Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » Kawa i papierosy.

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Kawa i papierosy.
pitr

pitr

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pitr zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kto uważa, że kawa i papierosy to najlepsze co można 'zjeść' na śniadanie?
Podawajcie jakie kawy lubicie łączyć z jakimi fajkami.

Napisane Jun 16, 2007, 11:53 pm Ostatnio edytowane Jun 16, 2007, 11:53 pm przez pitr
marcinekSB

marcinekSB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to marcinekSB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

uwazam ze najlepsze co mozna zjesc na sniadanie to herbata, baton, mleko czekoladowe i belriso

Napisane Jun 16, 2007, 11:56 pm
BHT

BHT

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BHT zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kawa i fajki SUCK! ! !
Nie pije kawy ani nie jaram papierosów bo to zbędna "rzecz". Na śmiadanie dobra herbatka lub mleka z jakąś kromką z chleba pełnoziarnistego.

Napisane Jun 17, 2007, 12:37 am
danlancher

danlancher

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to danlancher zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

KAwa jest ohydna...fajki tez.

Napisane Jun 17, 2007, 12:59 am
MANIEK000

MANIEK000

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MANIEK000 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja nie pale z rana fajek.A kawy w ogóle nie pije xD
a najlepsza mieszanka to kawa woseba i paramounty xD khehe...

Napisane Jun 17, 2007, 1:02 am Ostatnio edytowane Jun 17, 2007, 1:02 am przez MANIEK000
guumiis

guumiis

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to guumiis zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kawusia :) :)
Jak najbardziej  ;)
Jaka ?

Maxwell House

Na śniadanie ?
Nie ... Kawy nie pije na śniadanie.
Kawusia jest dobra na południe, jak się już nic nie chce,
Np. do Placuszka, Ciasteczka ;)
Najlepsze co może być na śniadanie to:
*Mleko+kakao,
*Bułeczka+ ser/szyneczka ,pomidor,ogórek,rzodkiewka pieprz,sól

Ale papierosy N I E
A to z wielu powodów ...
*za drogie,
*wole kupić paliwo do Motoru
*za bardzo potem się śmierdzi
*chyba pomału staje się to nie modne

Napisane Jun 17, 2007, 8:09 am
kmaksiu

kmaksiu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kmaksiu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

fajki nie pale rzucilem bo to syf a kawa lubie ejzeli to nie ejst jakies gowno z bazaru

Napisane Jun 17, 2007, 8:37 am
dex1492

dex1492

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dex1492 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja nie jaram a kawy na śniadanie nie pije ale za to na śnadanie pije mleko i jem jakąś kanapkę

Napisane Jun 17, 2007, 9:02 am
nexpo

nexpo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to nexpo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kawusia + fajeczka zaraz z rana- mistrzostwo świata!!
Kawa Jacobs (rozpuszczalna) i jak zawsze L&M

Napisane Jun 17, 2007, 9:39 am
Gruszku

Gruszku

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gruszku zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kawa jak dla mnie jest okropna... Nawet ta zbożowa, którą musiałem przez 3 lata pić prawie zawsze na śniadanie w przedszkolu. A fajek nawet nie próbowałem i jakoś mnie do tego nie ciągnie. Zresztą nikt z mojej najbliższej rodziny nie pali.

Napisane Jun 17, 2007, 10:06 am
kgabsncru

kgabsncru

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kgabsncru zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

:P :Pnie ma nic lepszego niz kawa z rana...fajek nie pale w ogole wiec wiadomo,a co do kawy to nie wyjde o szokoly bez wypica jej chociaz troche...chyba ze sie pozno obudze i nie mam naprawde czsu na jej spozycie to wtedy zamulam na lekcjach:( kawa mnie na maxa pobudza do dzialania hehe:P

Napisane Jun 17, 2007, 10:15 am
Czerwienna

Czerwienna

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Czerwienna zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

najlepiej smakuje kawa davidoff z fajkami marlboro.
mmmmmmm.
nie wyobrażam sobie dnia bez wypicia rano kawy.
; D

Napisane Jun 17, 2007, 10:42 am
harnasiek

harnasiek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to harnasiek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kawę pije od czasu do czasu, kiedy tylko mam takie poczucie, że  chcę się napić kawy. Fajki pale nałogowo, niestety:(...  Palę różne fajki, najczęściej LM'y  Lighty ale często też Westy 100's.

Napisane Jun 17, 2007, 11:11 am
soad534

soad534

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to soad534 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

3 in 1 niestety nie mam na nic więcej czasu+Marlboro...jo

Napisane Jun 17, 2007, 11:21 am
Guliwer

Guliwer

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Guliwer zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

pitr powiedział(a):
Kto uważa, że kawa i papierosy to najlepsze co można 'zjeść' na śniadanie?
Podawajcie jakie kawy lubicie łączyć z jakimi fajkami.

heh ja czesem nie jem sniadania ale kawa to jest pierwsze co robie jak wstane potem pije ja przed kompem ale zamiast fajek wole tabake i to jest "nierozłaczny element porannej kawy" heheheh

Napisane Jun 17, 2007, 11:28 am
mmatt

mmatt

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mmatt zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dokładnie...nie ma to jak zatabaczyć na powitanie dnia:P(na zakończenie zresztą też:P).Kawy nie lubię, fajek nie palę.

Napisane Jun 17, 2007, 11:42 am
tomeckc

tomeckc

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to tomeckc zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Papierosów nie kocham, ale gdyby nie kawa to bym nie żył. Wkurza mnie to, że jeśli jest coś dobrego w TV to przeważnie około 23.00-1.00. No i jak tu wstać na 7.00 na szkoły? Gdyby nie kawusia to nie wiem co by było. Pewnie teraz zużycie kawy zmaleje, ponieważ teoretycznie już wakacje, ale na pewno sie z nią nie rozstanę.

Co do samej kawy to pijam bez mleka i bez cukru. W końcu nie po to jest gorzka żeby ją słodzić i ciemna żeby zabielać śmietanką :)

Temat w sumie fajny - taki idealnie Hydeparkowy :)

Napisane Jun 18, 2007, 1:39 pm
Tager

Tager

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Tager zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie lubię kawy nie dobra :P
A fajki jarałem ale rzuciłem bo to jaka ktoś mówił syf :rolleyes:

Napisane Jun 18, 2007, 2:37 pm
sprey

sprey

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sprey zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie pale,nie pije(żart ^^))a chodze i żyje
kawy nie lubie a śniadanie jem podrodze jak mi czasu braknie a tak to kanapki i green tea:pimp: :cowboy:

Napisane Jun 18, 2007, 7:20 pm
ereSt0

ereSt0

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ereSt0 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Papierosow nie pale ale kawe pije prawie codziennie 1-2 razy
Mala espresso nie zaszkodzi ;]

Napisane Jun 18, 2007, 7:48 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja