Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Rolki » Pozostałe » odciski , pęcherze , bąble it...

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
odciski , pęcherze , bąble itp., jak sobie z nimi radzić
krollew11

krollew11

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krollew11 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mam pytanie czy macie taki problem jak odciski lub pęcherze na nogach od rolek.
Ja mam jakie bym ku*** rolki nie założyła zawsze je mam może macie na nie jakieś "babcine" sposoby
Prosze o pomoc

*Napisane Jun 13, 2007, 5:48 pm
Dycha17

Dycha17

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dycha17 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mój kolega Paweł moczy odciski...

Napisane Jun 13, 2007, 6:21 pm
piter8

piter8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to piter8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

odcisk sięzdaża, preferuję albo sięnie przejmować albo sobie plaster na odciski sprawić z apteki, a kolejna sprawa to odłożyć buty które powodują odciski

Napisane Jun 14, 2007, 6:28 pm
krollew11

krollew11

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krollew11 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja nie mam docisków od butów tylko od rolek i nie odciski tylko ogromne pęcherze

Napisane Jun 14, 2007, 7:59 pm
OverLord

OverLord

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to OverLord zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

to masz najwidoczniej zle dopasowane rolki i coś cie w nich uciska  uwiera bo same z siebie nie wychodzą...

Napisane Apr 2, 2008, 5:53 pm
roziajuzia

roziajuzia

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to roziajuzia zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja nie mam żadnych pęcherzy ani odcisków. A jeździsz w skarpetkach ma się rozumieć? Jeśli tak to nie wiem co Tobie poradzić.  :thinking:

Napisane Apr 2, 2008, 6:03 pm
Smuggie

Smuggie

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Smuggie zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Moze poprostu delikatna stopa xd ^^
A tak na serio, to to powinno przejsc po pewnym czasie samo

Napisane Apr 2, 2008, 7:32 pm
ARDIAN12

ARDIAN12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ARDIAN12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja nie mialem nigdy odciskow ^^
idz do apteki i sie spytaj o cos na odciski

yO!

Napisane Apr 2, 2008, 7:36 pm
Cult

Cult

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Cult zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja mam takie twarde stopy ze moge grindować bez rolek. Jak HobbitA..... :P
Tylko jak na rampie skacze to mi małe pęcherze wyskakują. :P

Napisane Apr 2, 2008, 8:43 pm
kosztinia

kosztinia

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kosztinia zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja mialem olbrzymi odcisk na stopie od rolek i butow pilkarskich;/ Poszedlem do dermatologa i bardzo mila pani doktor przpisala mi taka specjalna masc (nie wiem jak sie nazywa) cos tam 50 %, nakladasz ja jakims patyczkiem albo czyms na odcisk potem plaster bez opatrunku w kotrym robisz dziurke wielkosci odcisku (oczywiscie przyklejasz plaster tak aby dzirka byla w miejscu odcisku) i na to jeszcze raz plaster tylko bez dziurki (trzeba zmieniac opatrunki XD)....
Uwaga!

plaster z dziurka jest potrzebny bo masc jest tak silna ze moze Ci wypalic skore, ale po kilku dniach powinno zejsc... ^^) :P

Napisane Apr 3, 2008, 3:54 pm
Mentos99

Mentos99

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mentos99 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja jeżeli troche dłużej pojeżdże na rolkach to potem mam odciski -.-

Napisane Apr 5, 2008, 1:16 am
kosztinia

kosztinia

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kosztinia zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mentos99 powiedział(a):
Ja jeżeli troche dłużej pojeżdże na rolkach to potem mam odciski -.-

Nikt sie nie pyta od czego masz odciski tylko jak sobie z nimi radzic ;] . Peace! :P

Napisane Apr 7, 2008, 8:02 pm
rester

rester

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rester zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hehe ja juz wiem ile moge jezdzic napewno nie caly dzien bo ostatnim razem od 10 do 10 jezdzilem i potem tydzien chodzilem na pietachXD wiec moje zdanie to czekac bo i tak nic nie pomoze prubowalem masci nic plasterki nic wiem najlepsze lekarstwo to czas

Napisane Apr 7, 2008, 9:29 pm
adamrapela

adamrapela

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to adamrapela zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mocze potem czekam. nic innego sie nie da zrobić. chyba ze jaieis pseudo plasteri leczące odciski.

Napisane May 13, 2008, 6:52 pm
Karas93

Karas93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karas93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja codziennie śmigam po 5 - 6 godzin i nie mam odcisków.
Raz mnie tylko obtarł but , bo miałem skarpetke podwiniętą i mi sie wżynała ^^)
Musisz mieć coś źle dopasowane;)
Co do sposobów to możesz jest taka maść w aptekach (nie pamiętam nazwy , ale jak powiesz , że checesz maść na odciski to sie domyśli raczej ^^)) , która mi zawsze pomagała jak jeździłem na snowboardzie.
No i przerwe sobie zrób z 2 - 3 dni ^^)
Jeśli odciski sie pojawiają zazwyczaj w tym samym miejscu to wkładaj sobie chusteczki do skarpetki w tym miejscu ;) napewno to też troche pomoże.
Mój kumpel tak robi -> wkłada wacik chusteczke wacik i jest dobrze ;)

Napisane May 17, 2008, 3:12 pm Ostatnio edytowane May 17, 2008, 3:16 pm przez Karas93
yeshyk91

yeshyk91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to yeshyk91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja jezdze na Bmx'ie i mam odciski ale na łapach ;/
Co z tym zrobic ?
qpilem new raczki i nic to nie dalo ;<

Napisane May 17, 2008, 6:49 pm
Karas93

Karas93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karas93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Krem do rąk ^^) poważnie.
Miałem podobny problem ;)
I może wymień gripy , bo masz za twarde.
Chociaż mnie to nie pomoglo , wymieniłem gripy na miękkie i nic  :thinking:

Napisane May 17, 2008, 7:22 pm
rester

rester

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rester zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja tez tak mialem ale to trzeba cwiczxyc z czasem skora sie utwardza i problemy ustepuje ja jezdzilem caly dzionek przy temp. 20-25 stopni i mialem powazne klopoty tydzien bez rolek ale od tamtej pory to moge jezdzic i jezdzi nie mam juz klopotow:)

Napisane May 17, 2008, 11:13 pm
Wiktor666

Wiktor666

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wiktor666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kup takie gowienko w aptece, moczysz nogi z pol godziny i bierzesz zmarujesz na odcisk, jeden dzien i juz go nie ma :D
pahcnie i naklada sie go tam samo jak lakier do paznokci

Napisane May 20, 2008, 2:51 pm
Areien

Areien

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Areien zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

haha :D wacik... masz racje... ale wacik to nie chusteczka xD... jak zaczelem jezdzic na rolkach nie mialem zadnych odciskow tylko odpazenia (2 na prawej nodze, jedno na lewej) te starte miejsca przypominaja elipsy (od konca rolki xD) i maja jakies 2 cm srednicy :/... na drugi dzien po wyskoczeniu ow... otarc, wlozylem miedzy nie a rolke chusteczki... myslalem ze sie zezygam jak zdjelem rolke xD (krew+mieso+troche ropy+zdarta skora+... przesaknieta potem chusteczka :/ xD) hardcore... mysle ze te otarcia po paru dniach bez jazdy na rolkach mi zejda... bo to jest jak z nowym butem.. noga nieprzyzwyczajona i włala :D u was odciski a u mnie jazda po miesie xD ;P pzdro... sa na to masci a zeby zapobiegac to dluga gruba skiepa ;) pozniej skora sie przyzwyczaja i jest specjalnie przez organizm utwardzona by do podobnych zdarzen juz nie dochodzilo... zgadzam sie z resterem ;)

Napisane Aug 23, 2008, 5:48 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja