Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Sprzęt » mini deck (kids)

Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
mini deck (kids)
kopek92

kopek92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kopek92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

witam !!

pisze bo chciałbym sie dowiedzieć co myślicie o tego typu deckach i czy uważacie żę powinni one cieszyć sie wiekszą popularnością w polsce i zacząć sprowadzać je do polski a nawet do andegrandu ?? przeciesz jest dużo małych osób którzy zaczynają dopiero jeździć na desce ja mam też taką i chce kupić nową ale nie mam z kąd :):)         
                                                              z  góry dzieki za odp :*

tu mace linki do tego typu decków ;

KLIK
KLiK 2
KLIK 3
KLIK 4
KLIK 5

edit Tomek: URL...

*Napisane Jun 12, 2007, 10:07 pm Ostatnio edytowane Jun 13, 2007, 5:26 pm przez tomeckc
StOkLoS93

StOkLoS93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to StOkLoS93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wedlug mnie powinni sprowadzac takie deski. U mnie w miescie jezdzi paru takich malych i dosyc dobrze sie zapowiadaja ale jak maja sie teraz trickow uczyc jak decha prawie wieksza od nich i nie moga dobrz potrzec
Pozdro

Napisane Jun 12, 2007, 10:23 pm
dogslide

dogslide

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dogslide zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja znam kolege ktory na 1.50 i smiga na elemencie feater light 7.45

Napisane Jun 12, 2007, 10:42 pm
kamilek14

kamilek14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kamilek14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie wiedziałem że robią takie blaciki (może dlatego że nie ma ich w Polsce). Sądzę że takie blaciwa powinny być sprowadzane bo dużo jeździ teraz małych dzieci, które naprawde dobrze się zapowiadają.

Napisane Jun 12, 2007, 11:14 pm
Grucha12

Grucha12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Grucha12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Sa takie tez w polsce ale nie orginalne tylko tanie podrobki z trackami i lozyskami z rybki :|

Napisane Jun 12, 2007, 11:17 pm
kamilek14

kamilek14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kamilek14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Grucha12 powiedział(a):
Sa takie tez w polsce ale nie orginalne tylko tanie podrobki z trackami i lozyskami z rybki :|

Ta widziałem takie gówna w hipermarkecie ale to wogóle inna bajka. Jak dziciak będzie już lepiej jeździł to będzie wolał kupić sobie jakiś oryginalny, duży blacik, niż jakieś gówno z marketu.

Napisane Jun 12, 2007, 11:21 pm
RabbitSk

RabbitSk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to RabbitSk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Przeciez to decki i jestem za zeby były w Polsce jako iż uważam ze firma Element jest bardzo dobra...Powinni bardziej sprowadzac blaty ZERO bo brakuje mi ich na naszym rynku a szególnie w Skateshopie andegrand...:(

*Napisane Jun 13, 2007, 12:14 pm
kopek92

kopek92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kopek92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

też  tak sądze bo nie rozchodzi sie teraz o decki z markietu tylko o te firmy które są naprawde cool ! ja mam teraz popwar 7.375 i nie ma z kąt kupić następnego choćby takiego samego bo przyzwyczajenie robi swoje :) B) B) B) B)

Napisane Jun 13, 2007, 1:17 pm
batyesta

batyesta

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to batyesta zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dobry pomysł z tymi deskami na rybce 7 latek większości tricków nie nauczy się.

Napisane Jun 13, 2007, 1:17 pm
kopek92

kopek92

Member
Wyświetl posty

no napewno :@ to dwie inne sprawy  :stare: :stare: :stare:

Napisane Jun 13, 2007, 1:51 pm
Robert22

Robert22

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Robert22 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak sie nie myle to ok 2 miesiące temu byla jakas taka mała deska na skate-europe  ;) ps. kliczkens

Napisane Jun 13, 2007, 4:16 pm Ostatnio edytowane Jun 13, 2007, 4:26 pm przez Robert22
Jedi38

Jedi38

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Jedi38 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mam 13 lat i mam deskę element twigs (znana z drugiego numeru info) z Canady. cieszę się bo to zajebista deska i fajnie sie na niej robi triki.też żałuję że ich nie ma w polsce bo ta już się zaczyna łamać :( ajnie by było gdyby zrobił pro modele z twigs teamu elementa  albo pro takiego nyjaha Hustona :)

Napisane Jun 13, 2007, 5:07 pm
mullen190

mullen190

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mullen190 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Robert22 powiedział(a):
jak sie nie myle to ok 2 miesiące temu byla jakas taka mała deska na skate-europe  ;) ps. kliczkens
ten blacik dość długo wegetował na skate-europe... nikt go nie chciał więc wątpię żeby nagle zaczęli sprowadzać małe blaty.....

Napisane Jun 13, 2007, 5:12 pm
kopek92

kopek92

Member
Wyświetl posty

o gdyby był teraz daje słowo że bym go kupił a możę chociaż 2 sztuki jakiegoś modelu ściagnąć i sprawdzić czy to wogóle ma jakiś sens bo możę mało osob wiedziało o tych decku moim zdaniem powinien być nowy dział widoczny dla ludzi którzy są zainteresowani o nazwie kids lub podobnie ! bo trudno to znaleść na 30 ileś stronach z deckami :) :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Napisane Jun 13, 2007, 8:17 pm
mullen190

mullen190

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mullen190 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kopek92 powiedział(a):
o gdyby był teraz daje słowo że bym go kupił a możę chociaż 2 sztuki jakiegoś modelu ściagnąć i sprawdzić czy to wogóle ma jakiś sens bo możę mało osob wiedziało o tych decku moim zdaniem powinien być nowy dział widoczny dla ludzi którzy są zainteresowani o nazwie kids lub podobnie ! bo trudno to znaleść na 30 ileś stronach z deckami :) :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
a ile ty masz lat??? nawet najmniejsi jeżdżą na tych normalnych...

Napisane Jun 13, 2007, 8:29 pm
kopek92

kopek92

Member
Wyświetl posty

ja mam 15 ale najmiejsi nie próbowali i może nawet o tym nie wiedżą jak zajebiście sie na takich śmiga :) powaga :P

*Napisane Jun 13, 2007, 9:33 pm
fujitsu

fujitsu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to fujitsu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie wiem, czy ktos to juz napisal, ale w polsce juz sa takie deski. sam posiadam elementa z serii twigs. jest na nim napisane "element minis. because size does matter" :) jest to rozmiar 4.375 moge sprzedac jak ktos chce. kosztowal mnie 260, ja sprzedam za 160! zdjecia moge zrobic.

Napisane Jun 13, 2007, 9:49 pm
kopek92

kopek92

Member
Wyświetl posty

mógłbym poprosić o foto ?? możę i są ale trudno dostepne i popularne  :P :P znalazłem pewnie chodzi ci o ten link :) ale no chyba nie jest 4.375  :thinking: :thinking: :thinking:

Napisane Jun 14, 2007, 12:00 pm Ostatnio edytowane Jun 14, 2007, 12:05 pm przez kopek92
bartekmann

bartekmann

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bartekmann zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mój ziomek miał flipa takiego małego. Fajnie się jeździło. Warto, aby pokazały się one na a.pl

Napisane Jun 14, 2007, 6:02 pm
kopek92

kopek92

Member
Wyświetl posty

też jestem za ! B) ale powinien być oddzielny dział żeby było widać i rzucało to sie w oczy ^^) ^^)

Napisane Jun 14, 2007, 7:20 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja