Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Sprzęt » blaty Celebrities

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
blaty Celebrities
Krystian04

Krystian04

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Krystian04 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Co sadzicie o blatach celebrities? Osoby które miały ten blat proszę o opinie na ten temat.

Dodany

Napisane Jun 16, 2007, 9:01 am Ostatnio edytowane Apr 24, 2008, 7:10 pm przez bydlak
kenedy

kenedy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kenedy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Super deski. Ale jak nie mają być super jak są robione na deskach JART. Świerze drewno z super popem. Model z diamentem to kształt z LOGO CLASS. Dobre deski za dobrą cenę.

TEAM: KAROL FURMAŃCZYK (MALITA)
          MICHAŁ ZABIELSKI "JAGA" (SYNDROM"
          KRZYSIEK STASIK (GLOB, JART, CRAIL)

Napisane Jun 16, 2007, 9:48 am
Kawowsky

Kawowsky

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kawowsky zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kenedy powiedział(a):
Super deski. Ale jak nie mają być super jak są robione na deskach JART. Świerze drewno z super popem. Model z diamentem to kształt z LOGO CLASS. Dobre deski za dobrą cenę.

ciekawe, ogólnie wyglądają fajnie :p

Napisane Jun 16, 2007, 12:14 pm Ostatnio edytowane Jun 16, 2007, 12:23 pm przez Kawowsky
franczesko

franczesko

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to franczesko zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kenedy powiedział(a):

No Krzysiek to nie JART teraz tlyko Celebrities :D

Napisane Jun 17, 2007, 9:05 pm
olaf

olaf

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to olaf zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

pierwsze słysze moze dacie jakiegoś linka?

Napisane Jun 18, 2007, 1:31 am
kenedy

kenedy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kenedy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Są w sklepie andegrand do kupienia, w dobrej promo cenie

Napisane Jun 18, 2007, 11:00 am
kenedy

kenedy

Member
Wyświetl posty

Zajawkowa nowa seria CELEBRITIES PURE, grafikę robi teraz ILLCATDZN to ten który zrobił kilka wzorów TS w osttaniej kolekcji MALITY.  B)

*Napisane Aug 6, 2007, 6:02 pm
nyggasek

nyggasek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to nyggasek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Celebrities to to samo co JART, więc opinie sobie poczytaj w temacie o Jartach.
jou

Napisane Aug 6, 2007, 6:15 pm
kenedy

kenedy

Member
Wyświetl posty

CELEBRITIES PURE czyli najtańsza seria jest w zajawkowej cenie 129.99 zł. Brand robiony na mega zajawce. Yo.

Napisane Aug 6, 2007, 8:28 pm
Avio

Avio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Avio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mam diamond gold i musze przyznac jak dla mnie jest boska... cudowny profil, piekny pop... ogolnie spoko... ^^)

Napisane Aug 26, 2007, 1:58 pm
DaVid1992

DaVid1992

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to DaVid1992 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

franczesko powiedział(a):
kenedy powiedział(a):

No Krzysiek to nie JART teraz tlyko Celebrities :D

yhym :P to celebrities ale sa produkowane w fabryce jarta ^^
mialem deck i polecam :)

Napisane Aug 27, 2007, 9:57 pm Ostatnio edytowane Jun 7, 2008, 9:20 am przez DaVid1992
skrzypekjj

skrzypekjj

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skrzypekjj zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jart to drugie drewno na swiecie. Bedac na woodcampie gadałem o nich ze Sławkiem Glinskim. Decki Jart a Celebrities roznia sie tylko shapem i nazwa. Ludzie masowo brali deski celebrities bo były tam po 120zł. Jezdzilem na niej około godziny i bardzo podobał mi sie shape. Ogolem na te cene to swietna deska.

Napisane Aug 27, 2007, 10:37 pm
cinek609

cinek609

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to cinek609 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja  mam Celebrities pure okolo 2 tygodni i niezle ja katuje.Deska nizle sie trzyma tylko szybko taile sie zdzieraja:/

Napisane Aug 28, 2007, 1:45 pm
danielgst

danielgst

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to danielgst zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dzisiaj odebrałem Moją nową biało-złotą ślicznotke z poczty...bardzo świeże drewno dobrze pomalowane widać profesjonalną robote na 1 rzut oka...Fevero dorzuciło duzo naklejek jessup za free!!...Profil bardzo fajny deck super twardy może nawet zabardzo:D...zobaczymy jak sie będzie sprawował za pół roku ale jedno jest pewne żaden mój wczesniejszy deck na poczatku tak solidnie niewyglądał.

http://img98.imageshack.us/img98/2506/obraz003hj2.th.jpg

Napisane Oct 22, 2007, 10:47 pm
soad534

soad534

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to soad534 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

danielgst a co ten blat taki szeroki :stare:

Celebrites to w miare dobre blaty jak Jart ^^)

Napisane Oct 23, 2007, 10:45 am
danielgst

danielgst

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to danielgst zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

soad534 powiedział(a):

Tym razem chciałem szerszy deck spróbować bo mam duże stopy(45) <lol>...no i noga mi z deski schodzi;/...a tak to fajnie jest:D no wiecej drewna do zdarcia duże tail i nose...fajna grafika(Jaram sie Mystery więc biały mi pasuje:D) naprawde solidna produkcja!!...to mój 13 deck ale takiego fajnego jeszcze niemiałem...ciekawe ile potrzyma...mam nadzieje że koło 2 sezonów:D

Napisane Oct 23, 2007, 11:08 am Ostatnio edytowane Oct 23, 2007, 11:08 am przez danielgst
johnny1

johnny1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to johnny1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

danielgst powiedział(a):
soad534 powiedział(a):

Tym razem chciałem szerszy deck spróbować bo mam duże stopy(45) <lol>...no i noga mi z deski schodzi;/...a tak to fajnie jest:D no wiecej drewna do zdarcia duże tail i nose...fajna grafika(Jaram sie Mystery więc biały mi pasuje:D) naprawde solidna produkcja!!...to mój 13 deck ale takiego fajnego jeszcze niemiałem...ciekawe ile potrzyma...mam nadzieje że koło 2 sezonów:D

ze co?? ze ok 2 sezonow??  :thinking: to jak ty jezdzisz?? mi tam blaciki po 3 miechy trzymaja tak srednio :stare:

Napisane Oct 23, 2007, 2:39 pm
danielgst

danielgst

Member
Wyświetl posty

johnny1 powiedział(a):
danielgst powiedział(a):
soad534 powiedział(a):

ze co?? ze ok 2 sezonow??  :thinking: to jak ty jezdzisz?? mi tam blaciki po 3 miechy trzymaja tak srednio :stare:

Zlookaj Moje filmiki i sam oceń jak jeźdźe;P:)...nieoszczędzam sie raczej...poprostu mam szczescie ze laduje na montazowki...choć niezawsze:P w tym roku jedna zlamalem...ale juz nowa jest:)

Napisane Oct 26, 2007, 12:12 pm
Petra

Petra

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Petra zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

drewno wygląda kozacko, profil kozacki.
Ale mój kumpel trafił na trefny model-po 6 dniach poszedł.

Napisane Oct 26, 2007, 12:57 pm
Kamileeek

Kamileeek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kamileeek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

danielgst powiedział(a):
johnny1 powiedział(a):
danielgst powiedział(a):
soad534 powiedział(a):

Zlookaj Moje filmiki i sam oceń jak jeźdźe;P:)...nieoszczędzam sie raczej...poprostu mam szczescie ze laduje na montazowki...choć niezawsze:P w tym roku jedna zlamalem...ale juz nowa jest:)

no tak, ale wogole ci sie teile nie ścierają? mi blacik wytrzymuje góra 2-3 miesiące ale mam szczęście bo kupuje od ludzi z teamu kamuflaga to mam gerle i elementy po 120zł z papierem : )

Napisane Oct 26, 2007, 3:20 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja