Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Sprzęt » Kółka Rellik

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Kółka Rellik, Co o nich sądzicie?
Przemo13

Przemo13

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Przemo13 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siema słyszeliście o kółkach rellika jak tak to co o nich sądzicie ??

Dodany

Napisane Jun 11, 2007, 7:41 pm Ostatnio edytowane Apr 26, 2008, 10:19 am przez bydlak
69pussy69

69pussy69

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 69pussy69 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

długo mi trzymały rok je miałam i naprawdę byłam z nich zadowolona warto kupić.
a jak już rellik to blaty jego są słabe(przynajmniej dla mnie) złamał się po miechu :hmm:

Napisane Jun 11, 2007, 8:23 pm
MissyKrK

MissyKrK

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MissyKrK zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Aktualnie na nich jeźdże :P tak jak na trackach i gumkach Rellika :P a blat juz mam innej firmy xD Ale i tak jestem zadowolona :)

Napisane Jun 14, 2007, 10:04 am
zdzieboll

zdzieboll

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zdzieboll zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Własnie na nich jeżdze są git dobre kółeczka!!!

Napisane Jun 24, 2007, 1:15 pm
erapin1

erapin1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to erapin1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja dosatelem te koleczka na gwiazdke ale na zimie nie chcialem zakladać xD

Napisane Feb 24, 2008, 6:02 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja