicielom pomnika.

Podaje tutaj linki do kilku filmów z Rzeszowa m.in. z pomnika jak i również ze skateparku:
street-it
powiedz coo?
Siup i gdziejestmojadeska?
24seven

Pozdrawiam...

Napisane Jun 2, 2007, 5:54 pm Ostatnio edytowane Aug 18, 2007, 9:31 pm przez marcinw
lucjusz

lucjusz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lucjusz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

rzecz jasna tez oddałem swój głos,
musimy walczyc o spoty!!!!

Napisane Jun 2, 2007, 7:05 pm
mullen190

mullen190

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mullen190 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ocalmy WIELKĄ C I P Ę !!!  :P

Napisane Jun 2, 2007, 7:15 pm
Cama

Cama

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Cama zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dałam głos  ;) pomnik jest super :)

Napisane Jun 2, 2007, 7:18 pm
pizzojad

pizzojad

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pizzojad zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Trochę odbija im już z tymi pomnikami. Rozumiem jakby chciali stalina pomnik rozwalić, ale ta c i p a już wrosła w miasto. Pozatym jest fajną miajscówką...

oddam głos za

Napisane Jun 2, 2007, 7:28 pm Ostatnio edytowane Jul 29, 2007, 6:52 pm przez pizzojad
bartekmann

bartekmann

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bartekmann zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

9571. Bartosz Świdurski, Głogów
Już prawie 10 tys. Kurde, czmu gdy jest fajna miejscówa to chcą ją niszczyć?

Napisane Jun 2, 2007, 8:41 pm
Grucha12

Grucha12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Grucha12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Oddalem glos!! Jak bede lepszy to moze mi sie przydac xD<lol2>:P

Napisane Jun 3, 2007, 9:32 am
Wiktor666

Wiktor666

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wiktor666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja tez dalem, zawalista miejscowka na deske ahhh dawajcie glosy !! :w000t:

Napisane Jun 3, 2007, 10:06 am
czuji23

czuji23

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to czuji23 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

oddalem glos, lecz zbytnio nie interesuje sie deska, ale zawsze lepiej to dla kogos ;] hehe. Ratowac C I P K E ! ^^

Napisane Jun 3, 2007, 10:10 am
KONKRET

KONKRET

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KONKRET zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja też daje ocalmy Pomnik :)

Napisane Jun 3, 2007, 6:42 pm
Lalo

Lalo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lalo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ofc ze oddalem glos, dla kumpli z rzeszowa i wszystkich pozostalych skaterow

edit: jeszcze 46 wpisow i bedzie 10 000

Napisane Jun 3, 2007, 7:28 pm Ostatnio edytowane Jun 3, 2007, 7:31 pm przez Lalo
Kajaczek

Kajaczek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kajaczek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

i mamy już ponad 10000 ; D

Napisane Jun 3, 2007, 10:06 pm
kaczma

kaczma

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kaczma zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

co to za pytanie... Jasne że macie mój głos  ;)

Napisane Jun 4, 2007, 10:19 am
AERO

AERO

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to AERO zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jestem z Rzeszowa, na pomniku i skateparku skatuję regularnie i absolutnie nie zgadzam się na wyburzenie tego miejsca. Najpierw hotel teraz pomnik ? Nie ! Kościelni zza muru są zbyt chciwi, a wiecie co chcą tam zbudować ? Piętrowy parking, na nim ogrody, a na koniec wszystko to zagrodzić murem aby było tylko dla nich. Skandal ! Pomnik musi zostać.

Napisane Jun 4, 2007, 10:44 am
Jedi38

Jedi38

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Jedi38 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Widziałem raz C I P E jak jechałem samochodem niestety sobie nie pojeździłem na niej ale chciałem i mam nadzieje pojerzdżę na tej ciekawej miejscówce. Nobo gdzie jest skatepark obok naturalnej miejscówki ;). jestem oczywiście za zostawieniem

OCALMY C.I.P.E!!!!!

Napisane Jun 4, 2007, 1:32 pm
nexpo

nexpo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to nexpo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Słynna rzeszowska C.I.P.A. miała by zostac zburzona??

Nie możemy do tego dopuści. Oddalem już swój głos!! (nr: 10630)

Napisane Jun 6, 2007, 10:12 pm Ostatnio edytowane Jun 6, 2007, 10:14 pm przez nexpo
uszyziom

uszyziom

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to uszyziom zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dalem moj glos ;) fajna miejscowka i lubie to miasto ;]
OCALMY WIELKĄ CIPE!!!!

Napisane Jun 6, 2007, 10:14 pm
Nicky94

Nicky94

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Nicky94 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Głos oddany, pomnik uratowany :)

Napisane Jun 8, 2007, 6:09 pm
frycol_hiphop

frycol_hiphop

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to frycol_hiphop zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Oddałem oczywiście głos, wpadam czasami do Rzeszowa pojeździć na desce ;]

Napisane Jun 10, 2007, 10:44 am
Kancio

Kancio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kancio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Warszawa z wami mój nr. 10871 i nie mogą tego zburzyć!!

Napisane Jun 10, 2007, 11:00 am
Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja