Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Rolki » Pozostałe » rolki po kontuzji

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
rolki po kontuzji
steefler

steefler

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to steefler zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witam! Jestem siatkarką ,która półtora roku temu zerwała wiązadło krzyżowe w kolanie. Oczywiście przeszłam rekonstrukcję i stosowną rehabilitację, w związku z czym miniony właśnie sezon zagrałam bez większych problemów, ale w stabilizatorze na kolano. Chciałabym w wakacje poruszać się na rolkach (tak żeby nie stracić formy - raczej rekreacja). Pytanie moje brzmi, czy ktoś z Was nie orientuje się czy moje kolano nie jest przeciwwskazaniem do jazdy na rolkach?? Jakie stawy są najbardziej obciążone podczas jazdy i jakie jest prawdopodobieństwo że kolano ulegnie skręceniu?? Pozdrawiam i proszę o odpowiedzi.

Napisane Jun 3, 2007, 4:55 pm
Avaruial

Avaruial

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Avaruial zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

...yyyy.... nie lepiej spytać lekarza, niż osób tutaj, które mają raczej słabe pojęcie o tym  czy możesz jeździć? Ale skoro tylko rekreacyjnie to jakiegoś wielkiego problemu nie powinno być...

peace

Napisane Jun 3, 2007, 8:19 pm
Pablofon

Pablofon

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Pablofon zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

skoro rekreacyjnie, nie bedzie raczej problemow...

Napisane Jun 5, 2007, 1:09 pm
Codo

Codo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Codo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Najlepiej to sie lekarza spytaj, ale raczej problemow nie bedzie choc nie znam twojej sytuacji i moge sie mylic, wiec polecam pojscie do lekarza.

Napisane Jun 5, 2007, 8:19 pm
Piecha1

Piecha1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Piecha1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jezdzij ile chcesz ;]Naprawde miałem to samo zerwane wiązadło krzyzowe kolana.i miałem rechabilitacje i takie tam ble ble ble:Djak co to napisz na gg ;]

Napisane Jun 5, 2007, 9:02 pm
skaterka91

skaterka91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skaterka91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Uważam, ze mozesz jezdzic ale nie przemęczać sie za bardzo. Skoro rekreacyjnie chcesz jezdzic to problemow nie powinno byc. Tez mam problemy z kolanem i jezdze. Radze jednak uwazac na to kolano i jak zacznie bolec to przystopowac troche. Ozdrawiam i zycze milej jazdy :)

Napisane Jun 6, 2007, 9:17 pm
69pussy69

69pussy69

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 69pussy69 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

spytaj się tego co prowadził rehabilitację my nic Ci nie poradzimy nie wiemy jak miałaś to złamane itp.

Napisane Jun 12, 2007, 9:37 pm
dogslide

dogslide

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dogslide zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

1 kup opaske uciskowa na kolano
2.spytaj sie lekaza
3.jak rehabilitacja skonczona to raczej tak
4. to je forum o rolkach agresywnych

Napisane Jun 13, 2007, 1:40 am
69pussy69

69pussy69

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 69pussy69 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dogslide powiedział(a):
1 kup opaske uciskowa na kolano
2.spytaj sie lekaza
3.jak rehabilitacja skonczona to raczej tak
4. to je forum o rolkach agresywnych

nie, to jest froum o agressive i fitness, a nawet jeśli to może się zapytać

Napisane Jun 13, 2007, 11:39 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja