Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Tricki » Tricki late

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Tricki late, Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie.
lisek31

lisek31

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lisek31 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak w temacie. Jakie są i jak zrobić tricki tzw. late ? Kiedyś w INFo (bodaj 17) facet robił late kickflip, ale nie wiem, na czym polegają te tricki. W Google nic nie znalazłem, tylko strony z łatkami i trickami na BMX.

*Napisane Jun 7, 2007, 12:53 pm
Sheckler93

Sheckler93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sheckler93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

np kickflip late to jest kickflip kopany nad sama ziemia jak sie niemyle :D

Napisane Jun 7, 2007, 12:55 pm
mullen190

mullen190

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mullen190 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Sheckler93 powiedział(a):
np kickflip late to jest kickflip kopany nad sama ziemia jak sie niemyle :D
wystarczy po momencie odbicia od ziemi mniej więcej na środku...

z shove-it-ami można za to zaszaleć kiedyś widziałem na jakimś sv gość zrobił kickflipa na boksie w kąt i po złapaniu flipa dojebał jeszcze shoveit-a......... nie wiem po co ci to bo i tak tego robić nie będziesz

Napisane Jun 7, 2007, 12:59 pm
HITMAN07

HITMAN07

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to HITMAN07 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

to wygląda tak. robisz ollie, trzymasz troche deck wypoziomowany a potem jak już troche ''przytrzymałeś'' deck w powietrzu kopiesz np flipa. :cyclops:

Napisane Jun 7, 2007, 1:01 pm
Trafic

Trafic

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Trafic zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

sam umiem late fs shovit. a robisz to tak. wybijasz sie robiać ollie :D i jak juz wypoziomujesz to kopiesz na jaki chcesz trik np. flip szołit albo co chcesz bądz robisz flipa jak już go złapiesz w powietrzu to mozesz kopnac szołita albo jeszcze jednego flipa co chcesz ale to raczej nie realne :D duzo musiałbys sie uczyc i musialbys miec wysokiego flipa.

Napisane Jun 7, 2007, 1:02 pm
lisek31

lisek31

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lisek31 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Cytuj:
nie wiem po co ci to bo i tak tego robić nie będziesz

Czyżby ? :P A tak wogóle to pytam z ciekawości i dlatego, że brakuje tego tricku na forum.

Napisane Jun 7, 2007, 1:03 pm
ereSt0

ereSt0

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ereSt0 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

W Es game of skate Mizurov na koncu zrobil 180 bs back foot late kickflip czego Chris Cole nie powtorzyl

Napisane Jun 10, 2007, 1:57 pm
Kancio

Kancio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kancio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

to są strasznie trudne rzeczy..... kiedyś widziałem ollie late op show it w kamu na piramidzie.....szokkk.....

Napisane Jun 10, 2007, 2:01 pm
neckuno

neckuno

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to neckuno zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja na którymś SV,nie pamiętam którym,widziałem jak kolo robił Ollie Late Double Kickflip z piramidki bodajże....to jest dopiero masakra,decha się tak szybko kręciła że szok...
Peace!!

Napisane Jun 10, 2007, 2:13 pm
johnny1

johnny1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to johnny1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kancio powiedział(a):
to są strasznie trudne rzeczy..... kiedyś widziałem ollie late op show it w kamu na piramidzie.....szokkk.....

nie sa wcale takie trudne, mnie wlasnie kumpel uczyl ollie late fs pop show it, nie jest to az takie trudne jak sie wydaje ;)

Napisane Jun 10, 2007, 2:18 pm
Kancio

Kancio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kancio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

johnny1 powiedział(a):
Kancio powiedział(a):

nie sa wcale takie trudne, mnie wlasnie kumpel uczyl ollie late fs pop show it, nie jest to az takie trudne jak sie wydaje ;)
dla mnie są więc  pisze.....każdy jeździ inaczej.

Napisane Jun 10, 2007, 6:22 pm
DJdrzewko

DJdrzewko

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to DJdrzewko zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak dla ciebie nie trudne to sproboj zrobic late kickflip...

Napisane Jun 10, 2007, 6:37 pm
Woodek

Woodek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Woodek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

LAte kickflip jest tak ze robisz ollie i w locie krecisz flipa.....Kumpel fajnie robi tricki z late..np.LAte double heel ;];]

Napisane Aug 1, 2007, 11:21 am
Mroqq

Mroqq

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mroqq zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Robisz ollie gdy jesteś w max punkcie -> czyli już sobie spadasz w dół kopiesz na flipa albo na shovita jak kto woli ,mnie sie łatwiej robi  Heelflip lejt shivit , a lejt shovit pare osób u mnie umi i to nie jest wcale takie trudne ,wyćwiczyć prędkośc nogi hehe

Napisane Aug 1, 2007, 11:30 am
flipskater

flipskater

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to flipskater zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

late polega na zrobieniu tricku już po wypoziomowaniu decka i takie tricki są cholernie trudne ja kiedyś próbowałem l.showit ale nawet on nie chciał mi wyjść :thinking:

Napisane Aug 1, 2007, 11:46 am
dyhu9

dyhu9

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dyhu9 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

W trikach late chodzi o to że najpierw trzeba zrobić wypoziomowane ollie a potem dopiero trik..ja umiałem swojego czasu late shovit..ale zapomniałem :(

Napisane Aug 1, 2007, 11:57 am
maytek

maytek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to maytek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Po prostu late polega na tym ze w momencie kiedy przestajesz sie wznosic i zaczynasz spadac to to robisz, a jesli lecisz wysoko to im nizej tym lepiej.

Napisane Aug 1, 2007, 2:04 pm
szamot3

szamot3

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to szamot3 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

na jakimś SV widziałem jak chłop robił kickflip late shove it , aha i jeszcze na Etnies european open w KRk jak byłem to jakiś koleś to zrobił podczas zawodów, to było mocne, tylko nie pamiętam jaki pros

Napisane Aug 1, 2007, 3:16 pm
franczesko

franczesko

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to franczesko zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Late flipy są to flipy kopane drugą nogą, np. nollie late flip - noga przednia kopie deskę, zwykły late flip -> noga tylna kopie deskę. Late shove-ita robimy po zrobieniu ollie, tj. najpierw ollie, a gdy jesteśmy w powietrzu kopiemy deskę.

Napisane Aug 1, 2007, 3:29 pm
Lalo

Lalo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lalo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Pop-shuvit late kickflip

Myślę, że teraz zrozumiałeś na czym to polega.

Napisane Aug 1, 2007, 4:06 pm Ostatnio edytowane Aug 1, 2007, 4:07 pm przez Lalo
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja