Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Sprzęt » blaty Celebrities

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
blaty Celebrities
Krystian04

Krystian04

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Krystian04 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Co sadzicie o blatach celebrities? Osoby które miały ten blat proszę o opinie na ten temat.

Dodany

Napisane Jun 16, 2007, 9:01 am Ostatnio edytowane Apr 24, 2008, 7:10 pm przez bydlak
Olej93

Olej93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Olej93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Chyba dobre bo pelno osob je ma a jak narazie nie slyszalem o nich zlego slowa... One sa chyba produkowane w tej samej fabryce co Jart'y...

Napisane Jan 22, 2008, 12:44 am
konrad1234

konrad1234

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to konrad1234 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no ja tez mialem Celebrities  :rolleyes: byl super do jakiegos czasu ;) zaczol sie kruszyc , no i duzo czipsow na nim mial ;) ogolnie po 3 miechach wyszedl z niego ogryzek nie blat ;) pozdrawiam

*Napisane Jan 22, 2008, 6:36 am
BTM

BTM

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BTM zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mam blacik celebrites z serii pure i jest wyrąbany w kosmos, jak dla mnie prawei żę najlepsza deska jaka miałem (lepszy był AWS), leciutki, sztywny i ma popa  ;)

Napisane Jan 22, 2008, 1:10 pm
fpskate

fpskate

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to fpskate zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mi osobiscie te blaty się bardzo podobają. ;)

Napisane Jan 22, 2008, 2:51 pm
dentysta24

dentysta24

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dentysta24 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mnie się stało dokładnie tak jak opisał konrad1234... Ale i tak uważam, że są to kozackie blaty. :P

Napisane Jan 22, 2008, 3:54 pm
DaVid1992

DaVid1992

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to DaVid1992 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

konrad1234 powiedział(a):
no ja tez mialem Celebrities  :rolleyes: byl super do jakiegos czasu ;) zaczol sie kruszyc , no i duzo czipsow na nim mial ;) ogolnie po 3 miechach wyszedl z niego ogryzek nie blat ;) pozdrawiam

tak. dokladnie to sie stalo z moim!  ale blacik dobry byl dosc.

Napisane Jan 22, 2008, 4:29 pm
Kamileeek

Kamileeek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kamileeek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

DaVid1992 powiedział(a):
konrad1234 powiedział(a):

tak. dokladnie to sie stalo z moim!  ale blacik dobry byl dosc.

tak. dokładnie to dzieje się z każdym po takim czasie!  a blacik zaje*isty jest więc brać, nie patrzeć.

Napisane Jan 22, 2008, 7:17 pm
Rychuu

Rychuu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rychuu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zamówiłęm celeba i jak otworzyłem paczke to omal zawału nie dostałem tak pięknie się prezentował  :) :) :) :)lecz po przykręceniu truckuw okazało się że jest strasznie ześmiglony :mad: :mad: :mad: :mad: jedno kółko mam nad ziemią jak jade i troche mi skręca ;/;/

Napisane Jan 22, 2008, 8:00 pm Ostatnio edytowane Jan 22, 2008, 8:01 pm przez Rychuu
Kamileeek

Kamileeek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kamileeek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

trucków* ześmiglony? a to, że jedno kółko masz nad ziemia a drugie nie, to wina samych trucków noobie.

Napisane Jan 22, 2008, 8:11 pm
Rychuu

Rychuu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rychuu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

po pierwsze to sam jesteś noob i lepiej nie gadaj jak nie wiesz o co chodzi :mad: ten deck jest ześmiglony bo przy normalnym decku te trucki działają dobrze i to nie ich wina bo przy 5 innych deckach dobrze się spisywały więc się nie wypowiadaj jak nie wiesz o czym mówisz
a pozatym jak spojrze na decka od taila to widze że jest krzywy!!

Napisane Jan 22, 2008, 8:17 pm Ostatnio edytowane Jan 22, 2008, 8:18 pm przez Rychuu
Rychuu

Rychuu

Member
Wyświetl posty

i kto tu nie wie o czym mówi...widziałeś tą deske??trafił mi się wadliwy model i tyle jest krzywa i lepiej się nie wykłucaj jak nie wiesz o czym mówie :chair:

Napisane Jan 22, 2008, 8:28 pm
Kamileeek

Kamileeek

Member
Wyświetl posty

Rychuu powiedział(a):
po pierwsze to sam jesteś noob i lepiej nie gadaj jak nie wiesz o co chodzi :mad: ten deck jest ześmiglony bo przy normalnym decku te trucki działają dobrze i to nie ich wina bo przy 5 innych deckach dobrze się spisywały więc się nie wypowiadaj jak nie wiesz o czym mówisz
a pozatym jak spojrze na decka od taila to widze że jest krzywy!!

hyyy co ty nie powiesz?! nie dość, że ześmiglony to jeszcze krzywy hmm wymień! I weź pod uwage to, że mogłeś krzywo przykręcić trucki albo masz gumki w jedną strone przekrzywione. I założe sie, że nie jeździsz więcej niż 2-3 miesiące. Nie pytaj czemu.

Napisane Jan 22, 2008, 8:29 pm
Kamileeek

Kamileeek

Member
Wyświetl posty

Rychuu powiedział(a):
i kto tu nie wie o czym mówi...widziałeś tą deske??trafił mi się wadliwy model i tyle jest krzywa i lepiej się nie wykłucaj jak nie wiesz o czym mówie :chair:

Wadliwy model.. aha wspomne tylko, że wszystkie blaty danej firmy są robione tak samo więc nie ma czegoś takiego jak "wadliwy model" więc idź sie dzieciaczku lepiej kąpać bo sie nie dogadamy.

EDIT: sorry za doubla

Napisane Jan 22, 2008, 8:38 pm Ostatnio edytowane Jan 22, 2008, 8:38 pm przez Kamileeek
Rychuu

Rychuu

Member
Wyświetl posty

wiesz co jeżdże prawie rok może nie jestem jakimś prosem dośwadczonym ale trucki przekręcałem nieraz a gumki wymieniałem bo se nowe kupiłem i nie rozumiem panowie czemu wam tak trudno uwierzyć że istenieje coś takiego jak wadliwy model
wszystkie produkty są tak samo robione...wiesz co z tego co mówisz wynika że na świecie nie ma czegoś takiego jak wadliwe produkty...ten jest krzywy i tyle... przepraszam bardzo ale nie jestem ślepy i widze że jest krzywy jak się na niego patrzy gołym okiem to można zobacyzć!!

Napisane Jan 22, 2008, 8:39 pm Ostatnio edytowane Jan 22, 2008, 8:42 pm przez Rychuu
Kamileeek

Kamileeek

Member
Wyświetl posty

Rychuu powiedział(a):
wiesz co jeżdże prawie rok może nie jestem jakimś prosem dośwadczonym ale trucki przekręcałem nieraz a gumki wymieniałem bo se nowe kupiłem i nie rozumiem panowie czemu wam tak trudno uwierzyć że istenieje coś takiego jak wadliwy model
wszystkie produkty są tak samo robione...wiesz co z tego co mówisz wynika że na świecie nie ma czegoś takiego jak wadliwe produkty...ten jest krzywy i tyle... przepraszam bardzo ale nie jestem ślepy i widze że jest krzywy jak się na niego patrzy gołym okiem to można zobacyzć!!

Po pierwsze napisałem o blatach a nie wszystkich produktach.. Po drugie wrzuć fote to uwierze. A może to krzywe to tail i nose nie myślałeś nad tym? Albo w najskrajnieszym wypadku concave.

Napisane Jan 22, 2008, 8:58 pm
Rychuu

Rychuu

Member
Wyświetl posty

a czy deska to nie produkt??może program jakiś??nie mam aparatu więc ci nie pokaże foto nie iwerzysz to nie moja sprawa i tyle. Zdarza się wadliwy model nie wiem czemu tak trudno wam w to uwierzyć

Napisane Jan 22, 2008, 9:09 pm
gutas

gutas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to gutas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

spoko deski możesz spokojnie kupić

*Napisane Jan 22, 2008, 9:52 pm
BTM

BTM

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BTM zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak blat może być krzywy? może masz krzywe kółka? może krzywe trucki? może krzywe oczy? z mózgiem? :P
celeby są dobrym "produktem", a feverdist okazał się super sprzedawca :D 28 naklejek+dwa filmy "now or never"+3 katalogi+ oczywiście deck z jessupem= miodzio!

Napisane Jan 22, 2008, 9:53 pm
gutas

gutas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to gutas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kawowsky powiedział(a):
kenedy powiedział(a):
Super deski. Ale jak nie mają być super jak są robione na deskach JART. Świerze drewno z super popem. Model z diamentem to kształt z LOGO CLASS. Dobre deski za dobrą cenę.

TEAM: KAROL FURMAŃCZYK (MALITA)
          MICHAŁ ZABIELSKI "JAGA" (SYNDROM"
          KRZYSIEK STASIK (GLOB, JART, CRAIL)

ciekawe, ogólnie wyglądają fajnie :p

zapomniales dodac jescze krzysiek ma DIBO SKATESHOP NAJLEPSZY SKATESHOP NA POKARPACIU ^^ :D

Napisane Jan 22, 2008, 9:54 pm
gutas

gutas

Member
Wyświetl posty

BTM powiedział(a):
jak blat może być krzywy? może masz krzywe kółka? może krzywe trucki? może krzywe oczy? z mózgiem? :P
celeby są dobrym "produktem", a feverdist okazał się super sprzedawca :D 28 naklejek+dwa filmy "now or never"+3 katalogi+ oczywiście deck z jessupem= miodzio!

sorka ze tak psoty niabiaj mael m idal 26 naklejek i jeden film :( ale i tak supico :D

Napisane Jan 22, 2008, 9:56 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja