Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Sprzęt » blaty Celebrities

Strony: << poprzednia ... 12, 13, 14, 15, 16 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
blaty Celebrities
Krystian04

Krystian04

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Krystian04 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Co sadzicie o blatach celebrities? Osoby które miały ten blat proszę o opinie na ten temat.

Dodany

Napisane Jun 16, 2007, 9:01 am Ostatnio edytowane Apr 24, 2008, 7:10 pm przez bydlak
Nowik1992

Nowik1992

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Nowik1992 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

też sie podłączam do pytania owCAA :) jak wyglada profil w nich?:) zalezy mi na dece która długo utrzyma dobry profilek:D

Napisane Mar 21, 2011, 4:11 pm
HappyR

HappyR

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to HappyR zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

podbijam bo tez jestem zainteresowany ; )

Napisane Apr 17, 2011, 3:30 pm
handy

handy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to handy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Fajny profil, high concave. Ten który zawsze by celebach pure tych z malowanymi bokami ale nie ten który był w deskach z pełna grafiką. Każdy kto kupuje celeby wie ze te z malowanymi bokami sa zaje*** a te z pełna grafą zalezy jak leży :) heheh

Napisane Apr 17, 2011, 4:42 pm
ProPandora

ProPandora

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ProPandora zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

miałem blacik tej firmy i co moge powiedzieć w miare wytrzymała jak na tanią deske, ale lepiej kupić blackouta lub goodwooda mysle ze troche lepsze blaty

Napisane Apr 27, 2014, 3:50 pm
Strony: << poprzednia ... 12, 13, 14, 15, 16 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja